תחום תשתיות ותקשורת בסיס להצלחה

עולם התשתיות

בעקבות המהפכה הטכנולגית בעידן הנוכחי ויחד עם כניסת טכנולוגיות תקשורת ומחושב מתקדמות, קיימת האצה מובקת בעולם ה-IT. בעקבות כך יש עלייה בביקוש של מנהלי תשתיות, רשתות ותקשורת.

ניהול רשתות תקשורת ותשתיות ענן MCSA 

MCSA היא תעודת הכשרה ש Microsoft מעניקה למקצוענים בתחום ה IT והיא מהווה את הצעד הראשון והחשוב לאנשי ה IT המעוניינים לתמוך במוצרי Microsoft הנפוצים במגוון רחב של ארגונים מתחומים שונים. בקורס MCSA אחד מקיף לומדים את כל המודולים הנותנים היכרות עם טכנולוגיות חדשניות וחמות בשוק, לרבות השרת המתקדם מבית מיקרוסופט, מערכת ההפעלה החדשה Windows 10, מודול אבטחת מידע על פי הפתרונות המובילים של צ’ק פוינט ושילוב תשתיות ענן שבעלי יתרון תחרותי לבוגרי הקורס והכל כהכנה לקראת בחינות ההסמכה MCSA שמקנות ערך רב למי שמשיג תעודת הכשרה זו. 

הזדמנויות תעסוקה:

הקורס פותח צוהר רחב לעולם ה IT ומאפשר ללומדים להשתלב בהמשך במגוון חברות, בתחום ההייטק או מחוצה לו, במתן שירותי IT על מוצרי Microsoft.

Help Desk Support Technical

מומחה תמיכה טכנית הוא אחד המקצועות המבוקשים כיום בהייטק המהווה דלת כניסה מצוינת לתחום. איש Help Desk הוא איש מחשבים בארגון אשר חולש על המערכות השונות שלו: אלו יכולים להיות מחשבים, אבל גם שרתים, רשתות אינטרנט, אפליקציות או כלים ממוחשבים אחרים. הוא למעשה, אחראי על התחזוקה השוטפת שלהן ובעיקר על מתן סיוע ופתרון תקלות תוך ארגוניות במידת הצורך, מה שהופך אותו לנכס לחברות שיודעות כי יהיה להם קשה עד בלתי אפשרי להתנהל היטב ללא הסיוע שלו.

הזדמנויות תעסוקה:

הביקוש לאנשי Help Desk הוא גבוה מאוד בשלל הארגונים והעסקים. איוש תפקיד ה- Help Desk יכול להעניק את הניסיון הנדרש בתחום ההייטק ובאמצעותו ניתן להתקבל למקצועו.

עולם הטכנאים – שילוב של תוכנה עם חומרה

טכנאי PC

היום יש ביקוש רב לאנשי מחשבים שיכירו מגוון מערכות הפעלה וטווח רחב של חומרה וידעו לפתור תקלות בסביבה הדינאמית של עולם המחשבים העכשווי, שמתעדכן בקצב מהיר. קורס טכנאי מחשבים יקנה לכם הכרות מעשית עם מערכות הפעלה נפוצות כמו Windows 8.1, Windows Server 2012R2, מבנה המחשב, כוננים ומערכות קבצים, מעבדים, לוחות אם, רשתות תקשורת, תמיכה ותחזוקה. בסיום הקורס ניתן לגשת לשתי בחינות הדרושות להסמכת Microsoft Certified Solutions Associate (MCSA): Windows 8.1. 

הזדמנויות תעסוקה:
עבודה עצמאית כטכנאי PC ועבודה בתחזוקת מחשבים בחברות וארגונים

עולם התקשורת

העולם המודרני מכיל כמויות אדירות של מידע ויש חשיבות רבה לדרכי ההעברה של הנתונים ממקום למקום. כאן נכנסת לתמונה הקישוריות והצורך הגובר בבניית רשתות תקשורת וקישורן לאינטרנט. השוק מציג אין סוף פתרונות, פלטפורמות וציוד תקשורת מתקדם לביסוס מערכי תקשורת בארגונים ופתרונות תקשורת לפרטיים. בקורסי תקשורת נתונים לומדים כיצד לנהל ולתפעל תקשורת לוויינית, תקשורת סלולארית, תקשורת של רשתות מחשוב ותקשורת אינטרנט. תחום תקשורת הנתונים מתחדש חדשות לבקרים ועל כן מכיל עולמות שונים של תחומי ידע והתמקצעות.

הזדמנויות תעסוקה:

בין המקצועות המבוקשים כיום ניתן למצוא תפקידים שקשורים  לתקשורת נתונים בדרך עקיפה או ישירה, בין אם מדובר בניהול תקשורת נתונים, בדיקות בעולם התקשורת, אבטחת תקשורת, טכנולוגיית תקשורת בעולם מערכות המידע ועוד.

map-icon_5

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...