טופס בדף מאמר


*שדות חובה

גרפיקה ממוחשבת קורס ללימודי עיצוב עדכני

הסבה והכשרה  |  גרפיקה ומולטימדיה
גרפיקה ממוחשבת
JBH

המחשב הוא כלי העבודה המרכזי של מעצבים גרפיים, ולכן, חשוב להכיר את התוכנות הגרפיות לעומק כדי לעבוד בתחום של גרפיקה ממוחשבת המאפשרת למעצבים לעבד תמונות ברמה הגבוהה ביותר.

גרפיקה ממוחשבת למעשה מאפשרת עיצוב דו מימדי של מגוון מוצרי עיצוב באמצעות תוכנות. בין התוכנות הנלמדות ניתן למצוא את תוכנת הפוטושופ, ואליה הצטרפו לא מכבר שלל תוכנות עיצוב שביחד מפיקות תוצאות מרהיבות.


כיום מעצבים נדרשים לשלוט במגוון תוכנות עיצוב במקביל כדי למקסם ביצועים או להתאים את העיצוב למדיום המבוקש. בין התוכנות העכשוויות שנכנסו לשימוש אינטנסיבי בעקבות עיצוב לאינטרנט ולמובייל, כמו למשל, אינדיזיין, אילוסטרייטור, דרימוויבר ועוד.
איך שלא מסתכלים על זה, לא ניתן להתעלם מכך שיש התפתחויות וחידושים רבים בתחום הגרפיקה הממוחשבת, מעת לעת משתחררות גרסאות עדכניות עם פיצ'רים חדשים ומכאן החיוניות להביא את הבשורות החדשות לשולחן העבודה.
כמו כן, הטכניקה קריטית להצלחה בעיצוב ושכלול הטכניקה אפשרית כשיד מקצועית מנחה ושיש שליטה גבוהה בין הכלים שמייעלים את העבודה עם התוכנות הגרפיות.

 

לימודי קורס גרפיקה ממוחשבת - למי זה מתאים?

הייחוד הוא שאין צורך בידע קודם בגרפיקה או במחשבים וכל מה שנדרש זו שליטה בסיסית בלבד בשפה האנגלית וכמובן, חשיבה ייחודית ונטייה לתחום העיצוב גרפי.
קורס עיצוב גרפיקה ממוחשבת מסייע למי שרוצים להשתלב בתעשייה ללמוד בצורה יסודית ומעמיקה את התוכנות הגרפיות, ואפילו מעצבים ותיקים יוכלו למצוא בקורס חומרים חדשים ולהתעדכן במה חדש, לשכלל את המיומנויות ולפתח סגנון טכני מדויק ומרשים.
במסגרת לימודי גרפיקה ניתן ללמוד תוכנות של אדובי ועוד תוכנות המובילות כיום בעיצוב גרפי או להתמקד בעיצוב ממוחשב למשל לבניית אתרי אינטרנט, לעולם הפרסום, לדפוס או לעולם המובייל שצובר תאוצה בשנים האחרונות ומחייב את המעצבים להבין את שפת המדיום הסלולארי.
הקורס מאפשר למשתתפים לעבוד כבר בסיום לימודיהם ולהשתלב בתפקידי עיצוב בסטודיו לעיצוב, בתי דפוס, משרדי פרסום ושיווק, חברות אינטרנט, חברות סלולר ועוד.

 

גרפיקה ממוחשבת - למה דווקא קורס?

קורס גרפיקה ממוחשבת הוא השער שלכם לעולם העיצוב הן מבחינת עיצוב טכני, טיפוגרפיה, קומפוזיציה, עבודה בשכבות, צבע, חיתוכים, ריטושים ועד פיתוח החשיבה היצירתית, שפה עיצובית, מיתוג.

  • חשוב מאוד לבחור קורס גרפיקה ממוחשבת שמציע הכשרה מעשית ומלמד את התוכנה ברמה גבוהה ובצורה מקיפה, כולל לימוד של התוכנות החשובות בשוק וגם שם דגש על הסגנון האישי של הלומד תוך שכלול הטכניקה והשליטה בתוכנות.
  • יש קורסים שמציעים גם עיצוב אנימציה, סרטוני פלאש ועיצוב מותאם למובייל שמרחיבים את עולם הידע העיצובי ומהווים בונוס משמעותי ללומדים.
  • בחרו ללמוד במוסד לימודים מוכר שהתעודה שלו מוכרת בשוק העיצוב, אצל מורים מנוסים ומקצועיים המגיעים מתחום הגרפיקה, כולם בוגרי לימודים אקדמאים בעיצוב.
  • כיום יש אפשרות ללמוד גרפיקה ממוחשבת במסגרת קבוצתית או במסגרת אישית במערכות שעות גמישה המאפשרת ללומדים לבחור את מסלול הלימוד, פרישת השעות לפי ההיקף הנתון כך שיוכלו לעמוד בדרישות הקורס בלוח זמנים שנוח להם.
קורסים קשורים
לכל המאמרים