קורסים בירושלים

קורסי מחשבים בירושלים

הפעילות בסניף מתמקדת במסלולי הכשרות לעובדים חסרי רקע במחשבים המעוניינים להיכנס לתעשיית ההי-טק וכן השתלמויות לאנשי המקצוע.

הקורסים מועברים על ידי מרצים שעברו מבחני הסמכה מיוחדים והוסמכו על ידי החברות הגדולות כמו Microsoft ,Oracle ,Cisco ,Checkpoint ועוד.

עבור לטופס למטה

אודות

סביבת הלימודים המתקדמת והנוחה של הסניף מציעה כיתות מרווחות וממוזגות עם חומרי לימוד מתקדמים להדרכה והדגמה, כיתות מרושתות המחוברות לאינטרנט קווי ואלחוטי ומצוידות בכל התוכנות הנדרשות להעברת מגוון קורסים.

 

להלן הקורסים המועברים בג'ון ברייס הדרכה - ירושלים:
(הקלק על שם הקורס לקבלת מידע נוסף)

 

 • תחזוקת מחשבים משולב מובייל

בקורס זה הושם דגש מיוחד על הכרת החומרה, לימוד מסודר, הגיוני וברור של מערכות ההפעלה האופייניות לשטח ויישום של התקנה וקונפיגורציות רשת. בקורס טכנאי מחשבים קיים תרגול רב (Hands-On) כדי להקנות מיומנות טובה במהלך שלבי הלימוד השונים. מעבדות מיוחדות נבנו לצורך תרגול התמודדות עם תקלות אמיתיות!
הקורס מכין את בוגריו להתמודד עם עבודה בסביבה מגוונת הכוללת את מערכת ההפעלה העדכנית ביותר: Windows 8 – נלמד לעומק את רזי מערכת ההפעלה החדשה של מיקרוסופט. בקורס נלמד כיצד לנהל את מערכת ההפעלה ולפתור תקלות של מערכת ההפעלה בצורה הטובה ביותר. קורס זה מכיל מודול לימוד מעמיק - תמיכה ותחזוקה של מכשירי ה-iDevices: iPhone, iPod ו-iPad.

 

 • מנהל רשתות תקשורת

ג'ון ברייס הדרכה מציגה לראשונה בישראל את הקורס המקיף, המעודכן והמתקדם ביותר לתואר מנהל רשת מוסמך MCSA 2012 הכולל גם התמחות בתשתיות הענן הפרטי והציבורי, אבטחת מידע ותקשורת. הקורס יעניק לך את הידע הדרוש להשתלב בעולם ההי-טק עם מקצוע מתקדם ונדרש.
החלק המרכזי בקורס יקיף את השרת המתקדם מבית מיקרוסופט Windows Server 2012R2 – כולל מה חדש בשרת Windows Server 2012R2 מערכת ההפעלה העדכנית והמאובטחת ביותר עבור שרתים של מיקרוסופט. 

 

 • פיתוח Net 4 / 4.5.

מסלול זה מכשיר את בוגריו כאנשי פיתוח בתחום יישומי האינטרנט, תוך שימוש בטכנולוגיות והכלים המתקדמים ביותר מבית מיקרוסופט כגון Visual Studio ו- NET 4/4.5.
בוגרי קורס Net. יוכלו לתכנן, לפתח ולפרוס יישומי אינטרנט מורכבים, הכוללים ממשק משתמש מתקדם בצד הלקוח ושימוש בבסיסי נתונים מתקדמים, כגון SQL Server בנוסף מספק המסלול כלים ליצירת יישומים ואפליקציות לעולם המובייל.

 

 • פיתוח אפליקציות - Android

קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד משלב מסלול לימודים מלא המיועד לחסרי רקע בנושא, במהלכו נלמדים כל הטכנולוגיות העיקריות הנדרשות ממפתח מובייל תוך היכרות מעמיקה בטכנולוגיות הנפוצות ביותר כיום. הקורס מעניק ידע רחב בבניית האפליקציות לא רק בצד-לקוח אלא גם צד-שרת, מה שמרחיב מהותית אפשריות התקדמות מקצועית של בוגר הקורס.

