page up
envelopeלהשארת פרטים

זירת הסייבר לא מפסיקה לרחוש פעילות ואיומים – ההאקרים מתחכמים, המתקפות משתכללות, הטכנולוגיה מתקדמת ולמי שמחפש קריירה מאתגרת, מרתקת ומתגמלת מדובר בפוטנציאל להצליח ובגדול בתעשייה שמשוועת לעובדים.
נקודת הזינוק לקריירה מוצלחת בתחום הסייבר היא לימודים במוסד לימוד בעל מוניטין המוביל בתחומו ומקיים קשרים הדוקים עם התעשייה, שמחזיק צוות מרצים מנוסה ומציע מסלולי לימוד מקיפים גם מהבחינה המעשית המקנים לכם את סט הכלים הנדרש לפעילות במרחב הקברניטי.
חברת ג'ון ברייס הדרכה, זרוע ההדרכה של מטריקס, נחשבת לחלוצה בתחום הדרכות המחשוב והמיומנויות הטכנולוגיות והיא גם היתה בין הראשונות שזיהתה את עוצמת הסייבר ואת חשיבותה של הכשרה מוסדרת ומקצועית, פיתוח וטיפוח בעלי תפקידים בסייבר.

למה כדאי ללמוד סייבר בג'ון ברייס? מסביבת לימוד חדשנית דרך איכות הוראה גבוהה המחוברת לדרישות התעשייה ועד תעודה שפותחת דלתות. כל מה שחשוב שתדעו על לימודי סייבר במכללה:

עם הצלחה לא מתווכחים


ברגע שיוצאים לשוק העבודה עם תעודה מוכרת ממוסד לימודים מוביל קל יותר להרשים מעסיקים. ג'ון ברייס היא חברה מוכרת בתחומה בעלת ותק עם גב כלכלי חזק המכשירה מדי שנה למעלה מ-10,000 אנשי הייטק וחברות סייבר מכירות בתוכנית הלימודים המקצועית שג'ון ברייס מציעה בלימודי סייבר ולכן, צפויה לכם נקודת פתיחה טובה יותר.

הכוונה מקצועית והשמה


בג'ון ברייס יודעים להתאים את המועמדים לתוכנית הלימודים ואם אינכם בטוחים עדיין שסייבר הוא התחום בשבילכם או לא יודעים באיזה מסלול לבחור, תוכלו ליהנות משירותי הכוונה מקצועית הניתנים על ידי יועצים מיומנים.
אלה יסקרו עבורכם את האפשרויות הקיימות ולהציע אלטרנטיבות על פי מיומנויות וכישורים, שיקולים והעדפות בבחירת המסלול המקצועי האולטימטיבי.
בסיום הלימודים תוכלו להיעזר גם בשירותי השמת בוגרים של המכללה כאשר לג'ון ברייס פונות חברות רבות במשק מסוגים רבים ומתעשיות שונות המבקשות עזרה במציאת בוגרי סייבר.
כחלק מקהילת הבוגרים של המכללה תיחשפו להצעות עבודה והזדמנויות קריירה אטרקטיביות. מחלקת ההשמה מקיימת גם סדנאות העשרה כמו סדנאות חיפוש עבודה, הכנה לראיונות עבודה וכתיבת קורות חיים.

ללמוד בסביבה חדשנית מהמומחים בתחום


אחד הדברים החשובים בסייבר הוא ההתנסות המעשית והחיבור לטכנולוגיה מתקדמת וג'ון ברייס מציעה כיתות חדשניות מצוידות במחשוב המתקדם בשוק כולל תחנות עבודה מתקדמות, שרתים ייעודיים ומכשירי הקרנה סטייט אוף דה ארט ליצירת חווית לימוד נעימה ואיכותית. לזה מצטרפת נבחרת מרצים מובילה עם מורים שנחרו בקפידה בהעברת תכנים ורקע מקצועי מרשים.

פרונטאלי ומעשי בו זמנית


לימודי סייבר בג'ון ברייס משלבים בין הידע התיאורטי הנדרש להבנת התחום והעשייה ובין התנסות מעשית בשטח עם סימולציות ומקרי מבחן, כדי שתוכלו להתאמן ולתרגל את החומר ולצאת לשוק העבודה כשאתם כבר יודעים כיצד לבצע את הדברים בפועל ולהתמודד עם אתגרים טכניים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות.
בין התכנים שנלמדים בקורסי סייבר: יכולות תפעול בסביבת
Linux בדגש על עבודה מתוך Shell, התמצאות ויכולת ניהול בסביבות domain של Microsoft, היכרות מעמיקה עם יסודות מנגנוני תקשורת, פרוטוקולים וארכיטקטורות, היכרות עם פרוטוקולי תקשורת; Ethernet, ARP, IP, TCP, UDP, DNS, DHCP, SSH, HTTP, יכולת מימוש התקפות שונות ועוד כישורים וידע מעמיק ועדכני מבוסס על למידה ועל התנסות בפרויקטים מעשיים.

הכשרה לקראת מבחני הסמכה


מתכונת הלימודים של לימודי סייבר תוכננה כך שהיא תאפשר ללומדים להגיע לביצועים הגבוהים ביותר בתחום וגם לגשת למבחן ההסמכה לקבלת CompTIA Cybersecurity Analyst, תעודת הסמכה נחשקת בינלאומית שעמה פשוט יותר להתקבל למקומות עבודה בארץ ובעולם.

יתרונות נוספים שניתן להזכיר בהקשר של לימודי סייבר בג'ון ברייס: לימודים במתכונת גמישה גם למי שעובד או לומד משהו במקביל, אפשרות ללמוד על חשבון הפיקדון, אפשרות ללמוד ללא רקע מקדים באחד מבין 3 סניפים בפריסה ארצית. אז למה אתם מחכים? עולם הסייבר קורא לכם!

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
קורס Hands-on למומחי אבטחת מידע Cyber Security Intelligence - CSI

500 שעות אקדמאיות

קורס אבטחת מידע הופך ליותר ויותר מבוקש בגלליכולות המחשוב שמכפילות את כוחן מדי שנה וחצי. אנשים נושאים בכיסם יכולות עיבוד חזקות יותר ממחשבים ש...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.