מדריך איך יוצרים אתר אינטרנט באמצעות AI

תוכן עניינים

בניית ועיצוב אתר אינטרנט נחשב לפרויקט מורכב שעד לא מכבר דרש ידע בכתיבת קוד ואילו היום, עם טכנולוגיית הבינה המלאכותית המתקדמת (AI) ניתן לבנות, לכתוב אתרים ולעצב אותם בצורה פשוטה ומהירה יותר כולל אדפטציות בהתאמה אישית.
לפניכם מספר צעדים בדרך לאתר אינטרנט מדוגם מבוסס AI, ללא כתיבת קוד. שלא תגידו שלא ידעתם:

שלב 1 – עיצוב האתר באמצעות AI

בפלטפורמות השונות יש אפשרות לבחור עיצובים או שהאתר יציע עיצוב על פי התיאור שתמסרו לאתר, אבל אפשר גם לעצב דרך MIdjourney ולהטמיע את התמונות השונות באתר.
היו ממוקדים במתן ההנחיות והשתמשו בביטויי מפתח על מנת לקבל תוצרים רלבנטיים כמו Website  ולאחר מכן מנו את הגוונים שתרצו שייכללו בלוח הצבעים וניתן גם לחדד את טיב התמונות באמצעות ביטויי מפתח כמו K4 או HQ.
ניתן לעצב תמונות גם בכלי ה-AI העונה לשם Dalle-2 באמצעותו ניתן גם ליצור רקעים יפים לאתרים וכן מבנים מעוצבים לאתר על אותו עיקרון של הנחיות וביטויי מפתח רלבנטיים.
ההדמיה לרעיון דרך כלים אלה היא הבסיס לעיצוב של האתר. לא לשכוח להשתמש בפעולה imagine ולספק הנחיה ברורה של איזה סוג עיצוב אתר אתם מחפשים, למשל, למכירת כובעים או אתר מתכונים.
אגב, אם יש לכם רפרנסים שאתם אוהבים, למשל, מפינטרסט אפשר להוסיף אותם כהודעת קלט ולקבל תוצאות דומות.

שלב 2 – יצירת תוכן לאתר

אין ספק שתוכן הוא המלך הן כמקור להענקת ערך מוסף למשתמשים והן לשדרוג הפעילות באתר ולקידומו ובאמצעות כלים כמו ChatGPT צ’אט בוט ודומים לו אפשר לייצר טקסטים מעניינים לאתר – אודות, פירוט ותיאור מוצרים או שירותים, מאמרים וכדומה. היו ספציפיים בהנחיות שלכם לפי כל דף טקסטואלי שתרצו לייצר, כולל קופירייטינג ללחצנים מניעים לפעולה.

שלב 3 – בוני אתרים מבוססי בינה מלאכותית


אחרי שיש עיצובים ומלל, יש ליצור אינטגרציה בתוך פלטפורמה עליה ירוץ האתר הפונקציונאלי. הבשורות המשמחות הן ישנם ממשקים ידידותיים ואינטואיטיביים מאוד למשתמש המבוססים על מחוללי AI  שיכולים ללמוד את מה שאתם מבקשים ולהפוך את החזון (או יותר נכון, את התסריט שלכם) למציאות.
חפשו ממשק נוח בעל תכונת AI Builder כמו למשל,  לרוב תדרשו לבחור תבנית מסוימת שעל בסיסה תרצו לתכנן את האתר. כך למשל, פלטפורמת WebWave AI Website Builder –  הפועלת על פי ממשק גרירה ושחרור ומאפשרת להעלות תיאור לאתר עד 35 מילים ולאחר שלוחצים על “צור” הבינה המלאכותית מעבירה את המשתמש לבונה אתרים מבוסס AI והיא תיצור עבורכם את הפריסה, תוסיף תמונות לפי העדפה או לפי מה שתעלו לאחר שיצרתם מבעוד מועד במידג’רני וכדומה, לוח צבעים וגודל או סגנון גופנים – כל זה על פי התיאורים וההנחיות שתקלידו בפלטפורמה. התאמות אישיות ניתן לעשות עם עורך האתר המבוסס, כאמור, על גרירה ושחרור.
תוכלו להשתמש בכל כלי בניית אתרים ולהעלות לו את העיצובים והמלל שיצרתם מוויקס ועד וורדפרס. כלי אינטגרציה נוסף הוא Editor X שדומה למה שמציע WebWave. הגיעו מוכנים לתמלל את הרעיונות והמחשבות שלכם ולשכלל את התוצאות.

היופי הוא שבניית אתר עם AI מאפשר חיסכון משמעותי במשאבים ויכולה להתאים גם למי שאין את הכישורים הטכניים הנדרשים לכך. תהליך הבנייה פשוט ומהיר ואפשר לשדרג או לייחד ולבדל לפי התיאור והשינויים שתבצעו לאחר מכן בצורה אוטומטית או ידנית.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...