מדריך AI – איך ליצור מאות פוסטים בדקה עם Chat Gpt ו-Canva

בעולם הדיגיטל יצירת התכנים היא חלק בלתי נפרד ממלאכת השיווק ורבים שוברים את הראש כל פעם מחדש אילו תכנים לייצר, כיצד לייצר אותם ביעילות תוך חשיבה על קריאייטיב טקסטואלי ועל הנראות הגרפית.
משווקים דיגיטליים נדרשים להכיר את חוקי הקידום, טכניקות שיווק בסושיאל ולהיות גם אנשי תוכן או לפחות לעבוד עם אנשי תוכן ולהפיק כמות גדולה של תכנים, שיהיו גם רלבנטיים למותג וגם מעניינים וכמובן – איכותיים.

הבשורות המעודדות הן שזירת ה-AI – הבינה המלאכותית – המתפתחת בקצב מסחרר מציעה פתרונות וכלים ליצירת תכנים טקסטואליים וויזואליים במהירות רבה, כך שגם אם אתם בונים גאנט לחודש שלם ודואגים שלא יהיו לכם מספיק רעיונות או לא יהיה לכם די זמן לעצב עבור הפוסטים לאינסטגרם, לפייסבוק וללינקדאין, הרי שתוכלו להשתמש בפלטפורמות מסוג AI לזרז תהליכים ולייצר תכנים מצוינים.
הדרך הכי טובה היא להשתמש בשני כלים מרכזיים – Chat GPT לכתיבת תוכן ו-CANVA לעיצוב הפוסטים. קומבינציה מנצחת.

לפניכם מספר שלבים איך לעשות את זה ברמה המקצועית הנכונה והנוחה:

כתיבת פוסט דרך Chat GPT

לפני שאתם נכנסים לאתר של צ'אט GPT ומתחילים לבנות תוכן, כדאי שתחשבו על רעיונות לתכנים כדי שיהיו לכם קווים מנחים כלליים, למשל, עולם התוכן לו תרצו לייתר תוכן ומאיזה סוג. לדוגמא: עובדות על, מיתוסים והאמת מאחוריהם, טיפים, תשובות לשאלות נפוצות, תיאור מקרה וכמובן על איזה נושא ובאיזה תחום.
אם אין לכם מושג מה תרצו להעלות ואתם פתוחים לרעיונות, אפשר להשתמש בפרומפט כמו Generate some ideas for social media content related to ולהוסיף את הנושא או עולם התוכן המבוקש.
אם ידוע לכם התחום, למשל, שיווק תוכלו לנסח פרומפט ברור יותר דוגמת Write a caption about digital marketing tips for Instagram.

עיצוב התוכן ב-CANVA

קאנווה היא הפלטפורמה המובילה היום לעיצוב לדיגיטל המבוסס תבניות וגם היא מציעה כלי AI לשדרוג תהליך העיצוב בבניית פוסטים למדיה החברתית עבור עסקים ואנשי שיווק.
ניתן להיכנס ישירות ל- ai-image-generato בקאנווה ולהשתמש בפיצ'ר TEXT TO IMAGE – לכתוב איזו תמונה או עיצוב הייתם רוצים שהאתר יעצב עבורכם כמו למשל: best travel idea for kids ולאחר הצגת התוצאות ניתן גם לערוך את התמונה או להדביק אותה ישירות לתבנית בממדים המתאימים ביותר לפוסט כמו לאינסטגרם, פייסבוק, לינקדאין וכדומה.
אם יצרתם מבעוד מועד את המלל ב-CHAT GPT כל שצריך לעשות זה רק להעלות את המלל שנוצר ל-CANVA. עושים זאת תחת הרובריקה APPS (אפליקציות) ב-CANVA. בוחרים באופציה Bulk creation רק שימו לב שהיא זמינה אך ורק במנוי מסוג פרימיום ואם אין לכם מנוי, ניתן פשוט לעשות העתק הדבק למלל בתוך התבנית עצמה ואפשר גם לתרגם לעברית ולבחור פונט שתומך בעברית כמו alef.

התוצרים הם מהירים וכל שצריך זה רק להוריד או לשתף את התוצר המעוצב מקאנווה לנכס הדיגיטלי שלכם.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...