טופס בדף מאמר


*שדות חובה

קורס עיצוב גרפי - היכרות עם עולם העיצוב

הסבה והכשרה  |  גרפיקה ומולטימדיה
קורס עיצוב גרפי
JBH

נטייה עיצובית יכולה להפוך למקצוע נחשק אם לומדים במקום הנכון ומממשים את הפוטנציאל.
קורס עיצוב גרפי הוא קורס מבוקש שמקנה לכם מיומנויות לעבוד כביצועיסטים וכמעצבים במגוון רחב של בתי עסק החל מבתי דפוס, דרך סטודיו לעיצוב ועד משרדי פרסום, חברות אינטרנט, מערכות עיתונים וחנויות צילום. 

מדובר בקורס מקיף ומעמיק שכולל לימוד יסודי ומקצועי של התוכנות המובילות בשוק תוך פיתוח החשיבה היצירתית והסגנון האישי. הלימודים מועברים אצל מורים מעולים המגיעים מתחום העיצוב הדואגים לחלק משימות עיצוב רב גוניות שיסייעו לכם לבנות תיק עבודות מנצח ועשיר בפרויקטים.
במסגרת קורס גרפיקה ניתן להתמקד בקורסי עיצוב לבתי דפוס ולפרסום, לאינטרנט ואפילו לעולם המובייל - התחומים המובילים כיום בעיצוב העכשווי.
עולם העיצוב הוא עולם עשיר ומגוון ומי שישכלל את המיומנויות והכישורים יוכל להתחיל בעבודה כבר בסיום הלימודים. כל מה שנדרש זה פשוט מוטיבציה גבוהה וגם ללא רקע קודם אפשר להתקבל לקורס עיצוב גרפי ולסלול דרך לעבודה בעיצוב.

 

למה כדאי לשים לב בבחירת קורס גרפיקה

כשבוחרים קורס עיצוב גרפי, חשוב לשים לב למספר דברים שהופכים קורס עיצוב לקורס אפקטיבי.


התוכנות הנלמדות – מומלץ לבדוק איזה תוכנות גרפיות נלמדות במסגרת קורס העיצוב. חשוב מאוד לחשוב קדימה, שתוכלו לסיים את הקורס עם ידע בתוכנות המובילות ביניהן פוטושופ, אילוסטרייטור, Dreamweaver , תוכנות לעיצוב בפלאש ועוד. יש לוודא שלומדים כל תוכנה ברמה יסודית ומעמיקה, כך שבאמת תוכלו לעבוד עם התוכנה בצורה מקצועית כבר בסיום הקורס.
 

עיצוב לדפוס – עקרונות בסיסיים בעיצוב תוך שימת דגש על הכנת מודעות, עיצוב צילומים ועוד מיומנויות נדרשות לעיצוב לפרינט חשובים לכל מעצב ולרוב עיצוב לדפוס עומד בתחילתו של כל קורס עיצוב גרפי. חשוב מאוד שיהיה לכם בסיס איכותי כהתחלה טובה לבניית העתיד שלכם כמעצבים.
 

עיצוב למובייל – אחד התחומים המתקדמים ביותר הוא עיצוב לעולם המובייל וקורס עיצוב גרפי שמכשיר אתכם לעבודה בעיצוב למובייל ממצב אתכם במרכז הפעילות בשוק, כדאי לבדוק מה לומדים במסגרת עיצוב למובייל כמו פוטושופ למובייל, שימוש במערכות הפעלה שונות ועוד.
 

עיצוב לאינטרנט – כיום כמעט אי אפשר לעבוד בתחום העיצוב בלי ידע בעיצוב לאינטרנט, העיצוב עבר מהפכה דיגיטאלית ולכן, חשוב מאוד להבין בעיצוב לאינטרנט הן ברמת התוכנות והן ברמת ההתאמה העיצובית, עיצוב אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, עבודה עם HTML יצירת אתרי אינטרנט ועוד.
 

סגנון הלימודקורס עיצוב גרפי מהווה נקודת זינוק לעבודה בעיצוב וכל אחד יכול למצוא את המסלול המתאים לו ביותר. ניתן להצטרף לקורס קבוצתי או לבחור קורס במסגרת מערכת שעות גמישה המאפשרת לכל לומד ללמוד קורס עיצוב גרפי בקצב שלו במערכת השעות הנוחה לו ביותר וכך ללמוד תוך כדי עבודה או לימודים אחרים. המערכת הגמישה מהווה פתרון מצוין לכל מי שרוצה ללמוד בצורה הדרגתית בקצב שלו.
 

בניית תיק עבודות – מומלץ לנצל את תקופת הלימודים לבניית תיק עבודות שישמש לכם ככרטיס ביקור בהגשת מועמדות לעבודה. קורס עיצוב גרפי פרקטי שם דגש על משימות ופרויקטים כך שיהיו לכם הזדמנויות רבות להרשים וליצור עיצובים שתוכלו לשלב את המובחרים מביניהם בתיק העבודות שלכם, כולל תיק עבודות מודפס ותיק עבודות דיגיטלי, עיצוב אתר, עיצוב בלוג על פלטפורמות שונות כמו למשל, עיצוב בפלטפורמת וורדפרס.

קורסים קשורים
לכל המאמרים