גיקים מלידה – בואו להיות חלק מההצלחה

תוכן עניינים

קחו למשל את רוברט נאיי, שהיה רק בן 14 כאשר פיתח את האפליקציה Bubble Ball שהורדה כבר יותר מ-16 מיליון פעמים בעוד רוברט עושה את דרכו להיכל התהילה של google play הוא אפילו הספיק להקים בזמן הזה מותג משחקים שנושא את שמו. סיפורי הצלחה נוספים הם של פטריק מוברג שעומד מאחורי אפליקציית dots אותה פיתח ובנה ב-3 חודשים בלבד ומקס ויינר מפתח אפליקציות אנדרואיד, שפיתח את Pocket – יישום אהוב נוסף.

 

היישום שיזניק אתכם קדימה

רבים ממפתחי האפליקציות מתמחים בתהליך פיתוח אפליקציות לאנדרואיד ויש לכך כמה סיבות טובות: ראשית, מדובר בפלטפורמת קוד פתוח המאפשרת יותר גמישות בפיתוח. בנוסף, על פי נתונים, קיימות היום כ-3 מיליון אפליקציות להורדה בחנות google play (בהשוואה ל-2.8 מיליון ב-appstore), 2 מיליארד משתמשים בחודש ומכשירי אנדרואיד תופסים נפח שוק בזירת המובייל של 87.5%.
כלומר, התמחות בפיתוח אפליקציות לאנדרואיד כדאית מהרבה מבחינות: פרקטיות, נתח שוק, יכולת פיתוח ועוד. בתחום פיתוח אפליקציות יש הרבה עבודה, ביקוש רב למפתחים עצמאים או שכירים, הכנסות גבוהות (16-18,000 שקלים בחודש למפתח מתחיל ו-26-34,000 לראש צוות). כמו כן, מדובר בתחום אידיאלי למי ששוקל רילוקיישן, כיוון שחברות גלובליות רבות מגייסות מפתחי מובייל וזה גם תחום בו ניתן לעסוק באופן עצמאי מכל מקום ובכל זמן.

ללא רקע טכני – קורס פיתוח אפליקציות

הדרך הטובה ביותר להשתלב בתחום היא באמצעות קורס פיתוח אפליקציות המקנה מיומנויות פיתוח וכלים לסביבת עבודה מורכבת. בסיום הקורס ניתן לפתח אפליקציות למובייל, טאבלטים, שעונים חכמים וטלוויזיות חכמות.
מעבר לכך, הקורס מעשיר את הידע לעיסוק בפיתוח בעולם הדיגיטל על אפשרויותיו הרבות. הקורס כולל לימוד מקיף של שפת התכנות Java, יצירת ועיצוב דפי אינטרנט באמצעות HTML ו-CSS, פיתוח צד לקוח ופיתוח צד שרת ועוד. הקורס מעשי מאוד והתרגולים מתבצעים על טאבלט מבוסס אנדרואיד אישי לכל תלמיד דרכה יוכלו לבחון את פעילות האפליקציה כולל מהירות המכשיר, הצגה חיה ושימוש מושכל בחיישנים באופן שלא ניתן לבצע דרך סימולטורים. ניתן להתקבל לקורס גם ללא רקע טכני, כיוון שבכל מקרה במהלך הקורס לומדים לפתח אפליקציה מאפס ועד השגת תוצר מוגמר. במהלך הקורס יפתחו המשתתפים גם אפליקציה כפרויקט מסכם, אותה אם ירצו יוכלו גם לנסות לשווק בחנות של google play. הקורס אידיאלי גם ליזמים שיש להם רעיון לסטארט אפ אך הם חסרים את הכלים הטכניים להפוך את הרעיון ליישום שעובד.
פיתוח אפליקציות הוא אחד מהתחומים החמים בתעשיית ההייטק, מהווה מקפצה מצוינת לעולם הפיתוח ואפיק להצלחה מקצועית בארץ או בחו”ל, כפרילאנסר או כששכיר עם תנאים מעולים ועניין רב.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...