page up
envelopeלהשארת פרטים

מי שמגיע מתחום המחשוב והדיגיטל לא מפסיק ללמוד לרגע, אך לא תמיד פשוט להתעדכן בכמה מה שחדש באמצעות סרטונים ביוטיוב או מדריכים וירטואליים, על אחת כמה וכמה אם הדרישות לתפקיד או לפרויקט דורשות ידע מקצועי ברמה גבוהה ותעודה ממוסד לימודים מוכר. בין אם אתם עצמאים או שכירים, חשוב מאוד ללמוד קורסים שיעניקו לכם ערך מוסף – עוד שורה ברזומה יכולה לעשות הבדל גדול וכמובן קורס מקצועי משמעותי ירשים את המגייסים הפוטנציאליים וגם יאפשר לכם להתמודד על פרויקט שמחייב ידע מקיף בתחום ספציפי.
אז למה לקפוא על השמרים כשאפשר לקחת את ההצלחה המקצועית צעד אחד קדימה?

הנה המלצה על שלושה קורסים ששווה ללמוד אם אתם מגיעים מתחום המחשוב ו/או הדיגיטל. שלא תגידו שלא ידעתם...

יש אתר? עכשיו צריך לקדם אותו

התחרות הבלתי פוסקת במנוע החיפוש של גוגל לא מאפשרת לבעלי אתרים לעמוד מהצד. היום לא מספיק שיש אתר אטרקטיבי אם הוא לא נחשף בפני הלקוח הפוטנציאלי שמחפש בגוגל את אותו מוצר או שירות. כאן נכנסים לתמונה מקדמי אתרים, שאחראים על אסטרטגיית הקידום וביצועה בפועל – כיצד אתר אינטרנט יעלה בתוצאות הרלוונטיות ביותר במיקומים הגבוהים ביותר.
קורס SEO קידום אתרים הוא בדיוק מה שחיפשתם כדי לסייע או לעצמכם או ללקוחות לצלוח את האתגרים שמציב גוגל בפני בעלי אתרים. אפיון נכון של האתר טרם בנייתו או אופטימיזציה מבנית ותוכנית לאחר שהוא עלה, קישורים שמשפיעים על הדירוג ועוד אסטרטגיות שיווק דיגיטלי לקידום אתר כולל קידומו במובייל.

לא משחררים מוצר בלי בדיקות טכניות

אין תוכנה שיוצאת כיום לשוק בלי שעברה את הבדיקות הראויות וכן גם שדרוגים בתוכנה. קורס QA הוא קורס שמכשיר בודקי תוכנה בסטנדרטים הגבוהים ביותר אשר מוסמכים למדוד את איכות התוכנה, ניהול בקרת איכות, כתיבת תסריטי בדיקה וביצוע בדיקות מאתגרות. זהו קורס טכני שמשלב חשיבה יצירתית ואנליטית ומעניק ערך מוסף לאנשים שעוסקים במקצועות מחשוב הן ברמה הטכנית אך גם ברמה האסטרטגית, למשל, מנהלי מוצר או מנהלי פרויקטים, שרוצים להבין את תהליך בדיקת המוצר הטכני ולהציע לצד הכישורים השיווקיים והניהוליים שלהם גם מיומנות טכנית המהווה בסיס חשוב להצלחת הפרויקט והמוצר.

קורס JAVA

אי אפשר לעבוד בתכנות כיום בלי לדעת שפת JAVA אשר מסוגלת לרוץ על מערכות הפעלה במגוון פלטפורמות ונחשבת לשפה נפוצה לפיתוח אפליקציות במכשירים מבוססי אנדרואיד. מי שעוסק בפיתוח או מגיע מרקע של תכנות או מעוניין להתפתח לכיוון כזה, ימצא בקורס JAVA מענה לדרישותיו הן בפיתוח של מערכות שונות, כולל מערכות מידע. פיתוח ותכנות ב-JAVA מהווה נקודת זינוק לעבודה בתחומים רבים היות והחברות המובילות בתעשיות שונות מתעשיית הטלקום דרך אשראי, חברות ממשלתיות וחברות ביטחוניות עושות שימוש בפיתוחים שונים בשפת JAVA כך שידיעת השפה היא דרך להתקבל לתפקידים רבים בתחומים שונים.

הצלחה מקצועית היא פעמים רבות פקטור של אבולוציה מקצועית – ככל שמרבים לרכוש ידע וכלים כך יש יותר מה להציע ולאן להתפתח. קורסים שיעניקו לכם ערך מוסף ייקחו אתכם קדימה, לתפקיד הבא, ללקוח הבא, לפרויקט הבא. אל תישארו מאחור.
 

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
קורס קידום אתרים (SEO) ומדיה חברתית

242 שעות אקדמאיות

קורס קידום אתרים ומדיה חברתית מקנה לתלמידים את הידע והכלים הנדרשים לפיתוח קריירה בשיווק דיגיטלי בכלל ובקידום אתרים בפרט ומכשיר אותם לבצע קידום אתרים ב...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.