page up
envelopeלהשארת פרטים

חוששים להתחיל לעבוד עם מחשב או מרגישים שהדור הצעיר עוקף אתכם בסיבוב? אתם לא לבד. אנשים מבוגרים רבים מדווחים על חוסר ביטחון בעבודה מול מחשב ואף נמנעים באופן מכוון לעבוד עם המחשב או להתפתח בתחום כתוצאה מכך.

לא ניתן להתעלם מכך שעולם המחשבים הוא עולם דינאמי שמוצף במידע וחידושים, אך בהחלט ניתן להדביק את פערי המידע וללמוד מיומנויות בסיסיות ואף יישומים מתקדמים שיסייעו לכם להרגיש בנוח בעבודה מול מחשב, ללא עזרה של אחרים.
אפילו בכתיבת סטטוס בפייסבוק, שליחת דואר אלקטרוני, דיבור בסקייפ, הקלדת מכתב, הדפסה של מאמרים. יש כל כך הרבה דברים במחשבים שהם חלק בלתי נפרד מחיי היומיום שלנו.
זו הסיבה שאתם צריכים לדעת מחשבים ולמרבה השמחה, אף פעם לא מאוחר מדי להתחיל להבין במחשבים! גם אם לא גדלתם על מחשב וגלישה באינטרנט או עבודה על תוכנות אינה אינטואיטיבית עבורכם, הרי שעל ידי הכשרה נכונה, ניתן לשכלל את סט הכישורים וצעד אחר צעד, באיטיות אך בבטחה, לשפר את הביצועים שלכם בעבודה עם מחשב עד שתרגישו בנוח בסביבה הטכנולוגית בה אנחנו חיים.

 

קורס למבוגרים לחיזוק מיומנויות במחשבים

הדרך הטובה ביותר לחזק את תחושת הביטחון בעבודה או בהפעלת מחשב היא ללמוד קורס מחשבים למבוגרים, קורס ידידותי שמציע מסגרת מסודרת שתאפשר לכם להתמקד ולהתרכז במחשב. הקורס המיוחד יעזור לכם לשבור את המחסומים שמתלווים להפעלת המחשב.
נתחיל מכך שאתם בידיים טובות ועם קהל היעד המתאים. קורס מחשבים למבוגרים הוא קורס שתוכנן מראש לקהל יעד של משתתפים מבוגרים, כך שתוכנית הלימוד שלו מתחילה מהבסיס של פעילות בסיסית עם המחשב למתחילים ללא ידע קודם במחשב או עם ידע מועט.
בקורס בסיסי בתחום המחשבים המיועד לאוכלוסיה מבוגרת, ניתן ללמוד על מערכת ההפעלה, הכרות עם מבנה המחשב, תפקידיו, אבטחת המחשב, גיבוי חומרים, מיומנויות כמו סידור וניהול תיקיות ומסמכים במחשב, העברת תיקיות, שימושי המקלדת, שליטה בעכבר.
קורס מחשבים למבוגרים כולל גם הכרות עם האינטרנט, גלישה מכוונת, איתור אתרים, שליחת מייל, ניהול יומן במחשב, עיבוד תמונות ועוד.

 

עצמאים מול המחשב

בין הקורסים הפופולאריים בקטגוריית קורס מחשבים למבוגרים, מופיע קורס הכרות עם מערכת ההפעלה Windows ובעיקר עם מעבד התמלילים Word, כלי הטבלאות Excel, בניית מצגות ועוד.
ישנם גם קורסים המבוססים על הכרות עם גלישה באינטרנט.
קהל היעד של קורסים אלה הם אנשים מהאוכלוסייה הבוגרת המעוניינים להבין במחשבים באופן בסיסי, להרחיב את הידע או לבנות ידע ומיומנויות כדי לעבוד בהמשך בסביבת מחשב, למשל בתפקידי אדמיניסטרציה ועוד או פשוט בזמנם החופשי.
היום כמעט אין מקצוע בו לא נדרשת הבנה בסיסית במחשבים וגם אם התפקיד לא מבוסס על ידע במחשבים, הרי שמחשב הוא עיסוק נפלא לשעות הפנאי ולהעשרה ולכן, כדי לנצל את מגוון היכולות של העבודה עם מחשב מומלץ ללמוד בצורה מסודרת את מערכת ההפעלה, להכיר את דפדפני הגלישה ואת הפונקציות השימושיות כמו למשל להכנת מצגות או לכתיבת ברכות וסיפורים ולכל שימוש לפי הצורך.

 

קורס בסיסי ומעשי

קורס מחשבים למבוגרים הינו קורס מהנה, מעניין ויעיל. במהלך הקורס תלמדו כיצד להשתמש במחשב בדרכים יצירתיות הכוללות תרגול מעשי בכיתה או בבית, הכנת עבודות שקשורות לחומר הנלמד, כדי שיהיה לכם קל יותר להפנים את היישומים השונים שנלמדו בכיתה והכל בהנחייתם ובהכוונתם הצמודה של מדריכים מיומנים וסבלניים. מדובר בכיתות קטנות יחסית כך שתיהנו מתשומת לב מירבית וליווי אישי בעת הלמידה.


ג'ון ברייס הדרכה מציעה קורס מחשבים למבוגרים לתחילת ההכרות עם מחשבים.

ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.