על מסלולי ההכשרה של ג'ון ברייס - מכללת הי-טק

הכשרת מחשבים

בדף זה ריכזנו תשובות לשאלות שאנו נשאלים לעיתים קרובות. לא מצאתם בו תשובה לשאלה שלכם? צרו איתנו קשר ונשמח לענות.

למה כדאי לי ללמוד דווקא בג'ון ברייס - מכללת הי-טק?


ג'ון ברייס - מכללת הי-טק היא מוסד לימודים ותיק, מוכר ובעל מוניטין. הבוגרים שלנו מגיעים לשוק העבודה כשהם מצוידים בתעודות יוקרתיות ובידע מעשי המותאם לדרישות השוק המקומי והבינלאומי.

 

תוכניות הלימודים שלנו משלבות בין חומרי הלימוד הרשמיים של ארגונים בינלאומיים (דוגמת מיקרוסופט, אורקל, סיסקו, VMware, EC-Council, IBM, HP ועוד) לבין תכנים ייחודיים המבוססים על ניסיון רב, לבין מרצים מובילים בתחומם, שיעניקו לכם את הידע הכי עדכני, עכשווי ורלוונטי.

 

הלימודים במכללה מתקיימים בכיתות מרווחות, מצוידות באמצעי הדרכה משוכללים, עם קפיטריה בכל קומה ועם פריסה ארצית (תל-אביב, הרצליה, ירושלים וחיפה). צוות המכללה יעניק לכם יחס אישי, חם ומקצועי, ויסייע לכם לאורך כל הדרך.

 

מה ההבדל בין מסלול הכשרה לקורס?


מסלול הכשרה איננו קורס, אלא אוסף של קורסים המשלימים אלה את אלה. הלימודים אינם נמשכים מספר שבועות או חודשים בודדים אלא כשנה בדרך-כלל, אולם בסיומם תהיו אנשי מקצוע לכל דבר.

רמת ההכשרה והיקף הידע שתרכשו, יקנו לכם יכולות גבוהות, מה שיבוא לידי ביטוי באפשרויות המקצועיות שייפתחו בפניכם.

 

איזה יתרון יש למסלול הכשרה על תואר אקדמי?


כבודן של המסגרות האקדמיות במקומן מונח - בלעדיהן לא היו לנו מדענים או רופאים. מסלולי ההכשרה, מצידם, מציעים מסגרות לימוד ממוקדות שמטרתן להכשיר אנשי מקצוע מיומנים בהתאם לדרישות השוק.

כפועל יוצא, תקופת הלימודים קצרה משמעותית ושכר הלימוד נמוך יותר. המרצים שלנו, מקצוענים ש"חיים את השטח", יסייעו לכם להפריד בין עיקר לטפל ולהתמקד ביכולות הפרקטיות שישרתו אתכם בעולם האמיתי ובקריירה המקצועית שלכם.

 

כמה זמן נמשכים הלימודים במסלול הכשרה?


כשנה בממוצע, לרוב בתדירות של פעם-פעמיים בשבוע בשעות הערב. כך שתוכלו להמשיך להחזיק בעבודה בה אתם עובדים היום, אפילו במשרה מלאה.

 

מה מיוחד במסלולי ההכשרה של ג'ון ברייס - מכללת הי-טק?


המסלולים מציעים שילוב בין חומרי לימוד רשמיים של גורמים בינלאומיים מוכרים (דוגמת מיקרוסופט, אורקל, סיסקו, VMware, EC-Council, IBM, HP ועוד) לבין התאמות ותוספות שמטרתן להעניק לכם ערך מוסף ברמה המעשית.

 

אנחנו מקפידים להישאר עם האצבע על הדופק, ללמוד את הטכנולוגיה העכשווית ולצד הכנה למבחני ההסמכה המקובלים - להעניק לכם טעימה מהנעשה בשוק. המרצים שלנו, המגיעים מתפקידים בכירים בענפים הרלוונטיים, יקנו לכם ידע מעשי ככל האפשר.

 

האם יש ערך אמיתי לתעודת גמר של מסלול הכשרה?


ג'ון ברייס - מכללת הי-טק היא מוסד ותיק ומוכר וארגונים רבים בישראל מכשירים באמצעותנו עובדים שלהם. אתם עשויים לגלות שמי שיקבל אתכם לעבודה הוא בעצמו בוגר של מסלולי ההכשרה שלנו.

 

מעבר לכך, רוב המסלולים מכינים את הלומדים לבחינות הסמכה לתארים רשמיים של גורמים בינלאומיים (כמו MCITP של מיקרוסופט, CCNA של סיסקו וכו'). התארים וההסמכות הללו מוכרים בכל העולם וישנם מקומות עבודה ותפקידים בהם הם מהווים תנאי הכרחי.

 

איך אדע אם אני מתאים ללימודים בג'ון ברייס - מכללת הי-טק?


בחלק מהמקרים אנו מבצעים מבחני התאמה כדי לבדוק אם המועמד עומד בדרישות הסף, אולם מרבית המסלולים שלנו מתאימים גם לחסרי ידע וניסיון קודם. במקרה הצורך, ישנם קורסי הכנה והשלמה, המאפשרים למועמד "ליישר קו" עם תלמידים אחרים.

 

הלכה למעשה, כמעט כל מועמד מוצא את מקומו אצלנו ובלבד שהוא מגיע עם מוטיבציה ורצון ללמוד, להתקדם ולהצליח. המסלולים שלנו מספקים הכשרות שמתאימות לענפי תעשייה שונים, כך שהאפשרויות המקצועיות מגוונות.

 

איך אדע איזה מסלול מתאים לי?


אנחנו מעודדים את המועמדים לבחור בתחום שמושך אותם, תחום שלדעתם העיסוק בו יגרום להם סיפוק והנאה. מגוון המסלולים, יאפשר לכם לבחור כיוון מקצועי בהתאם לנטיות הטבעיות שלכם, שאיפותיכם המקצועיות, ציפיות השכר שלכם וכו'.