page up
envelopeלהשארת פרטים

בעבר חשבתם שתעבדו לנצח במקצוע בו בחרתם מלכתחילה, אבל בעידן הנוכחי בו אקדמאים מחליפים עבודות בקצב מסחרר, עשוי להגיע השלב בו אפשר לבחור מחדש.
אם אתם מגיעים לעבודה ומשעמם לכם או אתם מעוניינים לשדרג ההכנסה והתנאים, לא מאוחר מדי לנווט קדימה. אקדמים רבים מבצעים לאורך החיים הסבה מקצועית לאקדמאים ורבים מהם בוחרים בתעשיית ההייטק כענף בו ירצו להשתלב בעתיד.
בניגוד לסברה הרווחת, הייטק הוא עולם דינאמי וגדוש אפשרויות ומתאים גם למי שבכלל למד בעבר ספרות באוניברסיטה או עבד עד כה בביטוח. כלומר, יש מקצועות בהייטק שפתוחים לכל מי שמחפש נקודת זינוק לתעשייה.
כמובן במסגרת הסבה להייטק יש צורך לעבור הכשרה מקצועית מקיפה ויש תחומים שמחייבים זיקה מתמטית וגישה טכנולוגית יותר מאחרים. אבל מה שבאמת חשוב להצלחה היא המוטיבציה שלכם, הרצון ללמוד והשלמת קורס איכותי במוסד לימודים מוכר, שיעניק לכם את הכלים הנחוצים להגשת מועמדות לעבודה.
 לכל קורסי ההכשרה לעולם ההייטק

רגע לפני שקופצים למים

לפני שאתם פוצחים בתהליך הסבה מקצועית חשוב שתבצעו סקר שוק ותבחנו אילו מקצועות אופציונליים מבחינתכם. התייחסו למדד של ביקוש והיצע – במה תוכלו להרוויח יותר כסף, היכן תוכלו לעבוד (חברות אינטרנט ומדיה, חברות ביטחוניות), מה נדרש כדי לאייש את המשרה (ידע בתוכנות ספציפיות וכדומה).
לא חייבים לעזוב את כל מה שהכרתם עד כה ולקפוץ מתוך "אזור הנוחות" מיד למים העמוקים. אפשר לבחור לימודים המאפשרים לכם לשלב בין עבודה ולימודים (יום בשבוע, קורסי ערב) על מנת לבחון היטב שאתם אכן מבצעים הסבה מקצועית למקצוע שמעניין אתכם ומתאים לכם.
תוכלו לחפש עבודה רק עם סיום הקורס, כשיש לכם ביד תעודה נחשקת ואת הידע המבוקש.
בדרך זו, תבצעו הסבה הדרגתית בתהליך שמאפשר הסתגלות לשינוי המקצועי ולחפש עבודה חדשה ברוגע.
יתכן שתלמדו מקצוע שנדרש גם במקום העבודה הנוכחי שלכם ותוכלו להציע לבוס פתרונות נוספים וכך להרחיב את תחומי העניין ואולי גם לעלות במדרגות השכר.

מתלבטים מה ללמוד?

אספנו עבורכם 5 מקצועות נדרשים בתעשיית ההייטק שמתאימים להסבה מקצועית לאקדמאים, דרישות הסף לעבודה בתחום ומה לומדים כדי לחפש עבודה.

בדיקות תוכנה QA– כל תהליך של שחרור תוכנה לאוויר העולם מחייב בדיקות טכניות של התוכנה או המוצר הטכנולוגי. זו יכולה להיות אפליקציה או פלטפורמה אינטרנטית. הבודקים שמכונים גם אנשי QA, משתמשים בכלי בדיקה ידניים ואוטומטיים על מנת לאתר באגים ולשפר את המהירות והיעילות של אותו מוצר.
זהו מקצוע פופולארי בחברות הייטק רבות שמהווה כרטיס כניסה לתעשייה. הקורס יכין אתכם לדרישות המקצוע: כתיבת תסריטי בדיקות, ביצוע בדיקות, תיעוד הבדיקות, לרבות רישום תקלות במערכת תיעוד התקלות, הכרות מעמיקה עם מסד נתונים ושליפת נתונים ועוד.
פיתוח JAVA - שפת הפיתוח JAVAהיא שפת פיתוח פופולארית המסוגלת לרוץ על מערכות הפעלה במגוון פלטפורמות, ממחשבים ועד טלפונים סלולריים. בקורס תלמדו על תכנות מונחה עצמים, עולם ה-WEB, פיתוחים מורכבים כמו JEE, פיתוח למובייל.
פיתוח FULL STACK - אם אתם לא רוצים לבחור בין צד שרת לצד לקוח, תוכלו לפתח בפול סטאק לשני הצדדים! זהו תפקיד המחייב ראייה אינטגרטיבית בהבנת תהליכים הנדרשים מהצד של השרת ולעבד אותם נכון לצד הלקוח ותוך כדי לשפר תהליכי פיקוח. הקורס כולל נושאים הנחוצים לתפקיד כמו HTML, CSS, תכנות ב-JAVA, PHP, MYSQL, GIT ועוד.
מגן סייבר – תקיפות הסייבר מתרבות ומתעצמות מיום ליום ומגן סייבר הוא מי שיש לו את הכלים למנוע פריצות ולטפל בתקריות. במהלך התפקיד סורקים רשתות, מגדירים ומנהלים חומות מגן, שולטים בהרשאות משתמשים, יודעים לבחור פתרונות אבטחת מידע למערכות ותשתיות שונות ולהתמודד עם זיופי כתובות והתקפות פישינג. מקצוע סופר מבוקש במערכי סייבר של חברות.
ניהול רשתות – תחום הרשתות צומח בלי הפסקה ומנהלי רשת מנהלים רשתות תקשורת מסוגים שונים מאפיון הרשת דרך התקנה ועד תחזוקה שוטפת. יש להכיר ולהבין היטב ברשתות שונות כמו פלטפורמות ענן דוגמת Microsoft Azure, Office 365 ופלטפורמת ענן Amazon Web Services. כדי לשפר את הסיכויים להשיג עבודה בתחום, כדאי לעבור קורס שמכין אתכם להשגת ההסמכה היוקרתית הבינלאומיתMCSA: Windows Server .

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן – MCSA

370 שעות אקדמאיות

ג'ון ברייס הדרכה מציגה לראשונה בישראל את הקורס המקיף, המעודכן והמתקדם ביותר לתואר מנהל רשתות מוסמך   MCSA 2016הכולל גם לימוד ממוקד בתשתיות ע...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.