למה כדאי ללמוד סייבר בג’ון ברייס?

תוכן עניינים

למה כדאי ללמוד סייבר בג’ון ברייס? מסביבת לימוד חדשנית דרך איכות הוראה גבוהה המחוברת לדרישות התעשייה ועד תעודה שפותחת דלתות. כל מה שחשוב שתדעו על לימודי סייבר במכללה:

עם הצלחה לא מתווכחים

ברגע שיוצאים לשוק העבודה עם תעודה מוכרת ממוסד לימודים מוביל קל יותר להרשים מעסיקים. ג’ון ברייס היא חברה מוכרת בתחומה בעלת ותק עם גב כלכלי חזק המכשירה מדי שנה למעלה מ-10,000 אנשי הייטק וחברות סייבר מכירות בתוכנית הלימודים המקצועית שג’ון ברייס מציעה בלימודי סייבר ולכן, צפויה לכם נקודת פתיחה טובה יותר.

הכוונה מקצועית והשמה

בג’ון ברייס יודעים להתאים את המועמדים לתוכנית הלימודים ואם אינכם בטוחים עדיין שסייבר הוא התחום בשבילכם או לא יודעים באיזה מסלול לבחור, תוכלו ליהנות משירותי הכוונה מקצועית הניתנים על ידי יועצים מיומנים.
אלה יסקרו עבורכם את האפשרויות הקיימות ולהציע אלטרנטיבות על פי מיומנויות וכישורים, שיקולים והעדפות בבחירת המסלול המקצועי האולטימטיבי.
בסיום הלימודים תוכלו להיעזר גם בשירותי השמת בוגרים של המכללה כאשר לג’ון ברייס פונות חברות רבות במשק מסוגים רבים ומתעשיות שונות המבקשות עזרה במציאת בוגרי סייבר.
כחלק מקהילת הבוגרים של המכללה תיחשפו להצעות עבודה והזדמנויות קריירה אטרקטיביות. מחלקת ההשמה מקיימת גם סדנאות העשרה כמו סדנאות חיפוש עבודה, הכנה לראיונות עבודה וכתיבת קורות חיים.

ללמוד בסביבה חדשנית מהמומחים בתחום

אחד הדברים החשובים בסייבר הוא ההתנסות המעשית והחיבור לטכנולוגיה מתקדמת וג’ון ברייס מציעה כיתות חדשניות מצוידות במחשוב המתקדם בשוק כולל תחנות עבודה מתקדמות, שרתים ייעודיים ומכשירי הקרנה סטייט אוף דה ארט ליצירת חווית לימוד נעימה ואיכותית. לזה מצטרפת נבחרת מרצים מובילה עם מורים שנחרו בקפידה בהעברת תכנים ורקע מקצועי מרשים.

פרונטאלי ומעשי בו זמנית

לימודי סייבר בג’ון ברייס משלבים בין הידע התיאורטי הנדרש להבנת התחום והעשייה ובין התנסות מעשית בשטח עם סימולציות ומקרי מבחן, כדי שתוכלו להתאמן ולתרגל את החומר ולצאת לשוק העבודה כשאתם כבר יודעים כיצד לבצע את הדברים בפועל ולהתמודד עם אתגרים טכניים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות.
בין התכנים שנלמדים בקורסי סייבר: יכולות תפעול בסביבת
Linux בדגש על עבודה מתוך Shell, התמצאות ויכולת ניהול בסביבות domain של Microsoft, היכרות מעמיקה עם יסודות מנגנוני תקשורת, פרוטוקולים וארכיטקטורות, היכרות עם פרוטוקולי תקשורת; Ethernet, ARP, IP, TCP, UDP, DNS, DHCP, SSH, HTTP, יכולת מימוש התקפות שונות ועוד כישורים וידע מעמיק ועדכני מבוסס על למידה ועל התנסות בפרויקטים מעשיים.

הכשרה לקראת מבחני הסמכה

מתכונת הלימודים של לימודי סייבר תוכננה כך שהיא תאפשר ללומדים להגיע לביצועים הגבוהים ביותר בתחום וגם לגשת למבחן ההסמכה לקבלת CompTIA Cybersecurity Analyst, תעודת הסמכה נחשקת בינלאומית שעמה פשוט יותר להתקבל למקומות עבודה בארץ ובעולם.

יתרונות נוספים שניתן להזכיר בהקשר של לימודי סייבר בג’ון ברייס: לימודים במתכונת גמישה גם למי שעובד או לומד משהו במקביל, אפשרות ללמוד על חשבון הפיקדון, אפשרות ללמוד ללא רקע מקדים באחד מבין 3 סניפים בפריסה ארצית. אז למה אתם מחכים? עולם הסייבר קורא לכם!

מחפשים עבודה? היכנסו לעמוד משרות ג’ון ברייס!

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...