page up
envelopeלהשארת פרטים


מה חשוב לכלול בתיק העבודות, איך לתכנון ולבנות אותו נכון וכיצד להציג אותו בצורה אטרקטיבית?

הפורמט - תיק פיזי ותיק וירטואלי

חשוב שיהיו לכם בעצם שני תיקי עבודות: האחד תיק מודפס, אלבום שיכלול העתקים של העבודות הגרפיות שיצרתם בהדפסה בסטנדרט הגבוה ביותר והשני הוא תיק עבודות וירטואלי, שתוכלו לשגר לכל אחד ובכל עת.
חשבו על פורמט דיגיטלי ייחודי בין אם מצגת מרשימה או קובץ PDF שניתן להעביר גם בוואטס אפ, קבצי JPGלהעלאה לרשתות החברתיות. הקפידו על העלאת התמונות ברזולוציה הגבוהה ביותר. ניתן לבנות דף נחיתה או תיק עבודות בפלטפורמת SquareSpaceאו portfolio.deviantart.

רפרטואר – העבודות הטובות ביותר ומה שביניהן

לא מומלץ לשלב בתיק הפרויקטים כל עבודה שאי פעם יצרתם לפני, במהלך או אחרי קורס עיצוב גרפי. בחרו בקפידה עבודות מוצלחות, כאלה שמשקפות היטב את המסר או את המיומנות שלכם. מומלץ שכל עבודה תשקף יכולת אחרת והאוסף ביחד ישים דגש הן על הזהות העצמית שלכם בתור מעצבים והן על מגוון הכישורים שלכם. למשל, כיצד פיצחתם בריף פרסומי, איך יצרתם כרזה מעניינת, איך נראית סקיצה לאתר אינטרנט בעיצובכם.
תוכלו לציין ליד כל עבודה את נושא הפרויקט, מה היתה מטרת הפרויקט וכיצד התמודדתם עם האתגר או ספרו את סיפור המותג לו ייצרתם עיצוב.

דרך ההצגה - הפרזנטציה קובעת

חשבו כיצד למקם את העבודות בדרך מעניינת וייחודית הן במסגרת תיק עבודות מקוון והן במסגרת תיק עבודות פיזי. ניתן לתכנן הצגה של תמונות בצורת קולאז', תמונות גדולות וקטנות עם מסגרות מעניינות, מודלים בהדפסת תלת ממד, רקע עם עומק או טקסטורה מיוחדת. בתיקי עבודה וירטואליים אפשר לצלם סרטון שלכם מציגים את העבודות או מעלעלים בין הדפסים או מעבירים כרטיס אחר כרטיס.
חשבו גם על הקונטקסט בפרנטזציה. לדוגמא, אם אתם מציגים עיצוב של אתר הציגו כיצד הוא נראה הן בדסקטופ והן במובייל.

נפלאות ההתאמה האישית

מומלץ להתאים את תיק העבודות לפי הצורך. למשל, פרויקטים שקשורים לפרופיל התפקיד לפי מודעת הדרושים. אם מדובר בעבודה בעיצוב לחברת תרופות אפשר להציג עבודות שקשורות בעיקר לתחום הפארמה. דרך נוספת לשקף את המקצועיות שלכם היא בתיעוד תהליך היצירה לאורך כל שלביו והצגתם בתיק העבודות – השרטוט – החזון, תוך כדי עשייה והתוצאה הסופית – אפקטיבי במיוחד לעבודות בהן דורשים חשיבה מחוץ לקופסא, עבודה עצמאית וכדומה. בכל מקרה, אל תשכחו לשלב בתיק העבודות פרטי צור קשר בכל ערוץ אפשרי – טלפון, דואר אלקטרוני, ערוץ בפייסבוק ובאינסטגרם.

קורס עיצוב גרפי יעניק לכם את כל הכלים לעיצוב קריירה מנצחת בזירת העיצוב ועבודות שתוכלו לשלב בתיק מרשים במיוחד.

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
עיצוב גרפי יישומי בשילוב Web design וחווית משתמש

545 שעות אקדמאיות

ג'ון ברייס הדרכה מציגה קורס חדשני ללימודי לעיצוב גרפי, גרפיקה ממוחשבת ותקשורת חזותית, בתוספת עיצוב לאינטרנט ולמובייל. בנוסף, הקורס שם דגש על לימודי עי...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.