טופס בדף מאמר


*שדות חובה

קורס הכרת המחשב - מקפצה לעולם המחשבים

כללי  |  הסבה והכשרה
קורס הכרת המחשב
JBH

בעידן הטכנולוגי של ימינו, עולם המחשבים עובד בקצב מסחרר. תוכנות חדשות כובשות את השוק, אפליקציות, מערכות הפעלה ומידע. איך שלא תסתכלו על זה, המחשב הוא שחקן מרכזי בחיים המודרניים.

כדי להיות תמיד עם יד על הדופק ולשמור על עדכניות בין השינויים הרבים בעולם המחשבים, חשוב ללמוד את הבסיס בצורה מסודרת ולרכוש מיומנויות חיוניות לעבודה עם מחשב. כשיש בסיס טוב ויציב, קל יותר להתקדם הלאה.

 

קורס הכרת המחשב הוא קורס חובה לכל מי שמעוניין להכיר את המחשב הכרות מקיפה והדרגתית, שלב אחרי שלב בעבודה עם מחשב, הכרות עם תוכנות ופונקציות חשובות.

 

קורס הכרת המחשב נקודת זינוק לתפקידים רבים במשק, והזדמנות להתקדם בתחום ולשפר את הידע, החשיבה וההתנהלות שלכם כמעט בכל תחום, לפי הצורך על מנת להשתלב בקורס מחשבים מתקדם יותר בהמשך. אך גם מי שאינו בונה על קריירה בתחום המחשבים, זקוק לקורס זה כדי לחזק את כישוריו ולשפר את ביטחונו העצמי בשליטה במחשב.

 

הכרת המחשב בקצב שלכם

 

ג'ון ברייס – מכללת הי-טק מציעים מגוון רחב של קורסים ידידותיים להכרות מחשב, מפגש מונחה ומכוון המועבר על ידי מקצוענים בתחום, מדריכים מנוסים שמעבירים את התכנים בהתאמה אישית, לפי ידע נצבר וטכניקות לימוד אפקטיביות, בין אם אתם מעוניינים בלמידה פרסונאלית או קבוצתית מול מחשב. השיעורים פרקטיים ובמסגרתם תרכשו את הכלים החשובים ביותר לשימוש מושכל במחשב.
ישנם קורסים בסיסיים שמטרתם הכרת המחשב וקיימים קורסים מתקדמים למי שמעוניין להעמיק את הידע ולהכיר מערכות מתקדמות ויישומים מתוחכמים יותר.

 

שיעורים פרקטיים וידידותיים ללומדים

 

הקורס הבסיסי של הכרת המחשב למשתמשים כולל לימוד קורס אופיס, הכרות עם רכיבי המחשב ומבנה המחשב עד למידה מקיפה של התוכניות השונות בשימוש יומיומי כמו WORD, EXCEL, ניהול יומן, בניית מצגות, הפעלת סרגלי כלים, גלישה באינטרנט, התקנת תוכנות, הפעלת תוכנות נגד וירוסים, הגדרות, אבטחת המחשב, גיבויים, שליטה במקלדת ובעכבר ועוד.
בקורס זה יהפוך במהרה המחשב לאזור הנוחות שלכם, כבר לא תרגישו חסרי אונים בעבודה עם המחשב ותבינו יותר במושגי יסוד בעולם המחשבים.
במסגרת ההיצע העשיר של קורסים לצורך הכרת המחשב בג'ון ברייס – מכללת הי-טק, ניתן לבחור בקורסי הכרות ממוקדים כמו למשל, קורס הכרות עם Word או קורס הכרות עם Power Point או Excel. קורסים אלה מפצים על היעדר ניסיון ומשדרגים את ההתמחות וההתייעלות בשימושים עם תוכנות נפוצות אלה. בנוסף, מוצעים קורסים המיועדים לבעלי ניסיון קודם המעוניינים להעצים ולחזק את השליטה והידע שלהם בתוכנות וביישומים לצורך עבודה או ידע אישי.

 

היתרונות של קורסי הכרת המחשב

 

קורסי הכרת המחשב ממקסמים את הפוטנציאל לעבודה עם מחשב ומלמדים כיצד לחסוך בזמן במהלך העבודה עם מחשב (כמו למשל, כיצד לעבור במהירות מיישום ליישום), שימוש יעיל בסייר החלונות, ניהול אפקטיבי של קבצים ותיקיות קבצים.
היתרון הבולט הוא שכל קורס למטרת הכרת המחשב משלב הדרכת מחשבים, מידע תיאורטי בשילוב עם תרגול מעשי שיאפשר לכם ליישם את החומר הנלמד ולוודא את שליטתכם המרבית, כך שתוכלו לסיים את הקורס ולהרגיש עצמאים בסביבת מחשב.
מדובר בהשקעה חשובה לכל אחד, במיוחד כשמדובר בקורס קצר יחסית אך יסודי בהחלט שאחריו תרגישו בנוח יותר בסביבת מחשב.


אז למה אתם מחכים? בחרו קורס הכרת המחשב בשעות הנוחות לכם, בין אם מדובר בלימודי בוקר או לימודי ערב, בפרישה הנוחה לכם ותבטיחו לעצמכם פתיחה מוצלחת בעולם המחשבים.

 

הקלק כדי לקרוא מדוע כדאי ללמוד בג'ון ברייס

קורסים קשורים
לכל המאמרים