קורס מנהלי תקשורת IP עם התמחות באבטחת מידע

כחלק ממגמה כלל עולמית עולם התקשורת מתפתח ומתעצם. זאת עקב גידול האוכלוסייה בעולם והפיכת העולם לטכנולוגי, דבר המגדיל את הצורך בקישוריות. הביקוש לתקשורת מגיע מכיוונים שונים כגון תקשורת לוויינית, שוק הסלולארי, חברות הכבלים והטלפוניה. מעבר לכך, הצורך בבניית רשתות תקשורת ארגוניות וקישורן לאינטרנט יצרו דרישה גבוהה למקצועני תקשורת השולטים בטכנולוגיות מתקדמות, בפלטפורמות וציוד תקשורת מתקדם ובמערך התשתיות בארגונים.

 

מקצוע זה כיום הינו אחד המקצועות ה"חמים" והמשתלמים ביותר בעולם ההיי-טק והאינטרנט. במסגרת תפקידו, עוסק מומחה התקשורת בארגון בתכנון רשתות תקשורת, ניהול והתקנת תשתיות התקשורת בארגון וללקוחות החברה וכן בבקרה ותחזוקה שוטפת. כל זאת תוך התאמה לגידול בתשתיות הארגוניות.

 

מבראשית תקופת הטכנולוגיה, הבינו המשתמשים השונים כי קיים צורך במנגנונים שונים על מנת להגן על סודיות המידע.

 

הצמיחה המהירה כמו גם השימוש הנרחב של עיבוד נתונים אלקטרוניים, קישוריות מול עולם האינטרנט, יחד עם התרחשויות רבות של הטרור הבינלאומי, יוצרת צורך מוגבר להגנת המחשבים והמידע המאוחסן.

עבור לטופס למטה

מדוע כדאי ללמוד קורס מנהלי תקשורת IP עם התמחות באבטחת מידע בחברת Net Bryce?

חברת Net Bryce, חברת בת של ג'ון ברייס הדרכה, חטיבת ההדרכה של Matrix הנה המוסד המוביל, הוותיק, המנוסה, המקצועי והחדשני ביותר, בהכשרת אנשי מקצוע לתחומי התקשורת השונים. מאות תלמידים מסיימים מדי שנה את קורסי מנהלי התקשורת של Net Bryce ומוצאים את דרכם כמנהלי תקשורת מוערכים בשוק וזאת בזכות ייחודיות ואיכות הגבוהה של הקורס והחברה.

 

תכנית הלימודים בחברת Net Bryce מבית ג'ון ברייס הדרכה הינה רחבה, עדכנית ומגוונת, מקנה מיומנויות נרחבות המאפשרות לתלמיד למצוא את אפיק ההתמחות וההתמקצעות הייחודיים עבורו. אופן הלימוד במכללה מובנה, כרונולוגי, אינטראקטיבי והדרגתי ומאפשר הבנה מעמיקה ויסודית של חומר הלימוד, נדבך על נדבך, תוך יישום ושימוש בתכנים אשר נלמדו קודם לכן.

 

מבחני ביניים מיועדים לבדיקת הפנמת החומר הנלמד בחלקים קטנים, במטרת השלמת הידע החסר. הם מהווים אבני דרך לבניית הידע הדרוש למעבר מבחן ההסמכה לאחר סיום הקורס. החלק הראשון של הקורס יתבסס על תכנית לימוד של Cisco Academy, המאפשרת גם גישה לחומרים ולמעבדות מהבית, באמצעות אינטרנט.

 

מרצי נטברייס בחברת Net Bryce מבית ג'ון ברייס הדרכה הינם נבחרת מרצים מנצחת ובעלת ניסיון מעשי. המרצים של Net Bryce הנם בעלי ניסיון אקדמי, טכני, הדרכתי ומעשי עשיר בכל הנושאים הקשורים לתחומם. הניסיון המעשי וההתמחות הספציפית בתחומי התקשורת השונים באים לידי ביטוי בתכנים ובמגוון העשיר של ידע אותם מציעה Net Bryce. המרצים של Net Bryce הנם בעלי הסמכות של שותפי הדרכה כגון Cisco- CCIE וכן בעלי תואר מדריכים מוסמכי Cisco - CCAI / CCSI ותארי הסמכות מתקדמות של יצרני תקשורת מובילים נוספים.

 

פורום מקצועי מהווה אמצעי תקשורת בין החניכים למדריכים בכל עת, בזמן הקורס ולאחר סיומו. אווירה נעימה ללימודים, החל מסביבה מתקדמת וידידותית ועד ליצירת חברים חדשים ועובדת צוות להשגת המטרה המשותפת.

 

בקרת איכות ההדרכה מבוססת על בניית ההכשרה על פי אבני בניין עקרוניות: החל מהגדרה נכונה של מטרות הקורס, מבנה הקורס, תכנים, חומרי הדרכה איכותיים, לימוד בסביבה נעימה – המכילה את כל אביזרי ההדרכה הנדרשים ושימוש בכוח אדם האיכותי ביותר להדרכה. לאורך כל עבודת בניית מערכי ההדרכה והעברת הקורסים עצמם משלבת Net Bryce הדרכת מנגנוני בקרת איכות הכוללים: בדיקת איכות תוכניות ההדרכה וחומר ההדרכה בעזרת רשימות תיוג ועל ידי דיונים ותהליכי סקירה. בדיקת איכות ביצוע ההדרכה והאפקטיביות שלה בעבודה בפועל על ידי: הדרכה, מעקב ובקרה איכותית אחר המדריכים.

