טופס בדף מאמר


*שדות חובה

קורס SAP

הסבה והכשרה  |  כללי
קורס SAP בג'ון ברייס הדרכה
JBH

בכנס מקצועי שנערך לא מזמן תיאר סטפן זודר, מנהל גלובלי לתחום ה- MDM באינפורמטיקה את בעיית המידע המפוזר בארגונים.
לדבריו, ארגונים כיום סובלים מעומס מידע שמפוזר ברחבי הארגון היוצר כאוס בארגון. פיזור זה מחטיא את מטרתו העיקרית של הידע המצטבר שהיא להקנות כוח, מיומנויות להעצים את פעילותו של הארגון. 

אחדות במידע היא זו שיכולה למעשה להוביל את הארגון להצלחה, איסוף המידע, קטלוג שלו, ניתוח המידע והעברתו בערוצים הנכונים.
סידור וניהול חכם של המידע תורמים להפקת ערך משמעותי בתכנון הפעילות עסקית, הבנת המתחרים בשוק, טיפול מיידי בלקוחות, בניית תוכנית עסקית ושיווקית המותאמות לדרישות השוק ועוד.
כדי לסייע לארגונים לשלוט בזרימת המידע, פותחו פלטפורמות שונות ומגוונות לניהול המידע בארגון. מערכות ERP ומערכות CRM נועדו ליצור בקרה על המידע ורכיביו השונים בארגון וניהול אפקטיבי של פלטפורמות אלה יכול בהחלט לשפר את ההתייעלות של החברה.

 

SAP Business One - מערכת ה- ERP לניהול עסקים קטנים ובינוניים המובילה בעולם

תכנת SAP Business One שנלמדת במסגרת קורס סאפ, מותקנת ברחבי העולם אצל כ- 35,000 לקוחות , מתוכם כ- 10% בישראל הנה בבסיסה תכנה ישראלית (מנהל) שפותחה בארץ, נמכרה לחברת SAP העולמית, הורחבה ומשמשת היום עסקים בעשרות מדינות ולוקליזציות ברחבי העולם.


המערכת מאפשרת התאמות רבות לצרכים הספציפיים של כל עסק ויכולה להתאים לסוגים רבים ומגוונים של עסקים. החל מעסקים שעיקר עיסוקם הוא התחום הפיננסי ועד ניהול ייצור, מחסנים לוגיסטיקה ועוד.


חברת SAP שמה דגש על SAP Business One כמנוע הצמיחה שלה בשנים הקרובות ומשקיעה משאבים רבים בפתוח יכולות מתקדמות לאחזור נתונים, דו"חות מתקדמים חיבור ל- iPhone, iPad, WEB ועוד.


אין פלא אם כך ש- SAP Business One מובילה היום בעולם לניהול ועיבוד מידע ארגוני וכתוצאה מכך קורסי SAP Business One הפכו לקורסים הפופולאריים ביותר בקרב מי שמתעתדים להיות אחראים על תוכנת SAP Business One בארגון, להטמיע ואפילו ליזום פיתוחים למערכות SAP Business One.
קורס מיישמי SAP Business One מקנה הכשרה נחשקת ומבוקשת, לשוק הולך וגדל של עסקים קטנים ובינוניים.

 

מה לומדים בקורסי SAP Business One?

קורס SAP בג'ון ברייס הדרכה משלבים בין תיאוריה לפרקטיקה, תוך התנסות ולימוד מעמיק של התוכנה, ניווט במערכת ניהול רכש, לוגיסטיקה, ניהול פיננסי והנהלת חשבונות, ניהול לקוחות, ספקים ועוד.

 

הקורסים מתחלקים לשני סוגים:


קורסי בוקר המתמקדים בלימוד מודולים ספציפיים ברמת המשתמשים.
קורס מיישמים (בשעות הערב) הכולל לימוד מעמיק של כלל המערכת ברמה של יישום מעמיק והתנסות מעשית בפרויקטים. קורס זה מיועד למי שמעונין לעשות הסבה מקצועית לתחום יישום מערכות המידע, לעובדים העובדים בארגונים המנוהלים ב- SAP Business One ומעונינים לצבור יידע בארגון ולהקטין את התלות בגורמי חוץ. 

קורסים קשורים
לכל המאמרים