page up
envelopeלהשארת פרטים

ג'ון ברייס

השמת בוגרים

ג'ון ברייס הדרכה משקיעה את כל המשאבים והמאמצים בהכשרה מעשית ומקצועית של הסטודנטים והציבה לעצמה מטרה - לסייע לבוגרי הקורסים למצוא עבודה בתחום המבוקש ומתחייבת לעשות ככל הנדרש להגשמת מטרה זו. 

יוצאים מוכנים לעבודה! כחלק מתוכנית הלימודים, הסטודנטים שלנו נהנים משירותי השמה מקצועית, ישירה ומהירה ללא תשלום נוסף!

מעסיקים

חברות בהן תמצאו את הבוגרים שלנו

icon
icon
icon
icon
icon

John Bryce Job - השמת בוגרים

יש קיצורי דרך!
בגון ברייס הדרכה עוברים מהלימודים ישר לעבודה.
 

שלב חיפוש העבודה הוא שלב קריטי בתהליך הסבה מקצועית ומציאת עבודה ולכן הקמנו את John Bryce Job - מחלקת השמת הבוגרים שלנו, המסייעת לבוגרי הקורסים להשתלב בשוק העבודה ללא עלות!
המחלקה מציעה לסטודנטים סדנאות מקצועיות, מענה לשאלות, ייעוץ והכוונה בדרך למציאת עבודה. כחלק מהפעילות ומתוכנית הלימודים, אנו מקיימים סדנאות קורות חיים הכוללות דרכים לחיפוש עבודה, כתיבה נכונה של קורות חיים והכנה אפקטיבית לראיונות עבודה.

המעסיקים מחפשים אתכם בג'ון ברייס הדרכה

מחלקת ההשמה מאפשרת לכם להיחשף ישירות בפני מעסיקים פוטנציאליים - שותפים עסקיים של ג'ון ברייס הדרכה, המחפשים בין בוגרי הקורסים מועמדים לתפקידים מקצועיים ומגוונים בחברות המובילות בענף ההייטק.
מחלקת John Bryce Job מנהלת מאגר קורות חיים ממוחשב הבנוי על פי מסלולי הלימוד, כך שכל סטודנט הוא למעשה מועמד פוטנציאלי להצעות עבודה ומשרות שמתקבלות במכללה.

בג'ון ברייס הדרכה אנו עומדים מאחורי ההשקעה בסטודנטים ומאמינים ביכולת שלהם להצליח ובאמצעים ובקשרים ההדוקים שלנו שביחד הופכים אתכם למועמדים לעבודה בהייטק!

טיפים לכתיבת

קורות חיים

מסמך קורות חיים נכתב במטרה אחת והיא לגרום למראיין להזמין את המועמד לראיון. לכן, חשוב שהמסמך יהיה קצר, תכליתי, ייצוגי, ובעל יכולת להשפיע על הקורא. מסמך קורות חיים שלא מייצר עבורכם הזמנה לראיון, אינו ממלא את ייעודו ויש לתקנו.

 

אחת התופעות השכיחות היא הגזמה באורך המסמך של קורות החיים.
זו טעות שיש להימנע ממנה. המסמך צריך להיות קצר וממצה, ברוב המקרים עמוד וחצי מספיקים. זכרו! הקורא הוא אדם עסוק, עליו לקרוא עשרות מסמכי קורות חיים, הציגו את עצמכם בצורה ממוקדת. יש גם לשים לב שהמסמך אינו קצר מדי, במקרים שאין הרבה מה לפרט בתחום המקצועי ניתן להדגיש יותר תחום השכלתי, צבאי או אפילו התנדבותי.

הגדרת התפקיד היא החלק החשוב ביותר בפרק ניסיון מקצועי, למעשה זה החלק החשוב ביותר במסמך, המציג בפני הקורא את תפקידו ומומחיותו של המועמד.
בהצגת התפקידים השונים יש להתחיל בתפקיד האחרון ולהמשיך לעבר תפקידים קודמים יותר. אם הגדרת התפקיד רשומה בצורה משכנעת הסיכוי להגיע לראיון גדל. חשוב לנסח את הגדרת התפקיד בצורה שתעורר את התעניינות הקורא.
חשוב להגדיר תפקיד באופן משכנע שמתאים לדרישות התפקיד. הגדרת תפקיד נכונה תעשה את ההבדל!


