5 כלים מעולים לשיווק דיגיטלי

תוכן עניינים

עולם השיווק הדיגיטלי לא מפסיק להתפתח, להשתכלל ולחדש בפלטפורמות, אסטרטגיות, הזדמנויות ובמקביל מפותחים כלים רבים שיכולים לייעל את עבודת השיווק הדיגיטלי.
לפניכם 5 כלים פרקטיים שמסייעים בהשגת ביצועים ותוצאות טובות יותר בשטח והם רק חלק קטן מהכלים שילמדו במסגרת קורס שיווק דיגיטלי – ההכשרה המתקדמת ביותר בתחום לקידום אתרים, שיווק ופרסום בדיגיטל מקידום אורגני ועד קמפיינים.

Planable – לתכנון פעילות במדיה החברתית

אחד האתגרים הבולטים שעומדים בפני צוותי שיווק דיגיטלי קשור בשיתוף הפעולה ביניהם ובין לקוחותיהם.
פלטפורמת Planable היא למעשה כלי שת”פ שהופך את התכנון, ההדמיה ואישור הפוסטים במדיה החברתית לפרודקטיבי וידידותי. הכלי למעשה מדמה את הפיד החברתי – אינסטגרם, פייסבוק וכדומה ומאפשר למנהלי מדיה חברתית להוסיף פוסטים ולהזמין את הקולגות או הלקוחות לעבור עליהם בזמן אמת וכך לקבל אישור מהיר לפוסטים לפני שהם עולים לאוויר.
הפלטפורמה מאיצה את זרימת העבודה מהתצוגה המקדימה של התוכן, דרך תכנון וארגון יומי עשיר מההיבט החזותי, תיאום תכנים לפרסום בין מגוון גורמים ועבודה משותפת בכל זמן ומכל מקום. הפלטפורמה חוסכת זמן, יוצרת שקיפות ובהירות והתאמה בין הצוותים ומאפשרת גם שמירה על סדר עבודה ועקביות במיתוג.

Ahrefs – ערכת כלים לקידום אתרים

תהליך קידום האתר הוא מסועף ומורכב וכלי כמו Ahrefs משפר את תהליכי העבודה בקידום אתרים. בין היכולות שלו: בדיקה וביצוע אופטימיזציה, ניתוח פעולות המתחרים, מציאת מילות מפתח, מעקב אחר התקדמות האתר בדירוג.
מדובר בחבילת SEO שמכילה את התכונות שאנשי שיווק וקידום אתר זקוקים לה על מנת להגיע לדירוג גבוה יותר ולקדם את האתר, בין אם מדובר בניתוח פרופיל הקישורים של אתר האינטרנט או מציאת תוכן עם ביצועים טובים יותר, פוטנציאל תנועה, ניתוח קישורים נכנסים, התראות על קישורים חדשים ועוד.
לחבילה יש סייר תוכן מצוין וסט תכונות שלא מפסיק להתפתח ויכול להתאים למקדמי אתרים פרילנסרים או סוכנויות וגם לבעלי אתרים שמקדמים לעצמם והוא גם מציע חוויית משתמש נוחה וידידותית, פשוטה להבנה.

Canva – לעצב בקלות

אתר CANVA שמציע גם אפליקציה באותו השם הוא אתר שמפשט את פעולת העיצוב הגרפי עבור מקדמים ומשווקים. הפלטפורמה מציעה מגוון רחב של תבניות וערכות עיצוב בממדים של כל פלטפורמה לה רוצים לעצב פוסט, סטורי, באנרים וכדומה כולל אפשרות לשנות בהקלקה את העיצוב הנתון – לשנות גוון רקע, להוסיף אלמנטים ייחודיים כמו לוגו, לשנות פונט וגודל פונט וליצור עיצובים בהתאמה אישית בדרך ידידותית.
ל-CANVA גם תבניות לסרטונים והנפשות והפלטפורמה מציעה פיצ’רים שונים כמו המרת קובץ, העלמת אובייקט מהתמונה, שינוי פילטר ושיתוף העבודה עם קולגות בתוכנית חינמית ובתוכניות בתשלום וכל זה בהקלקה, גרירה ושחרור פשוט ומהיר לביצוע.

Zapier – אינטגרציה ואוטומציה

פלטפורמת  Zapier מאפשרת להפוך משימות לאוטומטיות בצורה פשוטה ולהתמודד עם ריבוי משימות בצורה מהירה, למשל, פרסום פוסט במגוון פלטפורמות בו זמנית. ניתן ליצור זרימות עבודה מגוונות כולל אדפטציות של פרסומים בפלטפורמות שונות וליהנות מאינטגרציה עבור מגוון רחב של יעדים וליצור אוטומציות שייעלו את תהליכי העבודה. למשל, כל תוכן חדש שעולה לאתר מיד משותף באחת הפלטפורמות של מדיה חברתית. ניתן ליצור פקודות רבות ולייעל את הפרודקטיביות באמצעות שני חלקים עיקריים: טריגר שמניע את הזאפ ופעולה שהיא האירוע המשלים. כלומר, אם יקרה X אז יקרה Y וקיימות אפשרויות שונות להתאמה אישית תוך שימוש בלוח מחוונים ידידותי.

Bitly – פלטפורמת ניהול קישורים

לינק הוא המלך בקידום אתרים ופלטפורמת Bitly מאפשרת ליהנות ממגוון פונקציות באפליקציה / אתר אחד. כמו למשל, קיצור הלינקים והפיכת קישורים ארוכים לקצרים ומותאמים אישית, שיתוף הקישורים וכן ניהול וניתוח הקישורים כך שאפשר להבין כמה לחצו על הקישור ומאיזה קישור, למשל, הגולשים הגיעו לאתר שלכם.
הפלטפורמה מאפשרת לעקוב בקלות אחרי נתוני הקלקות בזמן אמת וכך גם לזהות מקומות אסטרטגיים שעוררו עניין בקרב גולשים. הכלי שימושי גם לפלטפורמות כמו טוויטר בהם חשוב לקצר את הקישור כי יש פוסט מוגבל בתווים וכן בקידום אתר על מנת לבחון בפועל ביצועים של לינקים כמו גם מעקב אחר מגמות על פי נתוני קליקים וניהול קישורים בהתאמה אישית לפי שם המותג.
בקורס שיווק דיגיטלי המקיף והמתקדם תוכלו ללמוד כלים רבים שיסייעו לכם להתמקצע בתחום ולהפוך למשווקים דיגיטליים מהשורה הראשונה.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...