page up
envelopeלהשארת פרטים

בין אם השתחררתם מהצבא או אתם בעלי תואר ומעוניינים לבצע הסבה מקצועית, יש לכם ידע רב בתחום, אבל רוצים לעלות מדרגה – מכללת ג'ון ברייס היא השער שלכם לתעשיית ההייטק.
הלימודים במכללה מתאימים למגוון סטודנטים מכל הסוגים בכל שלב בחייהם, שמחפשים קורסים מקצועיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר המותאמים למגמות ולפיתוחים הטכנולוגיים העדכניים בתעשייה תוך דגש על לימודים פרקטיים בסביבת לימוד מתקדמת.

אז איך תדעו אם הלימודים בג'ון ברייס מתאימים לכם? מגוון הקהלים שבוחרים ללמוד בג'ון ברייס הם:

ללא ניסיון קודם


בניגוד לסברה הרווחת שלימודי הייטק הם לאנשי הייטק, הרי שמסלולים רבים בג'ון ברייס מתאימים למי שלוטש עיניים להשתלבות בתעשיית ההייטק הנחשקת ומציעים לימודים מקיפים ומעשיים גם למי שאין ידע או ניסיון קודם.
מסלולים בהם תנאי הסף מסתכמים בהכרות בסיסית עם יישומי מחשב ושליטה בשפה האנגלית כך שלאחר ראיון אישי קצר, תוכלו להתחיל ללמוד את אחד ממקצועות ההייטק המבוקשים.  הזדמנות נפלאה למי שרוצה להתחיל לעבוד בהייטק גם בתחילת דרכו או מי שמחפש הסבה מקצועית.

הסבת אקדמאים


יש לכם תואר ביד אבל שלא רלבנטי לתעשיית ההייטק? ברוכים הבאים לקהל רחב כמוכם שאין לו את הידע הדרוש להשתלב בעבודה וזקוק לידע מעשי רלבנטי ולתעודה ממקום לימוד מוכר בתעשייה, כמו ג'ון ברייס. הסבה מקצועית היא אולי מאתגרת בהתחלה, כשאתם מתחילים ללמוד משהו חדש ובנקודה בחיים שכבר הגעתם ממקום בו השקעתם בלימודים, אבל בג'ון ברייס מקלים עליכם עם מסלולים מקצועיים, מעשיים ומרצים מהשורה הראשונה כולל אפשרויות ללימודים במתכונת גמישה המאפשרת ללמוד ולעבוד במקביל.

למקצוענים טכנולוגיים


אתם כבר בתחום ורוצים לשדרג את הידע או להתקדם לתפקיד הבא? ג'ון ברייס מציעה מגוון תוכניות לימוד למי שרוצה למקסם את הידע בתחום, שואף לקבל הסמכה מתקדמת ואת הידע הדרוש לקידום מקצועי. קורסים למקצוענים מציבים דרישות סף הרלבנטיות רק למי שמגיע מהתחום או בעל הידע הדרוש להבנת החומר הנלמד. חפשו קורסים מקצועיים למתקדמים בין אם מדובר בתחום הדאטה, פיתוח תוכנה, תשתיות ותקשורת, מערכות מידע, ניהול טכנולוגי, סייבר ואבטחת מידע ועוד.

לאנשים עובדים


כבר עובדים בתחום או בתחום אחר ורוצים להמשיך ללמוד ולהתפתח מבלי שהעבודה תיפגע? הגעתם למקום הנכון. בג'ון ברייס יודעים כמה רכישת ידע חשובה מבלי לפגוע בשגרת היום יום ומעניקים לכם הזדמנות להתפתח מקצועית תוך כדי עבודה קיימת או מסגרת לימודית אחרת במתכונת שעות גמישה ולימודי ערב או לימודי שישי – אידיאליים לאנשים עובדים. תוכלו ללמוד ולעבוד במקביל ולבסס קריירה חדשה בהדרגה או להתקדם בעבודה על בסיס הידע שרכשתם במהלך הלימודים.

לבאים מכל הכיוונים


מחפשים לימודים קרוב לבית או למקום העבודה? לג'ון ברייס 3 מרכזי הדרכה בתל אביב, חיפה וירושלים, כך שתוכלו לבחור את מרכז ההדרכה הנוח לכם ביותר להגעה ועל פי הקורסים הנלמדים בכל מרכז.
המרכזים עצמם ממוקמים במקומות מרכזיים בכל אחד מהיעדים עם גישה נוחה לתחבורה ציבורית וחניונים, כך שגם אם אינכם גרים או עובדים באזור תוכלו להגיע בקלות יחסית וליהנות מהמרכזים המתקדמים של ג'ון ברייס ומגוון מסלולי הלימוד וההכשרות בשלושת המרכזים.

לחיילים משוחררים


בשעה טובה השתחררתם מהצבא ויש לכם מספר שנים לנצל את הפיקדון שעומד לרשותכם. בג'ון ברייס מציעים לימודים על חשבון הפיקדון למשוחררים. הקורסים מגוונים, כך שתוכלו לבחור את הקריירה שלכם באזרחות בין אם מדובר בקורס קידום אתרים ומדיה חברתית או קורס סייבר ואבטחת מידע, המסלול המקיף להכשרת מתכנתי FULL STACK ועוד. מוזמנים להגיע לייעוץ לפני שבחרתם לממש את הפיקדון.

קורסים למנהלים


מנהלים בתחום ורוצים לחזק את מיומנויות הניהול והכלים? בהמי"ל המכללה לניהול מבית ג'ון ברייס מגוון קורסי ניהול למנהלים בתפקידי ניהול שונים בסולם הדרגות בארגונים וחברות מניהול פרויקטים ועד ניהול מו"מ. הזדמנות לנהל טוב יותר וללמוד ממנהלים וממרצים שמכשירים מנהלים במשך שנים במסגרות לימוד אינטימיות המשתלבות עם סדר היום בעבודה.

לא בטוחים באיזה מסלול לימוד לבחור או אם אתם מתאימים ללימודים בג'ון ברייס? כאן נכנס לתמונה צוות הייעוץ המקצועי – יועצי הלימודים של המכללה ישמחו לענות על שאלות ולכוון אתכם בדרך למסלול הנכון כמו גם מכינות או השתלמויות שיוכלו לסייע לכם לפני ובמהלך הלימודים – ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו!

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
קורס קידום אתרים (SEO) ומדיה חברתית

242 שעות אקדמאיות

קורס קידום אתרים ומדיה חברתית מקנה לתלמידים את הידע והכלים הנדרשים לפיתוח קריירה בשיווק דיגיטלי בכלל ובקידום אתרים בפרט ומכשיר אותם לבצע קידום אתרים ב...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.