קורסים בירושלים

קורסי מחשבים בירושלים

הפעילות בסניף מתמקדת במסלולי הכשרות לעובדים חסרי רקע במחשבים המעוניינים להיכנס לתעשיית ההי-טק וכן השתלמויות לאנשי המקצוע.

הקורסים מועברים על ידי מרצים שעברו מבחני הסמכה מיוחדים והוסמכו על ידי החברות הגדולות כמו Microsoft ,Oracle ,Cisco ,Checkpoint ועוד.

עבור לטופס למטה

אודות

סביבת הלימודים המתקדמת והנוחה של הסניף מציעה כיתות מרווחות וממוזגות עם חומרי לימוד מתקדמים להדרכה והדגמה, כיתות מרושתות המחוברות לאינטרנט קווי ואלחוטי ומצוידות בכל התוכנות הנדרשות להעברת מגוון קורסים.

 

להלן הקורסים המועברים בג'ון ברייס הדרכה - ירושלים:
(הקלק על שם הקורס לקבלת מידע נוסף)

 

קורס Technical HelpDesk Support Expert - מומחה תמיכה טכנית בסביבה ארגונית

שוק המחשבים הינו שוק דינמי מאוד – חומרה מתפתחת במהירות, מערכות הפעלה מתעדכנות כל שנה-שנתיים, שרותי ענן מתפתחים בקצב מהיר, וכך חשוב שמומחה התמיכה יבין את העקרונות המנחים על מנת שיוכל להתמודד בהצלחה עם נושא החומרה, מערכות ההפעלה, רשתות תקשורת, ניהול משתמשים ושרותי ענן. בהתאם לכך, גם הקורס מתעדכן באופן תדיר על מנת לענות על דרישות השוק המשתנות. בקורס זה הושם דגש מיוחד על הכרת החומרה, מערכות ההפעלה האופייניות לשטח ויישום של התקנה וקונפיגורציות רשת ושרותי ענן. הקורס מכין את בוגריו להתמודד עם עבודה בסביבה מגוונת, הכוללת את מערכות ההפעלה העדכניות ביותר.

 

 

קורס תכנות בשפת JAVA

קורס תכנות בשפת Java מכשיר את משתתפיו לפיתוח בסיסי ומתקדם של אפליקציות ומודולים מבוססי Mobile ,JAVA ו-JEE. הכשרה זו מובילה את בוגריה מנקודת האפס לאורך כל המסלול – החל בתכנות בסיסי, דרך עולם השרתים וכלה בפיתוח למובייל תוך מתן דגש על טכנולוגיות שיבטיחו התמקצעות ורלוונטיות בשוק העבודה.

 

 

קורס מגן סייבר אבטחת מידע והגנה על רשתות ארגוניות

מסלול מגן הסייבר מתקיים בפורמט של קורס מעשי ופרויקטאלי, בו החניכים חווים התמודדות אמיתית עם האתגרים הטכניים השונים עמם יאלצו להתמודד לכשיחפשו עבודה בתעשייה. הקורס עמוס בתכנים, בדגש על אלו שיהוו טכניקות שניתן לממש על מנת לגשר על איומי סייבר שונים. החניכים ידרשו להבנת עומק במערכות המידע הארגוניות ובטכנולוגיות התשתית עליהן הן רצות.

הקורס נבנה כך שחניכים, המגיעים ללא ידע מוקדם או רקע בתחום, ילמדו לממש את ההמלצות להפחתת חדירות סייבר לארגונים של המרכז הלאומי להתמודדות עם איומי סייבר.

 

 

בדיקות תוכנה QA (ערב / בוקר - לנשים בלבד)

קורס בדיקות תוכנה יעסוק בנושאים החשובים הנדרשים כיום מאיש ה–QA: היכרות עם בסיסי נתונים, הכרות עם שפות תכנה והכרות עם תחום ניתוח מערכות, מתודולוגיות פיתוח תוכנה ובדיקה (ובכלל זה Agile ו- SCRUM), תכנון בדיקות בכלי בדיקה אוטומטיים, ועולמות ה- WEB והמובייל. קורס זה הינו קורס ייחודי אשר מבוסס על הסמכה בינלאומית ומוכרת בשוק – ISTQB בהיקף של 100 שעות לימוד. 

 

 

קורס יסודות בעיצוב אתרי אינטרנט בשילוב עיצוב לעולם הפרסום והמובייל 

בקורס יילמדו עקרונות העיצוב ושיטות העבודה של עולם הגרפיקה הממוחשב והדיגיטאלי. במהלך המסלול התלמידים ירכשו כלים ומיומנויות לביצוע עיצוב גרפי, עימוד ועריכה, הוצאה לאור, הפקות דפוס, עיבוד תמונה, עיצוב אתרי אינטרנט וממשק משתמש, אנימציה לאינטרנט ולטלוויזיה, סרטונים, ואתרים עתירי אינטראקטיביות לאינטרנט, עיצוב למובייל ועוד.

קורס זה מתחלק לשלושה חלקים: חטיבת ה- Print, חטיבת ה- Web וחטיבת ה- Mobile.

 

 

קורס PHP / Full Stack Developers

קורס PHP / Full Stack Developers בנוי בהתאם לצרכי השוק ומאפשר לבוגריו לשמש כ- Full Stack Developers במגוון העצום והגדל של החברות הנזקקות לפיתוח Web יעיל ומקצועי. המסלול מתחיל בטכנולוגיות צד-לקוח. יצירת ממשקים בסיסיים ואחר כך גם מתקדמים, מעוצבים ודינאמיים. חלק זה מצריך ידע בתכנות אותו ירכשו הסטודנטים ויממשו בסביבת JavaScript. לאחר מכן מתרכז המסלול בצד-שרת. בחלק זה נעבוד עם שתי סביבות ה-Back-End הפופולריות לפיתוח Web-Servers כיום: Java Script ו-PHP. גם נושא אחסון הנתונים נכלל בתפקידי השרת.