 

התעודות הרשמיות של חברת Net Bryce הן תעודות מוכרות ונחשבות בשוק הישראלי. בנוסף, יקבלו המשתתפים גם תעודת השתתפות של חברת Cisco

 

קורס מנהלי תקשורת IP עם התמחות באבטחת מידע כולל:

קורס זה נותן את הידע הדרוש לכל מנהל תקשורת בעולם המודרני, תוך התייחסות למגוון טכנולוגיות ולמספר יצרנים מובילים בשוק. בנוסף, הקורס מאפשר התמחות בתחום אבטחת המידע, תחום מבוקש ביותר בזכות חשיבותו לארגון.

החלק הראשון יוקדש ללימוד יסודות התקשורת באמצעות מוצרי חברת Cisco, ענק התקשורת העולמי. הקורס מכין את החניכים לקראת מבחן תעודה בינלאומית, מוכרת ונדרשת בשוק התקשורת, CCNA. בחלקו השני של הקורס יצללו התלמידים לעולם אבטחת המידע, באמצעות לימוד המושגים הכלליים ומימושם ע"י היצרנים העיקריים בתחום: Cisco, Juniper ו- Checkpoint.

 

הקורס מכין למספר מבחני הסמכה:

 • מבחן 640-802 עבור הסמכה Cisco Certified Network Associate - CCNA
 • מבחן 640-553 עבור הסמכה (Security (CCNA Implementing Cisco IOS Network Security - IINS
 • מבחן JN0-522 עבור הסמכה (Juniper Networks Certified Internet Associate (JNCIA-FWV


הבוגרים יוכלו להתקבל למשרה של מנהלי תקשורת IP בחברות מובילות בשוק

 

קהל היעד לקורס מנהלי תקשורת IP ואבטחת מידע:

הקורס מיועד למעוניינים לבצע הסבה מקצועית לתחום תקשורת נתונים עם דגש באבטחת מידע.

 • מעוניינים להיכנס לעולם ההיי-טק
 • הסבה מקצועית לאקדמאים ובוגרי אוניברסיטה ומעוניינים להכנס לתחום מנהלי תקשורת IP ואבטחת מידע
 • חיילים משוחררים
 • אנשי מחשוב המעוניינים להעמיק את הידע בתחום


דרישות קדם לקורס מנהלי תקשורת IP ואבטחת מידע:

 • יכולת טכנית מוכחת
 • הכרת האינטרנט ברמת משתמש
 • הכרה של מערכת הפעלה Windows ברמת משתמש
 • אנגלית טכנית ברמה טובה קריאה והבנה
 • מבחן התאמה שפותח בלעדית עבור Net Bryce על ידי מכון פילת


מי מעביר את קורס מנהלי תקשורת IP ואבטחת מידע ב- Net Bryce?

מרצי נטברייס בחברת Net Bryce מבית ג'ון ברייס הדרכה הינם נבחרת מרצים מנצחת ובעלת ניסיון מעשי. המרצים של Net Bryce הנם בעלי ניסיון אקדמי, טכני, הדרכתי ומעשי עשיר בכל הנושאים הקשורים לתחומם. הניסיון המעשי וההתמחות הספציפית בתחומי התקשורת השונים באים לידי ביטוי בתכנים ובמגוון העשיר של ידע אותם מציעה Net Bryce. המרצים של Net Bryce הנם בעלי הסמכות של שותפי הדרכה כגון Cisco - CCIE וכן בעלי תואר מדריכים מוסמכי Cisco - CCAI / CCSI ותארי הסמכות מתקדמות של יצרני תקשורת מובילים נוספים.

 

מרצי נטברייס הינם נבחרת מרצים מנצחת ובעלת ניסיון מעשי. מרצי Net Bryce בעלי ניסיון אקדמי, טכני, הדרכתי ומעשי עשיר בכל הנושאים הקשורים לתחומם

 

משך הקורס:

252 שעות אקדמיות

 

שיתוף פעולה עסקי עם חברות תקשורת בישראל:

חברת Net Bryce זכתה להכרה בינלאומית רחבה ע"י ענקית התקשורת Cisco כמרכז הדרכה CLP מוסמך יחיד בישראל וכמרכז מוסמך של Cisco Academy חברת Net Bryce הנה מרכז ההדרכה המוסמך היחידי בישראל ללימודי Cisco והיחידי המציע את קורסי Cisco על בסיס החומרים המקוריים, סביבות הלימוד מקוריות, התכנים המעודכנים ותעודות הגמר המקוריות של חברת Cisco העולמית. כמו כן, Net Bryce מוסמכת להדרכות Juniper.

 

דרישות לסיום קורס מנהלי תקשורת IP ואבטחת מידע:

 • נוכחות ב־80% מהמפגשים
 • חובת הגשה של כל מטלות הקורס ועמידה בהצלחה במבחני הקורס ובמבחני ההסמכה


במה עוסקים בוגרי הקורסים?

בראש וראשונה בוגרי הקורסים מקבלים ידע נדרש לעבודה כמנהלי תקשורת ברמת CCNA. בנוסף, הם מתמחים באבטחת מידע מיושמת ע"י היצרנים המובילים (Cisco, Juniper, Checkpoint).

מכללת Net Bryce מבית ג'ון ברייס הדרכה מזמינה אותך להצטרף לקורס המוביל והאיכותי מנהלי תקשורת IP ואבטחת מידע במטרה להכשיר אותך כמומחה תקשורת

קורס מנהלי תקשורת IP

  לפרטים נוספים אנא השאר את פרטיך או התקשר / שלח מייל

שרון יוחאי

03-7100667

syohai@johnbryce-hitech.co.il

*שדות חובה