עמוד הביתקורסי פיתוח תוכנה מתקדמים,
    שדרגו את הקריירה

קורסי פיתוח תוכנה מתקדמים,
שדרגו את הקריירה

אייקון רכיב כותרת_5

להיות צעד אחד לפני כולם

עולם הטכנולוגיה משתנה, מתפתח ומתאים את עצמו למגמות השוק העולמיות מהר מתמיד. בכירים רבים חוזים שינויים גדולים בפיתוח תוכנה שאת ניצניו ניתן לראות כבר היום.

אנו עדים לשינוי משמעותי באופן שבו אנו משתמשים בטכנולוגיה וכיצד היא משפיעה על חיינו ועלינו לעמוד בקצב של כל השינויים הללו על עולם העבודה שלנו. עולם הפיתוח הוא חלק בלתי נפרד מהמרוץ הטכנולוגי הזה, קורסי פיתוח חיוניים למי שרוצה לקבל יתרון תחרותי בסביבה דינמית זו. על מפתחי תוכנה היום, להיות מעודכנים בכל הפיתוחים והחידושים האחרונים ולצבור ידע איכותי ליישם בפועל של שפות התכנות המובילות כיום, שהינן חלק מהותי בעבודת הפיתוח.

אצלנו בג’ון ברייס אנחנו יודעים שאנשים שונים רוצים לבנות קריירות שונות עם נתיבים שונים. זו הסיבה שאנחנו ממשיכים להרחיב את מגוון הקורסים והפתרונות שלנו כדי לעזור לך להגיע לאן שאתה שואף. ניתן למצוא אצלנו מגוון רחב של קורסי פיתוח מתקדמים ברמות שונות, במגוון שפות תכנות כמו Java, Python, Angular, .Net, React & ‘ Redux Advanced  עם הכלים והשיטות המתקדמים והעדכנים ביותר, אנו מציעים גם הסמכות רשמיות של חברות התוכנה הגדולות בעולם.

תנו לנו לעשות את העבודה- קורסים לארגונים

הקורסים המוזמנים שלנו לארגונים נתפרים ומותאמים במיוחד עבור צרכי הארגון שלך, אנו עומדים לרשותכם באפיון, איתור ובניית סילבוס הכשרה מקיף ומקצועי עם מרצים מנוסים שיבחרו במיוחד עבורכם.
הכשרת העובדים בקורסים מקצועיים מוזמנים, תאפשר לכם חיסכון בזמן וכסף מבלי לוותר על האיכות והמקצועיות, יותר מנשמח לקחת חלק בתהליך פיתוח וקידום עובדי הארגון שלך ולתרום מהניסיון הרב שלנו והמקצועיות ללא פשרות . 

רוצים ללמוד תכנות אונליין? הקליקו כאן >> JB Online Academy מגוון קורסי תכנות אונליין

map-icon_5

קורסי התכנות שלנו

הכירו את הקורסים השונים שישדרגו לכם את הידע:

map-icon_5

קורסי פיתוח אונליין

ללמוד מכל מקום ובכל זמן

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...