שותפים עסקיים

ג'ון ברייס הדרכה - הבחירה של ענקי התעשייה

ג'ון ברייס הדרכה משלבת ידיים עם התעשייה במטרה ליצור מערכי לימוד עדכניים ומדויקים בהתאם לצרכי התעשייה, להכשיר עובדים של ארגונים גדולים ולהעניק הסמכות מקצועיות המוכרות על ידי חברות וארגונים בינלאומיים.

 

הסמכה מהחברות מובילות

 

ג'ון ברייס הדרכה הינה חברת ההדרכה המוסמכת של חברות בינלאומיות המובילות בתחום התוכנה, החומרה והתקשורת: Microsoft ,VMware ,Oracle ,Cisco ,Redhat ,CheckPoint ,Prometric ,IBM ,Juniper ,Symantec ,Texas Instruments Adobe, Amazon, Apple ,LearnQuest ועוד.
חברת ג'ון ברייס הדרכה היא גם הבחירה של מיקרוסופט העולמית ושותפת הזהב של החברה ונבחרה על ידי מיקרוסופט העולמית כמכללה האיכותית והגדולה בישראל.
 


הדרכת IT לחברות הגדולות בארץ

 

בין היתר, ג'ון ברייס הדרכה הינה ספקית הדרכת IT של החברות הגדולות בישראל.
בזכות האיכות הבלתי מתפשרת שלנו, בחרו בנו מרבית החברות הגדולות בארץ כספקית הדרכת IT בלעדית או עיקרית.
מבין לקוחותינו בתחום ה-IT: ‏ Comverse,‏‏ Cellcom,‏ Nice,‏ Texas Instruments,‏ IDF,‏ Motorola,‏ Elbit,‏ Teva,‏ Check Point,‏ Microsoft ו- NDS.


ביחד מגיעים רחוק יותר / הקשר לתעשייה עושה את ההבדל

 

שיתופי הפעולה הייחודיים עם חברות מובילות במשק פועלות לטובת הסטודנטים של ג'ון ברייס הדרכה ומקנות להם הכרות מקיפה ומעמיקה עם דרישות התעשייה.
הקשרים האסטרטגיים שהחברה פיתחה עם חברות מובילות במשק פותחות בפני הסטודנטים אפשרויות העסקה רבות בסיום לימודיהם ועבור עובדי הארגונים הזדמנות ליהנות מהכשרה מקצועית ואיכותית לפי הסטנדרטים הגבוהים של החברה שבחרה בנו להעביר את הקורסים ואת ההכשרות.