קורס QA מומלץ

תוכן עניינים

תפקידם של מקצועני (QA (Quality Assurance חשוב מאוד להצלחת התוכנה בשוק, כיוון שהם יודעים כיצד להתמודד עם תקלות שונות ומוודאים שהתוכנה ברמה גבוהה לפי הסטנדרטים המבוקשים במסגרת תהליך בדיקה קפדני שנעשה לפני שיווק ומכירת התוכנה ללקוחות. אנשי QA הם אנשי מפתח בפרויקטים, הם אלה שמוסמכים למדוד את איכות התוכנה, לנהל את בקרת האיכות, לכתוב תסריטי בדיקה, לבצע בדיקות, לקשר בין מערכות ולספק תמיכה בעת הצורך. מדובר בתפקיד מאתגר, דינאמי ומבוקש.

למי מתאים קורס QA

כדי להשתלב בתפקידי QA יש לעבור קורס הכשרה מקצועי, היתרון הבולט של קורס QA הוא שתנאי הקבלה בסיסיים באופן יחסי למקצועות אחרים בהייטק. אמנם יש יתרון לבעלי רקע טכני / אקדמי אבל ניתן להצליח ולסיים את הקורס ולהשתלב בהייטק גם ללא רקע טכנולוגי זה או אחר. הקורס מתאים לכל מי שמחפש הכשרה טכנולוגית מהירה או למי שמעוניין לבצע הסבה מקצועית או הסבה לאקדמאים המעוניינים להתמקד לאחר תואר אקדמי בתחום ספציפי כמו בדיקת תוכנה.
קורס ההסבה לבדיקות של ג’ון ברייס הדרכה בנוי כך שהוא מכיל בתוכו מגוון רחב של טכנולוגיות וכלים הקשורים לעולם בדיקות התוכנה. בהתאם לכך יכול כל משתתף למצוא לעצמו את העולם הטכנולוגי המתאים לו ביותר, אם בדיקות ידניות אם בדיקות אוטומציה, בדיקות למובייל ואף בדיקות עומסים וביצועים.
ישנם עובדי הייטק רבים שהחלו בתפקידי בדיקת תוכנה והתקדמו לעבודות פיתוח וניהול שונות. הענף מתגמל מאוד ומקצועני QA נהנים מתנאים טובים ומשכורות יפות ויכולים להשתלב בארגונים רבים.

מה לחפש בקורס QA מומלץ?

יש מבחר קורסי בדיקת תוכנה בשוק, וחשוב ללמוד את הקורס המקיף והמקצועי ביותר, כדי להגביר את הסיכויים לקבל עבודה בתעשיית ההייטק. לפניכם מספר פרמטרים שחשוב למצוא בקורס QA:

הכנה לבחינת ההסמכה – כמו בכל קורס, מומלץ שהתעודה תהיה מוכרת בשוק אך גם שהקורס יסייע לכם לעבור בהצלחה את מבחני ההסמכה. ב- QA מדובר בהכנה לקראת הסמכת ISTQB הרחבה והמוכרת ביותר בתום בדיקות התוכנה. כשמקבלים הסמכה זו ניתן לעבוד כבודקי תוכנה בכל החברות הן בארץ ובן בעולם כיוון שמדובר בהסכמה בינלאומית.

מגוון סוגי הבדיקות – מומלץ לוודא שהקורס מכין אתכם לבדיקות תוכנה ידניות ולבדיקות תוכנה אוטומטיות כיוון שכיום נוהגים להשתמש במגוון בדיקות בתהליך בקרת איכות. כלים ותחומים אותם לומדים בקורס בדיקות web, בדיקות מובייל, בדיקות פונקציונאליות ועוד.

צוות הוראה וסביבת ההוראה – בדקו מי מעביר ומלמד במהלך קורס. חשוב שיהיה סגל מקצועי מנוסה ומקצועי שמגיע מהתחום. חשוב גם שבקורס יועבר בתנאים סביבתיים הולמים שתוכננו בקפידה לחוויית למידה טכנולוגית אמתית כגון כיתות מחשבים מתוחזקות ברמה גבוהה, תוכנות לימוד ומעבדות עם רישוי מתאים ותמיכה מתאימה.

דגש מעשי – הבטחת איכות הוא תחום מאתגר וחשוב מאוד להכיר את מתודולוגיות הבדיקה ואת מגוון הכלים הנדרשים כדי לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. חשוב לוודא שהידע יועבר בצורה ידידותית ועם זאת פרקטית, שהקורס יכלול משימות ותרגילים רבים שיאפשרו לכם ליישם את החומר הנלמד. יתרון בולט נוסף הוא שטאקט בדיקות, מובילת שוק הבדיקות בישראל מלווה את הקורס מהפן הקורס ולמצטייני הקורס מוצע להצטרף למומחי הבדיקות של החברה.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...