ללוח האירועים המלאמקצועימקצועי

חוויית משתמש - יום פתוח

תאריך: יום ד' 8.02.12 בין השעות: 19:00 - 21:30
| מיקום: 
תל אביב
חוויית משתמש – יום פתוח

ג'ון ברייס- מכללת הי-טק שמחה להזמין אותך ליום פתוח בנושא חוויית משתמש ומציעה לך הצצה לעולם המרתק של חוויית המשתמש. כולם כבר מבינים שמבחן ההצלחה של המוצר עוסק בנקודת המפגש עם המשתמשים. היכולת להבין את עולמו של המשתמש ולתכנן את ממשק המשתמש בצורה נכונה – הופכת ליכולת מבוקשת בתעשיה.

הבטיחו את מקומכם
קהל יעד: יזמים, מנהלי מוצר, מנהלי פרויקטים, מפתחי אתרים, מעצבים גרפיים

ההתפתחות תחום חוויית המשתמש יוצרת הזדמנות להפוך לאיש מקצוע מבוקש ולהביא ערך מוסף ייחודי בתחום המשלב בין עיצוב, טכנולוגיה, פסיכולוגיה ועסקים. מהי חוויית משתמש? מה האתגרים העומדים בפני אנשי המקצוע? כיצד בכוחה של חוויית המשתמש לשפר מוצרים ולייצר הצלחות?

 

נושאים:

 

הקשר בין חוויית משתמש להצלחה במוצר

היום כבר ברור שמבחן ההצלחה האמיתי של המוצר הוא במפגש עם המשתמש.
מהי חוויית המשתמש? איך מגדירים אותה? איך מודדים אותה ומהי הצלחה אמיתית?


מקצוע נולד - מקומו של מאפיין חוויית המשתמש בין שאר הגורמים בארגון

כולם מדברים על חוויית משתמש, אך עדין מעטים הארגונים והחברות שיודעים למקם את התפקיד הזה במקום הנכון בשרשרת המזון. מיהו מאפיין חוויית המשתמש? מה צריך כדי להפוך לכזה? מה מקומו בארגון ומהי מערכת היחסים בינו ובין הסובבים אותו?

 

מקרה בוחן – מאחורי הקלעים של תכנון חוויית משתמש של 888 Poker, זוכה פרס ה-EGR Awards 2011

הצצה נדירה אל מאחורי הקלעים של תעשיית המשחקים, אל אחד המוצרים המובילים בעולם. מה היו השיקולים בתכנון מסכי המוצר מאחורי הקלעים ואיך נראו התוצאות של תכנון חוויית משתמש מנצח?

 

מתכננים חוויית משתמש - סדנת קבוצתית לתכנון מוצר הלכה למעשה – מאינטרנט, דרך סמארטפון ועד לאייפד...

במקום לדבר כל כך הרבה, הזדמנות להתנסות בתכנון מוצר. סדנת תכנון המוצר תזרוק אתכם הישר אל המים ותאפשר לכם לבדוק האם המקצוע הזה באמת בשבילכם.
 

בין משתתפי היום הפתוח יוגרל עותק אחד של הספר "חוויית המשתמש – כשמשתמשים פוגשים מוצרים"

 

Tal Florentinהיום הפתוח בשיתוף עם חברת UX Vision, ובהנחייתו של טל פלורנטין, מנכ"ל UX Vision, מבכירי אנשי המקצוע והמרצים בתחום, מחבר הספר "חוויית המשתמש – כשמשתמשים פוגשים מוצרים".