 

קורס ניתוח מערכות מידע בסביבות טכנולוגיות מתקדמות כולל עולמות Mobile, Agile, Cyber, BI & Big Data

קורס ניתוח מערכות מידע מכשיר את בוגריו למקצוע המבוקש של ניתוח המערכות ומשלב מתודולוגיות בניתוח, אפיון ועיצוב עם טכנולוגיות המחשוב החדשות ביותר. במסגרת הקורס נלמדים עקרונות בארכיטקטורת מערכות, תקני תיעוד, דוגמת נוהל מפת"ח. כמו כן, הקורס משלב לימוד של כלי ה-Case ככלי עזר לתהליכי האפיון והעיצוב אשר ישרת את התלמידים לצורך למידה תרגול וביצוע הפרויקט ב-UML. הקורס מקיף נושאים מתקדמים רבים הקשורים לסביבת חדשניות, כגון: ניתוח מערכות ל-Mobile , עולם ה- (Agile, Business Intelligence (BI + Big Data, אבטחת מידע - סייבר. 

 

ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן – MCSA (בסביבת Microsoft ו- Amazon)

קורס ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן הינו הקורס המקיף, המעודכן והמתקדם ביותר לתואר מנהל רשתות מוסמך MCSA 2016 הכולל גם לימוד ממוקד בתשתיות ענן Microsoft Azure ו- Amazon AWS. החלק המרכזי בקורס ניהול רשתות ותשתיות ענן - MCSA יקיף את השרת המתקדם מבית מיקרוסופט Windows Server 2016, מערכת ההפעלה העדכנית והמאובטחת ביותר עבור שרתים של מיקרוסופט. בנוסף ילמדו בקורס נושאי ליבה חשובים לינוקס, VMware ו- Check Point. הקורס יעניק לך את הידע הדרוש להשתלב בעולם ההי-טק עם מקצוע מתקדם ונדרש.

 

Testing Automation - קורס בדיקות אוטומטיות

מסלול זה יסייע לאנשי הבדיקות לבצע את המעבר לסביבות אוטומטיות. המסלול מתרכז בנושא ההיבטים באוטומציה וביצוע בדיקות אוטומטיות בסביבות Java לטובת אפליקציות WEB (APIs).

מכיוון שאנשי הבדיקות נדרשים כיום לתכנת – קורס בדיקות אוטומטיות מלמד תכנות בשפת JAVA על מנת להפוך מאיש בדיקות קלאסי למפתח OOP. לאחר מכן, הקורס מתייחס לעולמות הפיתוח באופן כללי וב-WEB תוך שימת דגש על ההיבטים הרלוונטיים לבדיקות. כמו כן, הקורס מתייחס לשילוב הבדיקות כחלק מתהליך האוטומציה הכולל של הפרוייקט באמצעות כלים פופולריים בעולם הבדיקות.
 

כתובת ודרכי הגעה

הגן הטכנולוגי בנין 1 כניסה 1, ירושלים 9695801
מנהל/ת הסניף: אלינור קדוש
טלפון: 02-6781881
פקס: 077-5719585
מייל: Elinork@johnbryce.co.il

 

 איך להגיע לג'ון ברייס הדרכה - ירושלים?

 

קווי אוטובוס - 6, 4, 12, 31, 34, 24, 33הוראות הגעה למגיעים מקניון מלחה:
לצאת מהשער של מגה, לחצות את הכביש לבניין של הגן הטכנולוגי (בנק הפועלים), לרדת במעלית לקומה מס' 1 ולצאת מהבניין למפלס הגן, לפנות ימינה לאחר כ- 100 מטר מצד שמאל נמצא בנין מספר 1, להיכנס לכניסה ב' ולעלות במעלית לקומה 4.הוראות הגעה למגיעים מהשער הראשי של הגן הטכנולוגי:
לפנות שמאלה, לאחר כ- 100 מטר מצד שמאל נמצא בנין מספר 1, להיכנס לכניסה ב' ולעלות במעלית לקומה 4.

 

חניה
מחוץ לגן הטכנולוגי במקומות המותרים בלבד או בקניון מלחה הסמוך.

 

 

ג'ון ברייס הדרכה - סניף ירושלים

יתרונות בג'ון ברייס הדרכה

  • מלגה אטרקטיבית למתאימים לקורסים בירושלים
  • פגישת ייעוץ לבחירת קריירה ללא תשלום מוכר לפיקדון חיילים משוחררים
  • תנאי תשלום נוחים מבחן מיון ללא תשלום המסייע לך להחליט מה ללמוד
  • John Bryce Job - שירות ייחודי המסייע לך במציאת עבודה
  • ועוד מגוון נוסף של הטבות...

המבחן של המדינה

 

  • נבחרנו במקום ראשון מבין מרכזי ההדרכה ללימודי מחשבים (פעם שמינית ברציפות) 
  • לג'ון ברייס הדרכה הדרכה של כ- 1500 קורסים בתחומים שונים
  • כ-57.6% בסקר בחרו במכללת ג'ון ברייס הדרכה כבית הספר הטוב והמקצועי ביותר ללימודי מחשבים
  • 47,000 בוגרים הוסבו והוכשרו לעולם ההייטק
  • לג'ון ברייס הדרכה 6 סניפים בארץ ובחו"ל

סניף ירושלים


או התקשר 02-6781881

*שדות חובה