ועידת המנהלים השנתית

תאריך: יום ג' 26.06.12 בין השעות: 8:00 - 17:00
ועידת המנהלים השנתית

טום פיטרס מגיע לישראל - הגורו של העולם העסקי, האיש שההשראה שלו והספרים שכתב וכותב, משפיעים על מאות אלפי מנהלים בעולם כולו.

 

במהלך הועידה, מנהלים בכירים מהחברות המובילות במשק הישראלי ומומחי נהיול מהארץ ומחו"ל יעבירו מגוון של ארצאות מרתקות, סמינרים מקצועיים וינחו פאנלים בנושאי ניהול חדשניים.

הבטיחו את מקומכם

תכנית האירוע:

 

08:00
התכנסות והרשמה


09:30
דברי פתיחה וברכה - מוטי גוטמן, מנכ”ל Matrix ויו”ר הועידה.


10:00
Excellence: Continuing The Search
טום פיטרס, הדובר המרכזי, הגורו של העולם העסקי, מהוגי הדעות המשפיעים ביותר בכל הזמנים על עולם הניהול והעסקים.
התחרות קשה יותר מיום ליום והטכנולוגיה משנה את כללי המשחק, עלינו לחשוב בצורה שונה, זריזה וגמישה. הרצאתו של טום פיטרס תעסוק בכל הדרכים שיובילו אתכם ואת הארגון שלכם למצוינות: איך להגיע להזדמנויות עסקיות חדשות? איך להשיג תחושת "WOW" בעבודה? איך לנהל שינויים ולהפוך שינוי ארגוני למהנה? כיצד לשכור, לאמן ולשמר את העובדים הטובים ביותר, ואיך לגרום להם לתת את השירות הטוב ביותר? איך לפתח חשיבה מקורית ויצירתית? ולא רק להתמודד עם אתגרים תחרותיים, אלא באמת להגיע לביצועים מצוינים בעסקים ולהתמיד בהם.
בנוסף, במהלך הועידה, פיטרס ייקח חלק בפאנל מנכ"לים ובכירים שיעסוק בסוגיות מעולם הניהול.

*ההרצאה תתורגם סימולטנית לעברית

 

11:30
הפסקת קפה וכיבוד


12:15
מה הופך את המוח האנושי למוח יצירתי?
עידן שגב, פרופ' במחלקה לניורוביולוגיה וחבר במרכז לחישוביות עצבית. חוקר תהליכי למידה במוח מההיבט החישובי, שותף בפרויקט "המוח הכחול" לבניית מודל מחשב מפורט של המוח.
לפני כ 120,000 שנה נוצר מין – חדש, המין האנושי, בעל מוח גדול במיוחד (יחסית לצפוי מגודל גופו) ואשר מיצר תוצרים חדשים כל-העת. אמנות, מדע, טכנולוגיה, כלכלה. מה מייחד את מוח האדם אשר מאפשר לו להיות כל-כך יצירתי? חקר המוח (עוד תוצר של המוח עצמו) מתחיל לספק תשובות אפשריות גם לשאלה זו. ההרצאה תבחן את המוח האנושי מההיבט היצירתי.

 

12:45
Manage In a World of Flux

השינוי הוא הקבוע היחיד - המשפט הזה מייצג אולי יותר מכל את העתיד של העולם העסקי בעשורים הקרובים. אין תבניות, אין פרדיגמות, יש כאוס ועם הכאוס הזה צריך להתמודד. בעולם בו הכל נתון לשינוי, קריירות ארוכות כבר לא רלוונטיות, הנחות ישנות מותקפות ומודלים עסקיים הופכים ללא רלוונטיים והיכולת הכי חשובה, היא היכולת לרכוש כל הזמן כישורים חדשים.
הרצאות מרתקות בנות 25 דקות, בין הדוברים:
יהונתן אדירי, יועצו הבכיר לשעבר של נשיא המדינה שמעון פרס. משמש כנשיא המחזור המייסד של אוניברסיטת Singularity מיסודן של גוגל ונאס"א, העוסקת בעתידנות ובחדשנות טכנולוגית.
גדעון עמיחי, אמן תקשורת, סופר ואיש פרסום.
אשכול נבו, סופר ישראלי שחיבר רבי מכר עטורי שבחים. בוגר החוג לפסיכולוגיה באוניברסיטה העברית. אמן נבחר של הקרן למצוינות בתרבות לשנת 2008.
ד"ר יובל נח הררי, היסטוריון, מחבר רב המכר "קיצור תולדות האנושות".


14:00
ארוחת צהריים.


15:00
ההרצאה תפורסם בהמשך


15:45
?What Needs to be Done to Create Organizations that are fit for the Future
פאנל מנכ"לים ובכירים שיעסוק בסוגיות מעולם הניהול והעסקים, מגמות ,נושאים בוערים ודילמות.


17:00
סיום משוער

 

הקלק כאן לאתר ועידת המנהלים השנתית לקבל פרטים נוספים

 

 

* ייתכנו שינויים בתכנית ** ההרצאות שיתקיימו באנגלית יתורגמו סימולטנית לעברית

כנס ועידת המנהלים השנתית

השאר את פרטיך ואחד הנציגים יחזור אליך בהקדם

 

*שדות חובה