מה היא הסמכת CCNA ומדוע שווה לכם להשיג אותה?

מי שמעוניין להיכנס לתחום ה-IT המבוקש זקוק היום להסמכה שתשקף את הידע, היכולות והשליטה שלו ומלבד תעודה מקצועית לסיום קורס בתחום, כדאי לעבור בהצלחה גם הסמכה של חברה בינלאומית מוכרת המאמתת את רמת הידע כמו הסמכת CCNA.

CCNA הם ראשי התיבות של Cisco Certified Network Associate וזוהי הסמכה מבית סיסקו המובילה בטכנולוגיית המידע. הסמכה זו יכולה לפתוח למוסמכים דלתות רבות בתחום ה-IT ולקדם את הקריירה במסלול הנכון.

מה חשוב לדעת על הסמכת CCNA

הסמכת CCNA היא הסמכה מקצועית בוחנת את המיומנויות ביסודות רשת, יסודות אבטחה, אוטומציה, קישוריות IP, כישורים לניהול ואופטימיזציה של רשתות מתקדמות, התקנה, הגדרה ואימות רשתות. כמו כן, ידע ב- LAN/WAN, פרוטוקולי ניתוב כגון OSPF, וקביעות תצורה הדרושים בארגון גדול המשתמש בציוד של סיסקו ועוד.
הבחינה כוללת גישה לרשת, יסודות אבטחה, שירותי IP וקישוריות IP , אוטומציה ותכנות – כל המרכיבים שדרושים מבחינת סיסקו ומעידים על מקצועיות בהכרות של בעל ההסמכה עם שרתים, נקודות גישה, רשת רחבה, בעיות בממשק, יסודות הטכנולוגיה האלחוטית, עקרונות הווירטואליזציה ועוד.
החלוקה של הבחינה נכון לכתיבת שורות אלה הינה: יסודות הרשת (20%), גישה לרשת (20%), קישוריות IP (25%), שירותי IP (10%) s, יסודות האבטחה (15%), אוטומציה ותכנות (10%).
על אף שהחברה עצמה לא מציעה באופן ישיר את ההסמכה היא משתפת פעולה עם גופים מובילים שמבצעים את הבחינה עבורה ומעניקים את ההסמכה המבוקשת.

לשדרג את קורות החיים עם הסמכה מקצועית

ההסמכה יכולה להתאים למי שרוצה להשתלב בתפקידים כמו HELP DESK, מנהל רשת, המעוניינים להשתלב בעולם הסייבר וה-DATA CENTER, עבוה עם ציוד תקשורת מבוסס עוד והיא יכולה לעיתים להגיע כדרישה מצד מעסיקים וגם לשפר את רמת השכר.
מבחינת מעסיקים, בחינת ההסמכה מעידה על כך שהמועמדים בקיאים במגוון רחב של ציוד רשת מבית סיסקו, יישום וניהול של Cisco Solutions וזוהי שורה מעוררת הערכה שבהחלט יכולה להקפיץ את קורות החיים ולשדרג את הרזומה.
היא מעידה על היכולת להבין, לעבוד, להתקין ולפתור בעיות ברשתות, כיצד ליצור רשת מנקודה לנקודה, להתקין ולנהל מערכות LAN ו-WAN והבנה בעולם התקשורת כולל פתרונות ענן, QA, פיתוח DEVOPS והיא גם מהווה תנאי מקדים להסמכות אחרות של סיסקו שאולי תרצו ללמוד לקראתן בהמשך.
הבחינה הינה בפורמט של שאלות אמריקאי, סימולציות, גרירה ושחרור והינה בחינה ממוחשבת ובתשלום.
שימו לב שההסמכה הינה בינלאומית ותוקפה ל-3 שנים (כך שכל 3 שנים יש לעבור בחינה בהתאם לחידושים).
הצלחה בבחינה וקבלת ההסמכה מהווה את היתרון התחרותי שחיפשתם לעצמכם היום בשוק העבודה כולל עבודה עם סביבות רשת מורכבות.

איך מגיעים מוכנים למבחן ההסמכה?

על מנת להגיע מוכנים היטב לבחינה חשוב לעבור קורס CCNA כמו שמציעה מכללת ג'ון ברייס.
אין דרישות מקדימות לקורס מלבד הכרות עם עולם המחשבים, אנגלית ברמה טובה ומבחן התאמה.  ההכשרה המקצועית תספק לכם את הידע הנדרש לקראת הבחינה – זו תוכנית לימודים מעשית ועדכנית והמודולים של ההדרכה מותאמים לדרישות התעשייה המשתנות ותעניק לכם את ההבנה המעמיקה והשליטה היסודית הנדרשת.
בקורס CCNA של מכללת ג'ון ברייס תיהנו גם מעבודה פרקטית בציודי ענק התקשורת סיסקו . הקורס משתרע על פני 110 שעות אקדמיות לרבות תרגולים והוא מוצע ב-3 הסניפים של המכללה בפריסה ארצית: סניף תל אביב, ירושלים וחיפה.
אל תתפשרו על קורס CCNA בסטנדרט הגבוה ביותר הממוקד בתכנים הנדרשים לקראת הבחינה – הזדמנות להיכנס לתחום מבוקש ולמנף את הקריירה ב-IT.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...