קורסי אופיס וקורס גרפיקה במערכת הגמישה

כיום, לכולנו יש סדר יום עמוס ולחוץ. שילוב של עבודה, לימודים, בית, חברים, בילויים, תחביבים וכל מה שעושה לנו טוב. יש מכללות נוספות ללימודי אופיס ולימודי גרפיקה, אבל לא תמיד בא לנו ללמוד בזמנים שמישהו כבר החליט בשבילנו. אנחנו אוהבים להחליט ורוצים לבחור את שעות הלימודים שלנו.


אנו בג'ון ברייס - מכללת הי-טק, מבינים שחשוב לכם ללמוד, להתקדם ולהשקיע בעצמכם ולפעמים לא קל לשלב לימודים בשעות קבועות ומערכת לימודים נוקשה שלא ניתנת לשינויים. אם אתם שוחרי חופש, אנשים שאוהבים להחליט לבד מתי ללמוד – מערכת הלימודים הגמישה – היא מערכת הלימודים האידיאלית בשבילכם.


יצרנו את שיטת הלימוד של מערכת לימודים גמישה בדיוק כדי לענות על הצורך שלכם בחופש בחירה וגמישות מקסימלית, במערכת הגמישה, תוכלו ללמוד בזמן שלכם, בשעות שלכם הכי נוח ולשלב באופן המיטבי את הלימודים עם סדר היום שלכם מבלי לוותר על כלום.

 

קרה לכם כבר שאתם בשיעור שלא זז? שאתם כבר מזמן הבנתם את חומר הלימוד, אבל יש כאלה שממשיכים לשאול שאלות.. במערכת הגמישה בג'ון ברייס - מכללת הי-טק, עד 3 תלמידים למדריך באותו שיעור. אתם מתקדמים בקצב שלכם מבלי שאף אחד יעכב אתכם. יש לכם את האפשרות לשאול ולברר כל שאלה שתרצו את המדריך שבכיתה ולקבל תשובה אישית, אחד על אחד.

 

במערכת הגמישה, אתם בוחרים אם ללמוד במהירות ולרכז את הלימודים או לפרוס אותם וללמוד בקצב איטי יותר שמתאים לכם. אתם טיפוסים של בוקר? כאלה שקולטים חומר לימוד חדש רק בשעות הבוקר, תוכלו לבחור לימודים בשעות האלה. אם אתם דווקא טיפוסים של אחה"צ-ערב ובבוקר אין מצב מבחינתכם ללימודים – תקבעו לכם שיעורים בערב. המטרה שתלמדו בזמן, בו אתם ערניים ומרוכזים ביותר.

 

בואו ללמוד קורסי אופיס ואינטרנט בתפיסה שונה - אנו מציגים בפניכם את המערכת האישית הגמישה של ג'ון ברייס - מכללת הי-טק:

 

 • המערכת הגמישה מציעה אפשרות ללמוד בכל יום שתבחרו, במסלול קבוע או משתנה. זאת, כאשר מדריך מקצועי מלווה כל תלמיד בהתאם לקצב ההתקדמות שלו.
 • מועדי לימוד יומיים בכל שעה וחצי - מן השעה 8:30 בבוקר ועד לשעה 21:30 בערב, שעת סיום השיעור האחרון.
 • למדריך עד 3 תלמידים לכל היותר באותו השיעור, והתלמיד מתקדם בקצב עצמאי מבלי להיות תלוי בהתקדמותם של אחרים.
 • ניתן לרכז את הלימודים או לפרוס אותם לתקופת זמן ארוכה יותר.
 • בידי התלמיד החופש לבחור את הדגשים השונים בנושאי הלימוד וכן את ההפסקות בלימודים במידת הצורך (מילואים, מחלה, חו"ל, בחינות בלימודים אחרים וכו').
 •  

בג'ון ברייס - מכללת הי-טק 2 מסלולים בשיטת המערכת הגמישה:

 

 • קורסי אופיס: Windows, Internet, Word, Excel, PowerPoint, Outlook
 • קורסי גרפיקה: Photoshop, Illustrator, InDesign, Flash, Dreamweaver, Freehand
עבור לטופס למטה

קורסי אופיס

למה ללמוד קורס אופיס דווקא אצלנו?

לג'ון ברייס - מכללת הי-טק ניסיון רב בהכשרת משתמשים בתחום האופיס והאינטרנט, בטכנולוגיות החדישות ביותר ובכל הגרסאות, כולל הגרסאות העדכניות ביותר. בתחום זה מאגר מדריכים גדול, מגוון ואיכותי של אנשי מקצוע, המאפשר לבצע ההדרכות בכל הרמות, לכל סוגי האוכלוסייה.

 

הקורסים וההדרכות מותאמים לכל מגוון האוכלוסיות, החל ממשתמשים בלי רקע כלל במחשבים, משתמשים בעלי ניסיון, ועד מנהלי פרויקטים ואנשי תמיכה של HelpDesk וכל אלו יחד עם ניסיון מוכח של שנים בהדרכות משתמשים ואנשי מקצוע, תוך גילויי מקצועיות והרמה הגבוהה ביותר של הדרכה. מבחר הקורסים הגדול והרחב בג'ון ברייס, מאפשר לכם בחירה מדויקת וקפדנית של הקורס המתאים ביותר, ברמה המתאימה ביותר, תוך התאמה מושלמת לצורכי התלמידים.

