רוני קרן מונה ל- CTO בג'ון ברייס הדרכה, מחטיבת ההדרכה של מטריקס

רוני קרן
JBH

רוני קרן (43), מונה ל- CTO בג'ון ברייס הדרכה, מחטיבת ההדרכה של מטריקס.
במסגרת תפקידו יוביל את הצד המקצועי-טכנולוגי בג'ון ברייס הדרכה, יהיה אחראי על פיתוח תכני הלימוד במגוון מסלולי ההכשרה והקורסים הטכנולוגיים המוצעים לקהל הרחב ולמגזר העסקי, ינהל את פעילות מנהלי התחומים הטכנולוגים, וישמש כפונקציה מקצועית בפעילות מול הלקוחות.

בנוסף יהיה אחראי על הקשר המקצועי-טכנולוגי עם מרצי הקורסים של מרכז ההדרכה וישמש כמנהל מקצועי של הסמינרים והכנסים המתקיימים על ידי ג'ון ברייס הדרכה ביניהם: שבוע אורקל וכנס DevGeekWeek. קרן ימשיך להדריך ולהעביר קורסים טכנולוגיים מקצועיים במקביל לתפקידו כ-CTO.

 

ג'ון ברייס הדרכה הינה מרכז ההדרכה המוביל והגדול בישראל בתחום הדרכת המחשוב וטכנולוגיות המידע. מדי שנה ג'ון ברייס הדרכה מכשירה אלפי בוגרים במגוון רחב של קורסים ומסלולי הכשרה מקצועית בתחומי -IT, הייטק, הנדסה, פיתוח תוכנה וחומרה, תקשורת, אבטחת מידע, רשתות, Unix, Linux, גרפיקה, שיווק באינטרנט ועוד.


קרן מביא איתו לתפקיד ידע וניסיון טכנולוגי מקצועי ורחב. הוא התחיל את דרכו בג'ון ברייס הדרכה לפני כ- 15 שנה כמדריך מוביל בקורסי פיתוח בטכנולוגיות צד-שרת ואינטרנט לצד פעילות בתחום הפיתוח וייעוץ טכנולוגי לחברות וארגונים. לאורך שנות עבודתו בג'ון ברייס הדרכה הדריך מאות קורסים בארץ ובעולם עם אלפי משתתפים.


בתפקידו האחרון היה מנהל תחום Java ואינטרנט. במסגרת תפקיד זה ריכז קרן את כל הפעילות ההדרכתית והפיתוח העסקי בארץ ובחו"ל בתחום ה-Educational Services בנושאי Java ו-Internet Techs.
קרן בעל תואר ראשון בכלכלה מטעם אוניברסיטת בר-אילן.

תגיות
CTO   |   מנמ"ר
לכל החדשות