קורסי שיווק באינטרנט

תחום השיווק והפרסום באינטרנט הינו תחום דינאמי המתפתח בלי סוף ומשלב הכרות עם כלים דיגיטליים, ניהול דפי פייסבוק, לינקדאין, יוטיוב, קידום ממומן, קידום אתרים אורגני ועוד בשילוב פרספקטיבה שיווקית. מדובר בהזדמנות להגיע לקהלים חדשים, לשפר את התקשורת עם לקוחות קיימים ולהבליט נוכחות. הביקוש לבעלי תפקידים מקצועיים בתחומי הדיגיטל והקידום עולה בכל עת.

עבור לטופס למטה

קורס PPC - ניהול קמפיינים ממומנים | 140 שעות


קורס מעשי המקנה את הידע והניסיון הנדרשים לניהול יעיל של קמפיינים ממומנים בגוגל ובפייסבוק (כולל מובייל ויוטיוב). המשתתפים בקורס ייחשפו לשיטות פרסום ולכלים החדשניים ביותר, יילמדו בין היתר על אסטרטגיות מנצחות משלב אפיון הקהל, גיבוש הקונספט, בחירת שיטת קידום המתאימה ליעד, דרך בחירת תקציב ושיטות תשלום ועד כתיבת ועיצוב מודעה מנצחת וביצוע אופטימיזציה. קורס PPC קידום ממומן נותן מענה מדויק לכל המעוניין להתמקצע בתחום ולמקסם את תוצאות הפרסום ברשת. 

 

לפרטים והורדת הסילבוס לחצו

 

קורס SEO - קידום אתרים | 144 שעות

קידום אתרים ושיווק במדיה החברתית הם מהתחומים המבוקשים והדינאמיים ביותר כיום. הקורס מקנה את הכלים הדרושים לצורך פיתוח קריירה ב-SEO ובמדיה הדיגיטלית תוך שימת דגש על בניית עסק, עבודה מול לקוחות, ידע עדכני ושיטות אפקטיביות לניהול מערך קידום אתרים יעיל ומוצלח. ג'ון ברייס הדרכה וחברת SEO Simple, מקיימות את הקורס למעלה מ-10 שנים והכשירו למעלה מ-1,800 בוגרים המהווים את לב קהילת המקדמים בארץ. אחד היתרונות הבולטים של קורס SEO ולימודי קידום אתרים הינו פרויקט בליווי אישי המתחיל כחודש לפני סיום הקורס ונמשך עד 4 חודשים מסיום הקורס. מטרת הפרויקט הינה התנסות מעשית בתחום תוך מתן מענה ישיר, מדויק, מקצועי ואיכותי לצרכי השוק.

 

לפרטים והורדת הסילבוס לחצו

 

הכשרת מנהל דיגיטל | 288 שעות

מנהל הדיגיטל נדרש לחשוף את המותג, המוצרים והשירותים של הארגון בערוצי הדיגיטל הרלוונטיים השונים. הקורס למנהלי דיגיטל מעניק למשתתפים בו את הידע הנדרש לתפקיד חשוב זה ובנוסף מסייע בהכנת המשתתפים למבחני ההסמכה של Google AdWords וGoogle Analytics - המאפשרים לעבוד עם כלים חזקים ולשתף מידע עם מנהלי דיגיטל מוסמכים אחרים.

 

לפרטים והורדת הסילבוס לחצו

 

 

טופס בדף מאמר


*שדות חובה