טופס בדף מאמר


*שדות חובה

קורס עיצוב אתרים לעיצוב באינטרנט

הסבה והכשרה  |  גרפיקה ומולטימדיה
קורס עיצוב אתרים
JBH

האינטרנט שינה את המפה והעלה לתודעה שלל מקצועות חדשים שקשורים לתעשייה האינטרנטית, מקדמי אתרים, בוני אתרים וביניהם, מעצבי אתרים. מי שיש לו נטייה עיצובית יכול להפוך אותה למקצוע מבוקש בשוק ואף מעצבים שהגיעו מעולם הפרינט נדרשו מהר מאוד להתאים את עצמם לעולם הדיגיטל.

רבים המעוניינים ללמוד מקצוע או לבצע הסבה מקצועית בוחרים ללמוד קורס עיצוב אתרים כדי לעבוד בתחום העיצוב בחברות אינטרנט ומדיה או לפתוח עסק עצמאי. מי שמגיע מרקע של בניית אתרים ייהנה מאוד מהערך המוסף שגלום בעיצוב אתרים וכן אנשי תוכן, מנהלי שיווק וכל מי שקשור לתעשיית האינטרנט ומעוניין להרחיב אופקים.

 

הרבה יותר מעיצוב אתרים

לימוד תוכנות - במהלך קורס עיצוב אתרים לומדים כיצד לעבוד בצורה יסודית ומעמיקה עם תוכנות עיצוב המתאימות לעיצוב לאינטרנט כמו פוטושופ, אילוסטרייטור, אינדיזיין, דרים וויבר, פלאש ועוד, מגוון רחב של טכניקות ליעילות העבודה והכרות רחבה עם התוכנה.


מוצרי עיצוב לאינטרנט - כמו כן, לומדים כיצד לעצב מוצרי אינטרנט שונים כמו למשל בלוגים, באנרים, דפי נחיתה ועד אתרים שלמים תוך הכרות עם שפות קוד מוכרת כגון HTML ו-CSS ליצירת דפי אינטרנט.


בניית אתרים על קצה המזלג - הידע הטכני הוא חלק בלתי נפרד ממשימת העיצוב ולכן במהלך הקורס מהווה תשתית מוצקה והלומדים נהנים משילוב מנצח בין לימוד של עיצוב אתרים, תכנות ובניית אתרים בפלטפורמות שונות. יתרון משמעותי שמקנה להם למעשה הכשרה בסיסית בבניית אתר שאפשר לפתח לאחר מכן בקורס בניית אתרים רחב יותר. ההבנה בבנייה היא זו שמאפשרת להם לעצב אתר בצורה שתואמת את התשתית הטכנית.


חווית המשתמש - חוויית השימוש באתר עומדת במרכז הקורס, שכן היום הן אתרים תדמיתיים והן אתרי סחר אלקטרוני שמים דגש על אפיון הממשק כידידותי למשתמש ולעיצוב יש השפעה רבה על יכולת הניווט באתר, עיצוב עץ אתר, עיצוב הקטגוריות והמעבר ביניהן.


חשיבה שיווקית - ללימודי קורס עיצוב אתרים חשיבות שיווקית רבה, שכן החשיבה השיווקית והתפישה המיתוגית מנחה את המעצבים היום בעיצוב אתרים, כיצד להעביר בצורה ויזואלית מסרים שיווקיים, כיצד לגרום לגולש להישאר באתר ולמשוך אותו באמצעות עיצוב מדף לדף ועוד פיתוח יצירתיות תוך חשיבה שיווקית אפקטיבית.

 

כיצד לבחור קורס עיצוב אתרים

מוסד לימודים מומח - חשוב לא להתפשר על איכות הלימוד ולהעדיף בית ספר של מקצוענים המוכר בתעשיית העיצוב, ולבחור קורס פרקטי שמכשיר אתכם לעבודה מיד עם סיום הלימודים. תעודה מוכרת זו תסייע לכם להתקבל למקומות עבודה או להשתלב בתחום.


סגנון לימוד - העדיפו מוסד לימודים שמציע קורס עיצוב אתרים בסגנון קבוצתי או כמערכת לימודים גמישה שמאפשרת לכם לעבוד וללמוד במקביל וליהנות משני העולמות בקצב שלכם.


היקף התוכנות - יש לבדוק מראש איזה תוכנות נלמדות במסגרת קורס עיצוב אתרים, כיוון שמבחר תוכנות ולימוד מעמיק שלהם יאפשר לכם לשדרג את הרזומה בצורה משמעותית ולעבוד על מספר תוכנות חיוניות לעיצוב אתרים.


בניית תיק עבודות - חשוב לנצל את מהלך הקורס לבניית תיק עבודות, לבצע משימות ופרויקטים וכך לאסוף את העבודות ולהשתמש בהן ככרטיס ביקור בסיום הקורס.

קורסים קשורים
לכל המאמרים