page up
envelopeלהשארת פרטים

תחום תשתיות ותקשורת בסיס להצלחה

בשנים האחרונות, כחלק ממהפכת טכנולוגיית המידע ועם כניסתן של טכנולוגיות מחשוב ותקשורת מתקדמות, חלה האצה משמעותיות בעולם ה-IT. כתוצאה מכך, גובר הביקוש למנהלי תשתיות, רשתות ותקשורת - מקצוענים שיכירו את המורכבות של העולם הטכנולוגי.

עולם התשתיות

בעקבות המהפכה הטכנולגית בעידן הנוכחי ויחד עם כניסת טכנולוגיות תקשורת ומחושב מתקדמות, קיימת האצה מובקת בעולם ה-IT. בעקבות כך יש עלייה בביקוש של מנהלי תשתיות, רשתות ותקשורת.


ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן MCSA 
MCSA היא תעודת הכשרה ש Microsoft מעניקה למקצוענים בתחום ה IT והיא מהווה את הצעד הראשון והחשוב לאנשי ה IT המעוניינים לתמוך במוצרי Microsoft הנפוצים במגוון רחב של ארגונים מתחומים שונים. בקורס MCSA אחד מקיף לומדים את כל המודולים הנותנים היכרות עם טכנולוגיות חדשניות וחמות בשוק, לרבות השרת המתקדם מבית מיקרוסופט, מערכת ההפעלה החדשה Windows 10, מודול אבטחת מידע על פי הפתרונות המובילים של צ'ק פוינט ושילוב תשתיות ענן שבעלי יתרון תחרותי לבוגרי הקורס והכל כהכנה לקראת בחינות ההסמכה MCSA שמקנות ערך רב למי שמשיג תעודת הכשרה זו. 

הזדמנויות תעסוקה: 
הקורס פותח צוהר רחב לעולם ה IT ומאפשר ללומדים להשתלב בהמשך במגוון חברות, בתחום ההייטק או מחוצה לו, במתן שירותי IT על מוצרי Microsoft.

Help Desk Support Technical
מומחה תמיכה טכנית הוא אחד המקצועות המבוקשים כיום בהייטק המהווה דלת כניסה מצוינת לתחום. איש Help Desk הוא איש מחשבים בארגון אשר חולש על המערכות השונות שלו: אלו יכולים להיות מחשבים, אבל גם שרתים, רשתות אינטרנט, אפליקציות או כלים ממוחשבים אחרים. הוא למעשה, אחראי על התחזוקה השוטפת שלהן ובעיקר על מתן סיוע ופתרון תקלות תוך ארגוניות במידת הצורך, מה שהופך אותו לנכס לחברות שיודעות כי יהיה להם קשה עד בלתי אפשרי להתנהל היטב ללא הסיוע שלו.

הזדמנויות תעסוקה:
הביקוש לאנשי Help Desk הוא גבוה מאוד בשלל הארגונים והעסקים. איוש תפקיד ה- Help Desk יכול להעניק את הניסיון הנדרש בתחום ההייטק ובאמצעותו ניתן להתקבל למקצועו.

היכנסו לשמוע את דורון מידן, מנהל קורסי תשתיות מספר על קורס HelpDesk

 

עולם הטכנאים - שילוב של תוכנה עם חומרה

טכנאי סמארטפונים
עם העלייה המתמדת בשימוש במכשירי הדור החדש, עלה דגם באופן טבעי הצורך במומחים בעלי ידע עשיר ויכולות טכניות גבוהות שיתמכו בהטמעה של מערכות הפעלה מותאמות למכשירים, טכנאים יצירתיים שיעשו את המיטב בתיקון תקלות נפוצות או בלתי שגרתיות, יכירו את שיטות גיבוי הנתונים וסנכרון המכשירים השונים ועוד. באמצעות קורס טכנאי סלולר  ניתן להכשיר אנשים ללא רקע שיהפכו לטכנאים מקצועיים.

הזדמנויות תעסוקה:
תמיכה טכנית במובייל הוא שוק בעל הכנסות גבוהות המאפשר גמישות מקצועית גבוהה: ניתן לעבוד בתור שכירים אך גם בתור עצמאיים ובעלי עסק בתחום, לתת תמיכה במעבדות או שירותי תיקון פרטיים ואף לנהל עסק באמצעות אתר אינטרנט. יש הזדמנויות רבות להתפתח בתחום, כיוון שזה הוא עולם דינאמי שלא מפסיק להתחדש בגרסאות מערכות ההפעלה. ברגע שמפתחים את ה- DNA של המכשיר אפשר לתת שירות בהתאם לכל חידוש טכני.


טכנאי PC
היום יש ביקוש רב לאנשי מחשבים שיכירו מגוון מערכות הפעלה וטווח רחב של חומרה וידעו לפתור תקלות בסביבה הדינאמית של עולם המחשבים העכשווי, שמתעדכן בקצב מהיר. קורס טכנאי מחשבים יקנה לכם הכרות מעשית עם מערכות הפעלה נפוצות כמו Windows 8.1, Windows Server 2012R2, מבנה המחשב, כוננים ומערכות קבצים, מעבדים, לוחות אם, רשתות תקשורת, תמיכה ותחזוקה. בסיום הקורס ניתן לגשת לשתי בחינות הדרושות להסמכת Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA): Windows 8.1. 

הזדמנויות תעסוקה:
עבודה עצמאית כטכנאי PC ועבודה בתחזוקת מחשבים בחברות וארגונים

שי מזרחי, מנהל האקדמאי של תחום תחזוקת סמארטפונים מספר לכם על הקורס

 

עולם התקשורת

העולם המודרני מכיל כמויות אדירות של מידע ויש חשיבות רבה לדרכי ההעברה של הנתונים ממקום למקום. כאן נכנסת לתמונה הקישוריות והצורך הגובר בבניית רשתות תקשורת וקישורן לאינטרנט. השוק מציג אין סוף פתרונות, פלטפורמות וציוד תקשורת מתקדם לביסוס מערכי תקשורת בארגונים ופתרונות תקשורת לפרטיים. בקורסי תקשורת נתונים לומדים כיצד לנהל ולתפעל תקשורת לוויינית, תקשורת סלולארית, תקשורת של רשתות מחשוב ותקשורת אינטרנט. תחום תקשורת הנתונים מתחדש חדשות לבקרים ועל כן מכיל עולמות שונים של תחומי ידע והתמקצעות.

הזדמנויות תעסוקה:
בין המקצועות המבוקשים כיום ניתן למצוא תפקידים שקשורים  לתקשורת נתונים בדרך עקיפה או ישירה, בין אם מדובר בניהול תקשורת נתונים, בדיקות בעולם התקשורת, אבטחת תקשורת, טכנולוגיית תקשורת בעולם מערכות המידע ועוד.
 

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
CCNP Routing and Switching

150 שעות אקדמאיות

התפתחותה העצומה של רשת האינטרנט כרשת תקשורת גלובלית והשקעת המשאבים העצומה כחלק ממגמה כלל עולמית בתשתיות האינטרנט, שוק התקשורת הלוויני, השוק הסלולארי, ...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.