לדוגמא, מועמד עבד בחברה מסחרית וריכז את המכירות באזור המרכז, במסמך קורות חיים הוא הגדיר תפקידו- איש מכירות, הגדרה משכנעת יותר הייתה יכולה להיות: מנהל מכירות אזורי (יחד עם הגדלת גודל הפונט והדגשתו).
הגדרת תפקיד נכונה בהרבה מקרים היא הגורם לקבלת הזמנה לראיון. יש גם מועמדים שכלל אינם מציינים הגדרת תפקיד, במקום הגדרת תפקיד הם מציינים את שם החברה בה עבדו, זו טעות, מטרת המסמך להציג את מומחיות המועמד ולא את פרטי החברה בה עבד.
 

כמו שהגדרת תפקיד משמשת ככותרת של כתבה בעיתון, שמטרתה למשוך את תשומת לב הקורא, תיאור התפקיד הוא כותרת המשנה של הכותרת הראשית.
תיאור התפקיד צריך להציג בפני הקורא בקצרה את עיקרי מומחיותו של המועמד. את תיאור התפקיד מומלץ לפרט ב: 4 עד 6 שורות ממוקדות שמתארות את האחריות העיקרית בתפקיד.

לדוגמא, הגדרת תפקיד: מנהל מכירות, תיאור התפקיד יפורט כך:

 • מנהל צוות של 12 אנשי מכירות
 • מנהל משא ומתן עם גופים מסחריים
 • מנהל מחלקת טלמרקטינג
 • נמצא בקשרי מסחר עם ספקים ורשתות שיווק
   

תיאור התפקיד ממוקד ב- 4 סעיפים בלבד שמציגים בפני הקורא את עיקרי אחריותו בתפקיד, יש מועמדים רבים שמתארים את תפקידם בחצי עמוד ובמקרים קיצונים אפילו בעמוד שלם.
יש להציג את התפקיד באופן קצר וממצה, תיאור תפקידים מתקופות עבר רחוקות מומלץ לתאר ב- 2 או 3 שורות בלבד.
בכתיבה נכונה של קורות חיים יש לעשות שימוש בשם פועל. לדוגמא: במקום לכתוב "ניהלתי צוות של חניכים" מומלץ לכתוב "ניהול צוות חניכים".

סעיף השכלה במסמך קורות החיים יופיע לרוב לאחר סעיף פרטים אישיים, ויוצגו בו פרטי ההשכלה של המועמד בסדר כרונולוגי הפוך (התעודה/התואר האחרון נמצאים למעלה והתעודה הראשונה למטה).
במקרים בהם רמת ההשכלה אינה מתאימה לדרישות התפקיד המוצע, לדוגמה מועמד ללא תואר אקדמי, מומלץ להעביר את סעיף השכלה לאחר סעיף ניסיון מקצועי.
בראש המסמך חשוב להציג את הפרטים אותם רוצים להדגיש יותר ושיכולים להשפיע על קבלתכם לתפקיד.

כותרת מסמך קורות החיים תמוקם בראשית הדף ובמרכזו, בגודל 18, ומתחתיה יופיעו הסעיפים הבאים:

 • פרטים אישיים - יוצגו בסעיף המועמד, כתובת וטלפון
 • קורסים והשתלמויות - מומלץ להוסיף פרטי קורסים בסעיף נפרד מסעיף ההשכלה
 • שפות - סעיף שפות יוצג בסוף המסמך, למעט מקרים בהם התפקיד מיועד להיות בארץ זרה
 • שרות צבאי - מומלץ להציג את השירות לאחר סעיף ההשכלה. ככל שהסעיף בעל חשיבות ורלוונטיות למשרה, יש להציגו בבולטות רבה יותר
 • תחביבים - סעיף מיותר, המסמך מיועד להצגת ניסיון תעסוקתי בלבד
 • תיאור תכונות אישיות - יש מועמדים שמוסיפים תיאור אישיותי, מומלץ להימנע מכך, ניתן להוסיף במידה ואין מספיק "בשר" והקורות חיים נראים ריקים.
 • המלצות ותעודות - בדרך כלל יש להימנע מהוספת המלצות ותעודות אלא אם נידרש על ידי המעסיק ,מומלץ להוסיף בתחתית העמוד כוכבית ואחריה: "תעודות והמלצות יימסרו עפ"י דרישה".
רוצה לדבר עם מחלקת ההשמה שלנו?
רוצה לדבר עם מחלקת ההשמה שלנו?

זה המקום להשאיר פרטים, מבטיחים לחזור אליך בהקדם

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.