טופס בדף מאמר


*שדות חובה

קורס פוטושופ לעבודה בעיצוב גרפי

הסבה והכשרה  |  גרפיקה ומולטימדיה
לימוד פוטושופ – קורס להיכרות עם תוכנת פוטושופ
JBH

פוטושופ הינה תוכנה גראפית מבית היוצר של אדובי מערכות שעומדים מאחורי תוכנות גראפיות מובילות בתחום, ונחשבת לפופולארית ביותר בין תוכנות העיבוד הגרפי. התוכנה פותחה בשנת 1987 אז מאז עברה שדרוגים רבים וגרסאות רבות, כשמשפחת מוצרי פוטושופ כוללת הן תוכנות לשימוש ביתי והן תוכנות לשימוש מקצועי.

פוטושופ נחשבת לכלי עבודה נפוץ בקרב גרפיקאים, אנשי וידאו, צלמים, אדריכלים, אנשי מקצוע מתחום הרפואה, עובדים בדפוס טקסטיל, עובדים בתחום האינטרנט וכמעט כל מי שמעוניין ללטש, לערוך ולעבד תמונות בתחום הדפוס והדיגיטל.
Adobe Photoshop CC היא התוכנה המתקדמת ביותר כיום.
תוכנות עשירות בכלי הדמיה מתקדמים שהפכו מיד בצאתן לכלי ביד היוצר ומפיקות ביצועים גרפיים מרשימים.

 

מדוע כדאי ללמוד קורס פוטושופ

לימודי פוטושופ מיועדים לכל מי שמעוניין להשתלב בתחום העיצוב החזותי, או להכיר את התוכנה מקרוב. כדי להצליח בעבודה עם התוכנה, יש צורך לעבור קורס מקיף ומקצועי בפוטושופ, היות ומדובר בתוכנה בעלת מגוון מסחרר של פונקציות. חשוב למצות את מלוא הפוטנציאל מהעבודה בתוכנה ולמקסם כך את הביצועים הגראפיים.
עקרונית, כל אחד יכול להתקבל לקורס וכך לפתוח בפניו הזדמנויות תעסוקה מגוונות, אך עדיף להגיע עם ידע בתוכנה אילוס או אינדיזיין לצורך אינטגרציה בין התוכנות. רק לצלמים או בוני אתרים, פוטושופ יכולה לשמש כבסיסי והתחלה בעיבוד תמונות ולימודי גרפיקה אחרים.

 

לימודי פוטושופ – מה לומדים בקורס?

במהלך קורס פוטושופ מקבלים כלים רבים ומפתחים מיומנויות עיצוב חשובות בעולם הגרפיקה הממוחשבת. לומדים את התוכנה על כל הפיצ'רים המגוונים שלה מהיסודות ועד האפקטים המיוחדים. במהלך הקורס תוכלו לשכלל את הכישורים שלכם צעד אחר צעד תוך קיצור פקודות והכרות יסודית עם התוכנה.
הגברת הביצועיות - מעבודה עם כלי חיתוך, מברשות, שינוי והתאמות גדלים, חיבור בין תמונות, ריטוש, אפשרויות רבות לשינוי רקעים, פונטים, טקסטים, פילטרים ועוד. הנחלת עקרונות ושיטות עבודה כולל עבודה מדויקת לשיפור הצד הטכני והיעילות של העצובים שנעשים בפוטושופ.
העלאת היצירתיות – עבודת עיצוב היא עבודה שופעת יצירתיות ובמהלך קורס פוטושופ פועלים לפיתוח סגנון עיצוב אישי, שיפור החשיבה היצירתית, בין אם ביצירת מודעות, פוסטרים, עבודות עיצוב מרשימות תוך כדי עבודה עם כלי העיצוב והחיבור ביניהם. הסטודנטים מקבלים פרויקטים ומשימות כדי למממש וליישם את אשר למדו ולהביא לעבודה את הפן האישי והיצירתי שלהם.

 

לימודי פוטושופ - כיצד לבחור קורס מתאים?

גרסא נפוצה - קורסי פוטושופ מתחלקים לפי גרסאות, כך שרצוי לבחור קורס שמלמד גרסא עדכנית או הנפוצה לעבודה בשוק כדי להגיע למקום העבודה עם הידע הנדרש.
הכשרת המורים - בדקו מי מלמד את התוכנה, האם מדובר במעצבים ואנשים מנוסים בתחום, כדי ללמוד מהטובים ביותר.
מערכת שעות אישית - בררו מראש כמה זמן נמשך הקורס ומה הוא מקיף. יש אנשים שיתאימו להם לימודים בקבוצה בעוד אחרים יעדיפו קורס פוטושופ בשיטת המערכת הגמישה שמאפשרת להם ללמוד בצורה פרטנית תוך בחירת היקף השעות ופרישת השיעורים בהתאמה אישית.
הפרקטיקה קובעת - חשוב מאוד שהקורס יהיה יישומי ויכלול משימות ביצוע פרטניות כדי לוודא שהפנמתם את המידע ואתם יודעים להשתמש בצורה עצמאית בתוכנה. ניתן במהלך הקורס לבנות תיק עבודות וכך גם להעשיר את הפרויקטים שלכם בעיצוב. 

קורסים קשורים
לכל המאמרים