 

הקורס יעסוק בנושאים החשובים הנדרשים כיום מאיש ה–QA: היכרות עם בסיסי נתונים, הכרות עם שפות תכנה והכרות עם תחום ניתוח מערכות, מתודולוגיות פיתוח תוכנה ובדיקה (ובכלל זה Agile ו- SCRUM), תכנון בדיקות בכלי בדיקה אוטומטיים, ועולמות ה- WEB והמובייל. קורס זה הינו קורס ייחודי אשר מבוסס על הסמכה בינלאומית ומוכרת בשוק – ISTQB בהיקף של 100 שעות לימוד. 

 

 • עיצוב גרפי ומולטימדיה

בקורס יילמדו עקרונות העיצוב ושיטות העבודה של עולם הגרפיקה הממוחשב והדיגיטאלי. במהלך המסלול התלמידים ירכשו כלים ומיומנויות לביצוע עיצוב גרפי, עימוד ועריכה, הוצאה לאור, הפקות דפוס, עיבוד תמונה, עיצוב אתרי אינטרנט וממשק משתמש, אנימציה לאינטרנט ולטלוויזיה, סרטונים, ואתרים עתירי אינטראקטיביות לאינטרנט, עיצוב למובייל ועוד.
קורס זה מתחלק לשלושה חלקים: חטיבת ה- Print, חטיבת ה- Web וחטיבת ה- Mobile.

 

 • ניתוח מערכות מידע בסביבות טכנולוגיות מתקדמות כולל עולמות Mobile, Agile, Cyber, BI & Big Data

קורס ניתוח מערכות מידע מכשיר את בוגריו למקצוע המבוקש של ניתוח המערכות ומשלב מתודולוגיות בניתוח, אפיון ועיצוב עם טכנולוגיות המחשוב החדשות ביותר. בקורס נלמדת מתודולוגיה מונחית אובייקטים, על פי גישת ה – UML, שהפכה בשנים האחרונות למובילה ונפוצה בתחום פיתוח המערכות כמו גם מתודולוגיות מובנות (קלאסיות).

כתובת ודרכי הגעה

הגן הטכנולוגי בנין 1 כניסה 1, ירושלים 9695801
מנהל/ת הסניף: אירית אגמון
טלפון: 02-6781881
פקס: 02-6481840
מייל: iagmon@johnbryce-hitech.co.il

 

 איך להגיע לג'ון ברייס הדרכה - ירושלים?

 

קווי אוטובוס - 6, 4, 12, 31, 34, 24, 33הוראות הגעה למגיעים מקניון מלחה:
לצאת מהשער של מגה, לחצות את הכביש לבניין של הגן הטכנולוגי (בנק הפועלים), לרדת במעלית לקומה מס' 1 ולצאת מהבניין למפלס הגן, לפנות ימינה לאחר כ- 100 מטר מצד שמאל נמצא בנין מספר 1, להיכנס לכניסה ב' ולעלות במעלית לקומה 4.הוראות הגעה למגיעים מהשער הראשי של הגן הטכנולוגי:
לפנות שמאלה, לאחר כ- 100 מטר מצד שמאל נמצא בנין מספר 1, להיכנס לכניסה ב' ולעלות במעלית לקומה 4.

 

חניה
מחוץ לגן הטכנולוגי במקומות המותרים בלבד או בקניון מלחה הסמוך.

 

 

ג'ון ברייס הדרכה - סניף ירושלים

יתרונות בג'ון ברייס הדרכה - ירושלים

 • מלגה אטרקטיבית למתאימים לקורסים בירושלים
 • פגישת ייעוץ לבחירת קריירה ללא תשלום מוכר לפיקדון חיילים משוחררים
 • תנאי תשלום נוחים מבחן מיון ללא תשלום המסייע לך להחליט מה ללמוד
 • John Bryce Job - שירות ייחודי המסייע לך במציאת עבודה
 • ועוד מגוון נוסף של הטבות...

המבחן של המדינה

המבחן של המדינה

 

 

 • נבחרנו במקום ראשון מבין מרכזי ההדרכה ללימודי מחשבים (פעם חמישית ברציפות) 
 • לג'ון ברייס הדרכה הדרכה של כ- 1500 קורסים בתחומים שונים
 • כ-57.6% בסקר בחרו במכללת ג'ון ברייס הדרכה כבית הספר הטוב והמקצועי ביותר ללימודי מחשבים
 • 47,000 בוגרים הוסבו והוכשרו לעולם ההייטק
 • לג'ון ברייס הדרכה 6 סניפים בארץ ובחו"ל

סניף ירושלים


או התקשר 02-6781881

*שדות חובה