קורס אנדרואיד – קריירה בפיתוח לסמארטפונים

מנתונים עולה שאנדרואיד מככבת ב- 59% מכלל הטלפונים החכמים בעולם וסך הכל קיימים כ- 500 מיליון מכשירי אנדרואיד.

מדוע כדאי ללמוד פיתוח לאנדרואיד ?

נתח שוק מרשים של אנדרואיד בעולם יצר מהפכה בתעשיית המובייל וכמו שמנוע החיפוש של גוגל העלה בזמנו את הביקוש למקדמי אתרים מוסמכים, כך תפוצתו הנרחבת של האנדרואיד משתוקקת למפתחי אפליקציות מקצועיים לתפקידי שדרוג ופיתוח אפליקציות למערכת ההפעלה שמתפשטת בעולם בקצב מסחרר.
כיום יש למעלה מ- 675,000 אפליקציות זמינות להורדה באנדרואיד והנתון הזה גדל מיום ליום. כך שאם חושבים על הפוטנציאל הגלום בפיתוח בתחום, מדובר בפוטנציאל אדיר.
הדרך הטובה ביותר להכיר לעומק את מערכת האנדרואיד ולהתמקצע ביצירת אפליקציות לאנדרואיד היא לעבור קורס מקצועי ומעשי שמיועד למפתחי סלולר (או לכל מפתח אשר מעוניין להיכנס לתחום פיתוח מובייל) המעוניינים להרחיב את תחומי הפעילות שלהם לאפליקציות פיתוח באנדרואיד וליזום פיתוחים טכנולוגיים בתחום.
היתרון הבולט של קורס פיתוח לאנדרואיד על פני קורסי פיתוח אחרים הוא שמערכת אנדרואיד מבוססת על קוד פתוח (תחת רישיון Apache 2.0) ולכן, יש הרבה יותר אפשרויות וחופש פעולה בתהליך הפיתוח לעומת iOS של אפל.

מה לומדים בקורס אנדרואיד

הקורס Development Applications in Android עוסק בפיתוח מקיף לאנדרואיד ומתפרש על פני 40 שעות אקדמאיות שמבוססות על תכנים תיאורטיים ועיוניים בשילוב ידע מעשי שמכין את המפתחים לעבודה בתחום פיתוח אפליקציות לאנדרואיד.
הקורס חושף את הסטודנטים לתהליך פיתוח ב-JAVA בגרסאות השונות של האנדרואיד והכרות מעמיקה עם ישום API בו משתמשים בפיתוח לאנדרואיד ועוד.
שירות התוכן הדיגיטלי של גוגל – Google Play אף הוא עומד במרכז הקורס, כיוון שהוא השירות המאפשר למשתמשים להוריד את השירותים השונים למכשיר האנדרואיד ומכאן שההכרות עמו חשובה מאוד ליצירת אפליקציה. כמו כן, במסגרת קורס אנדרואיד, לומדים הסטודנטים כיצד לשלב בפיתוח האפליקציות קטעי אודיו, וידאו, תמונות ועוד.
הקורס מתאים למפתחים ולמי שמעוניין להשתלב בתחום הסלולר בפיתוח אפליקציות, ליזמים בעלי רקע טכני שמעוניינים ליזום בתחום ומפתח את היצירתיות תוך בהתאמה לפיתוח בסביבת אנדרואיד.

מאנדרואיד לשוק המובייל

קורס אנדרואיד מסייע למפתחים ללמוד את מערכת האנדרואיד אך מעל הכל, הוא מאפשר להם להתנסות בפיתוח לאנדרואיד וכך להשתלב בשוק עם מגוון רחב של רעיונות ויישומים.
במידה ותרצו להרחיב את הידע שלכם בפיתוח לאנדרואיד ולהרחיב את אפשרויות לפיתוח למובייל, תוכלו לגשת לקורס המקיף לפיתוח אפליקציות מובייל עם התמחות ב- Android וכך לשמור על כל האפשרויות פתוחות בפניכם. במסלול המקיף לומדים לעצב ולאפיין ממשקים ידידותיים למשתמש, להמיר אפליקציות תוך התאמה למערכת, לבנות אתרים דינאמיים, לעצב דפים בטכניקות שונות, מגוון רחב של כלים שיציבו אתכם בחזית פיתוח אפליקציות למובייל.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...