 

בג'ון ברייס - מכללת הי-טק, מספר קורסי אופיס הנלמדים בשיטת המערכת הגמישה, אתם בוחרים את הקורס המתאים לכם.

 

 • תמיד רציתם לדעת להכין מצגות יפות? תרשמו לקורס PowerPoint
 • החלטתם שהגיע הזמן לדעת להכין מסמכי Word ולהשתמש בכלי העריכה והעיצוב של האופיס?
 • חייבים לשלוט ב- Outlook ?

 

אתם בוחרים את קורס האופיס המתאים לכם ביותר, בוחרים את שעות הלימוד הנוחות לכם ונהנים מגמישות מקסימלית.

קורסי גרפיקה

תחום הגרפיקה הממוחשבת במערכת הגמישה הוא תחום יצירתי ומהנה במיוחד. המיומנויות הנרכשות בקורסים המוצעים על ידי ג'ון ברייס - מכללת הי-טק נדרשות בקשת רחבה של מקומות עבודה: מערכות עיתונים, סטודיו לגרפיקה, משרדי פרסום וכו'.

 

מטרת הקורס היא להקנות ללומד שליטה בתוכנות הגרפיות השונות הרווחות בענף:

 • תחום ההבאה לדפוס כולל בתוכו את הקורסים: Illustrator, InDesign ו- Photoshop
 • תחום המולטימדיה, מדיה דיגיטאלית כולל בתוכו את הקורסים DreamWeaver ו- Flash

 

רוצה לשלוט בתוכנות הגרפיות ולהתחיל לחפש עבודה מאתגרת בתחום העיצוב ממש בקרוב?

 

ג'ון ברייס - מכללת הי-טק, מכשירה תלמידים המעוניינים ללמוד גרפיקה ועיצוב בזמן הנוח להם, תלמידים המעוניינים לבחור את שעות הלימוד ולשלב את הלימודים באורח חייהם הקיים מבלי לשנותו. מכללת ג'ון ברייס - מכללת הי-טק פיתחה מסלול ייחודי בו יילמדו עקרונות העיצוב ושיטות העבודה של עולם הגרפיקה הממוחשב והדיגיטאלי במערכת הגמישה. התלמידים יוכלו לבחור את שעות הלימוד המתאימות להם ביותר, לבחור אם לרכז את הקורס או לפזר אותו וללמוד בקצב איטי יותר.

 

בלימודי עיצוב גרפי בשיטת המערכת הגמישה בג'ון ברייס - מכללת הי-טק, תרכשו כלים ומיומנויות לביצוע עיצוב גרפי, עימוד ועריכה, הוצאה לאור והפקות דפוס, עיבוד תמונה, עיצוב אתרי אינטרנט וממשק משתמש, אנימציה לאינטרנט ולטלוויזיה, סרטונים ואתרים עתירי אינטראקטיביות לאינטרנט - כל זה, בזמן שלכם, בשעות הלימוד המתאימות לכם ביותר, בקצב שלכם. בכל שיעור, עד 3 תלמידים עם מדריך בכיתה כאשר כל תלמיד מתקדם בקצב שלו ובעת הצורך נעזר במדריך על מנת להתקדם הלאה.

 

מתאים לכם ללמוד לימודי עיצוב גרפי בשעות הלימוד שאתם תבחרו ובקצב שלכם?
 

במהלך הקורס, נלמדת התוכנה כולה ומתקיימים פרויקטים לימודיים הן ברמת העיצוב והביצוע והן ברמת העימוד על סוגיו השונים עבור הדפוס. מטרות הקניית שליטה בתוכנה עבור יצירת עבודות גרפיות ברמת העיצוב והביצוע. הקניית מקצועיות בתחום העימוד וההבאה לדפוס. יצירת פרויקטים עבור תיק עבודות.

 

למי מיועדים קורסי הגרפיקה והמולטימדיה במערכת הגמישה?

קהל יעד הקורס מיועד לגרפיקאים המעוניינים להתמקצע בתוכנה. לאנשים ללא רקע בתוכנות גראפיות המעוניינים ללמוד את תחום הביצוע הגראפי והעימוד. לאנשים שחשוב להם לבחור את שעות הלימוד שלהם וללמוד במערכת לימודים גמישה המתאימה במיוחד לכם.

 

אם יש לך כישרון, יצירתיות, יכולת גרפית ובכל פעם שאת/ה רואה מודעה או באנר, את/ה מרגיש/ה צורך להכניס כמה שינויים שיהפכו את המודעה למושלמת - קורס יסודות העיצוב הגרפי הוא הקורס המתאים עבורך.

 

בואו ותשתלבו בעולם של אסתטיקה, עיצוב ויצירה. תוכנות גרפיות עדכניות וכלים עיצוביים הנדרשים למקצוע.

קורס אופיס / קורס גרפיקה

לפרטים נוספים אנא השאר את פרטיך או התקשר / שלח מייל

סנדרה וקסלר

03-7100758

sandrav@johnbryce-hitech.co.il

*שדות חובה