טופס בדף מאמר


*שדות חובה

קורס אילוסטרייטור לעיצוב

הסבה והכשרה  |  גרפיקה ומולטימדיה
קורס אילוסטרייטור לעיצוב בג'ון ברייס - מכללת הי-טק
JBH

עיצוב הוא תחום דינאמי והמעצבים נהנים מתוכנות שמאפשרות להם להגשים חלומות רבים.
קורס אילוסטרייטור הוא בין קורסי העיצוב המבוקשים ומקנה לסטודנטים מיומנויות לעבודה מקצועית עם אילוסטרייטור מבית אדובי (מי שמייצרת גם את פוטושופ ואחרות), תוכנה שפותחה בשנת 1986 ומאז עברה שינויים וחידושים רבים ומעוררי התפעלות.

הייחוד של התוכנה הוא בכך שהיא תוכנת גרפיקה וקטורית, כך שבניגוד לתוכנת פוטושופ ותוכנות אחרות, התמונה שמוצגת בתוכנה אינה מורכבת מפיקסלים ומאפשרת לעבוד על פרטים קטנים בתמונה מבלי לפגום בחדות שלה.
תחשבו שאתם לוחצים על זום הרבה פעמים וזאת מבלי לראות את התמונה מטושטשת (כלומר, אין פגיעה ברזולוציה של התמונה). ייחוד בולט זה מוסיף לאקספרסיביות של התמונה ומאפשר ליצור וליהנות מעיצוב עוצמתי ומדויק. זו הסיבה שאילוסטרייטור נהפכה תוך זמן קצר לתוכנה נפוצה ואהובה לשימוש בקרב מעצבים ובתי עסק והיא שומרת על מעמדה שנים רבות.

 

קורס אילוסטרייטור - למי הוא מתאים?

קורס אילוסטרייטור הוא הדרך להשתלב בעולם עיצוב האתרים והתקשורת החזותית. היום כמעט אי אפשר להתקבל למקום עבודה, סטודיו או משרד פרסום ואפילו מערכת עיתון או אתר אינטרנט בלי ידע בתוכנה הפופולארית ולכן, קורס אילוסטרייטור עונה על הציפיות של לכל מעצב שמעוניין לשדרג את ביצועיו או מעצבים מתחילים שמחפשים ללמוד את התוכנה בצורה מקיפה ומעמיקה.
הקורס מעניק את ההתמחות המבוקשת באילוסטרייטור בגרסאות השונות בעיקר ב- CS4 הפופולארית.
התוכנה מתאימה ללימוד הן למעצבים המתעתדים להשתלב בעולם הדפוס, הפרסום, עיצוב כרזות, עיצוב מוצרים ועיצוב בתעשיית האינטרנט ויתרום גם לעובדים בעיצוב פנים, עיצוב תעשייתי ואפילו באדריכלות.
למרבה המזל, וזו גם הסיבה שרבים בוחרים בקורס אילוסטרייטור, הלימוד של התוכנה אינו מצריך ידע קודם בעיצוב גרפי, ומאפשר לכל מי שמעוניין לפרוץ לתחום באמצעות לימוד התוכנה. מובן שידע גרפי קודם יכול להואיל מאוד וכן רקע בבנייה ועיצוב לאינטרנט.

 

מה לומדים בקורס אילוסטרייטור

מכללת ג'ון ברייס מכללת הי-טק מציעה קורס אילוסטרייטור בדגש על לימוד מעשי וחווייתי של התוכנה, כולל כל פיצ'רים הבסיסיים והייחודיים שלה בשילוב פיתוח החשיבה היצירתית של הלומדים.
בין הנושאים: סידור מלל, יצירת אלמנטים גראפיים, טיפוגרפיה, מניפולציות על אובייקטים, שימוש יעיל במברשות ובשכבות, פיתוח סגנונות עיצוב, תלת מימד, עיצוב של אייקונים ולוגואים, הכנת קבצים ועוד.
הלימודים משלבים תכנים תיאורטיים ומשימות ליישום החומר הנלמד וכמובן שניתן לאסוף את המטלות לצורך בניית תיק עבודות שישמש את הסטודנטים בהמשך.


מה חדש מבית אילוסטרייטור

הגרסא העדכנית ביותר של התוכנה היא CS6 והיא מתאפיינת בפונקציות מתקדמות במערכת ביצועית חדשנית, ממשק ידידותי, מודרני ויעיל המאפשר למעצבים ליהנות ממנוע איתור חדש, לתכנן את משימותיהם בתוכנה במהירות ולעבוד בדיוק רב גם על אובייקטים מורכבים.
בין החידושים של תוכנת אילוסטרייטור בעלת Adobe Mercury Performance System ניתן למצוא הן חידושים בתחום התפעול והן חידושים בתחום הביצוע, יצירה קלה של תבניות וקטוריות, מעברי צבע בקווים, צבע בד המעניק אפקט של ציור אמיתי, המרת תמונות רשת סיביות וכל זה בשילוב סביבת עבודה עם חדרים, כלים מוסתרים הניתנים לעגינה, שיפורים בחלוניות השונות ביניהן Transform ו- Color,Type ועוד.

קורסים קשורים
לכל המאמרים