תפקיד המנמ"ר בעידן החדש - ללא תשלום

תאריך: יום ה' 26.01.12 בין השעות: 16:00 - 19:15
| מיקום: 
תל אביב
קורס מנמ”רים

האתגרים העומדים בפני המנמ"ר הופכים למורכבים במשך השנים. הסביבה העסקית הופכת לתחרותית יותר, דינאמית ומשתנה בקצב מהיר. קורס מנמ"רים של ג'ון ברייס - מכללת הי-טק ואנשים ומחשבים  מתמקד בשלושה מישורים: עסקי, ניהולי וטכנולוגי כדי להעניק למנמ"ר כלים להתמודדות עם המציאות המורכבת.

הבטיחו את מקומכם
קהל יעד: מנהלי מערכות מידע ומנהלים בכירים בתחום מערכות מידע המתעניינים בקורס ניהול מערכות מידע

ביום פתוח נאפשר לכם לטעום ממגוון ההרצאות הניתנות בקורס. החל מתפקידו של המנמ"ר בעידן המודרני, דרך מחשוב הענן ככלי להתמודדות בסביבה תחרותית, אמנות הנטוורקינג ככלי לקידום מעמדו של המנמ"ר בארגון וכלה בתרומת מערכות המידע לקידום העסקי בארגון תחרותי.

 

שעה נושא
16:00 - 16:45 תפקידו של המנמ"ר – מרצה בנצי שפירא
מיקומו של מנהל מערכות המידע בארגון | יעדי התפקיד של מנהל מערכות המידע | תכולת התפקיד של מנהל מערכות המידע | חלוקת הזמן והעדיפויות בתפקידו של מנהל מערכות מידע. 
16:45 - 17:30 מחשוב ענן - מרצה רנית זקצר
ה-Buzz‏ סביב מחשוב ענן הוא אדיר, אין סוף ראשי תיבות, מאות בלוגים, הרצאות בעל כל במה אפשרית, נראה כאילו תעשיית המחשוב השתגעה. אבל בפועל, מתחת לכל העשן, יש גם הרבה אש. וכמעט לכל ארגון, יש דרך למנף ולחולל שינוי אמיתי, בהתבסס על מחשוב ענן. מתי זה כדאי ? ‏ איזה סוג ענן מתאים לכם ? פנימי/חיצוני, פרטי/ציבורי/קהילתי, כספק או כצרכן ? מהי כלכלת העננים ? מה כדאי לעשות היום כדי להיות מוכנים לתרחישים עתידיים של שימוש בענן ?     
17:30 - 17:45 הפסקה
17:45 - 18:30 אומנות הנטוורקינג - מרצה זיו מנדל
אומנות ההשפעה והנטוורקינג כאומנות החשובה ביותר בחיים העסקיים והאישיים | חשיבות מיומנות הנטוורקינג ככלי להצלחת המנהל ב- IT.      
18:30 - 19:15 תרומת מערכות המידע לארגון - אריאל שקרצי
 תרומת מערכות המידע לקידום העסקי במעריב.

 

*יש צורך להירשם מראש