סמינר ניהול קבוצות QA בהווה ובעתיד

מק"ט: #11042 | משך קורס: 8 שעות אק'

השינויים הטכנולוגיים, הגלובליזציה וכניסת דור ה- Y לשוק העבודה מזמנים לנו כמנהלים אתגרים חדשים ומורכבות חדשה. במקרים רבים עלינו לנהל צוותי בדיקות מבוזרים (באותה מדינה או במדינות ושפות שונות), עלינו ללמוד ולהתקדם עם הטכנולוגיה הן של המוצרים אותם אנו בודקים ולא פחות חשוב מכך גם של הכלים העומדים לרשותנו וכמובן להצליח ולהתמודד עם עובדים שמתקשרים במספר ערוצים בו זמנית, מחפשים אתגר כל הזמן ודינמיות בעבודה (progression testing and agile rather than regression) . איך משמרים את העובדים האלו, איך מנהלים אותם, איך בונים להם קריירה ומשמרים אותם. על השאלות האלו ויותר נדבר במסגרת הסמינר.

*שדות חובה
PDF version

קהל יעד

  • מנהלי בדיקות ו- QA
  • מובילי בדיקות וראשי צוותים

נושאים

  • פרופיל הבודק העתידי - הבודק המכני – תגידו שלום לבודק הידני. בעתיד הקרוב יהיו לנו שני טיפוסי בודקים: בודק/ מפתח אוטומציה ובודק ידני הנעזר לצורך הפעילות היומיומית שלו בהרבה מאוד כלי עזר אוטומטיים, שאת רובם הוא יכול להוריד בחינם מהרשת ולהשתמש כאהבת נפשו או שימוש בפתרונות SAAS מגוונים. ההרצאה תכלול דוגמאות של כלי עזר לבדוק הידני ופתרונות SAAS.
  • סיפור לקוח - ניהול צוותי בדיקות מבוזרים -  ניהול צוותי בדיקות מבוזרים כולל אתגרי שפות, פערי זמן ותרבות. כיצד מנהלים צוות מרחוק, אילו כלי ניהול יכולים לסייע במבנה הארגוני החדש הזה. בהרצאה יוצגו ההאתגרים, דגשים ודוגמאות מהשטח מלקוח גלובלי אמיתי.

את ההרצאה יעביר מנהל QA בכיר,בעל ניסיון בניהול צוותי בדיקות בחברה גלובלית.

 

  • ניהול קריירה לבודקים  - איך לשמר את הבודקים הטובים שלנו. איזו קריירה יכולה להיות לבודק מתחיל ומנוסה ומה אנחנו צריכים לעשות בכדי לסייע בקידום הקריירה שלו. בהרצאה נדבר על התהליך שעובר בודק טוב, יעדים אישיים ואתגרים וננסה לתת טיפים למנהלי בדיקות שיסייעו להם לנהל ולשמר את הבודקים שלהם.
  • דור ה- Y  - אם יש לך עובדים מתחת לגיל 29 כנראה ששמת לב שהם כל הזמן מחפשים לחדש ולשנות. אם אתה מראיין ומגייס עובדים בוודאי הבחנת שיותר קשה למצוא עובדים צעירים שבקו"ח שלהם מופיעה חברה אחת או שתיים בלבד (מחליפים עבודה בתכיפות גבוהה ולא חוששים לעזוב מהר אם משהו לא מעניין אותם). לנו כמנהלים חשוב מאוד להבין את השינוי הזה על מנת שדע לגייס את העובדים המתאימים לנו ושנדע גם לשמר אותם.

את ההרצאה תעביר הילה טל, סמנכ"ל משאבי אנוש של ג'ון ברייס, טאקט בדיקות ומטריקס גלובל

 

  • הרצאת מומחה מתודלוגית מקצועית – שימוש ב- all pairs לצמצום מקרי הבדיקה והגדלת הכיסוי - Allpairs הינה שיטה סטטיסטית המבטיחה לך כיסוי מלא של המערכת מחד ומאידך מאפשרת לך לצמצם בצורה משמעותית את מספר מקרי הבדיקה.בהרצאה נסביר איך זה עובד? באילו כלים ניתן להשתמש (גם חינמיים) כולל דוגמאות מעשיות וטיפים ליישום בפרויקטים שלכם.

את ההרצאה יעביר טלמון בן כנען , מנהל איכות אמדוקס, ישראל

 

מידע נוסף, מאמרים ומצגות בנושאי הסמינר ניתן למצוא באתר טאקט בדיקות תוכנה – www.tact.co.il
 

מוביל הסמינר

 את הסמינר יוביל רם יוניש, סמנכ"ל בחברת טאקט בדיקות תוכנה.
רם מהווה אוטוריטה מקצועית בכל האמור לנושאי בדיקות ו- QA, חבר בועדה המייעצת של ITCB  וממייסדי המגזין "חושבים בדיקות". בנוסף, כותב בלוג מקצועי בתחום הבדיקות www.qa.blogix.co.il

לרם ניסיון וידע רב בתחום הבטחת איכות ובדיקות תוכנה בהיבט המתודולוגי ובהיבט המעשי. רם הקים וניהל את חברת SureTest, לייעוץ והדרכה בתחום בדיקות ו- QA שנקלטה לתוך הפעילות של ג'ון ברייס.

רם מחזיק בהסמכה הבסיסית (CTFL) והמתקדמת(CTAL)  של אירגון הההסמכות הבינלאומי לבדיקות תוכנה - ISTQB ובעצמו הסמיך מאות בודקים בארץ ובעולם. יוניש מרצה בכנסים מקצועיים זה מספר שנים ומלמד קורס בבדיקות והבטחת איכות תוכנה זה מספר שנים במכללת אונו, במסגרת התמחות במערכות מידע.

רם הינו בוגר תואר ראשון בכלכלה וניהול מהמכללה האקדמית של תל אביב יפו ותואר שני במנהל עסקים עם התמחות במימון ממכללת קרית אונו.
 

תגיות