קורס מחשבים – מזמן לא רק חלונות וכתבן

תוכן עניינים

קורסי מחשבים הם בין הקורסים הנפוצים ביותר מזה שנים, עוד בשנות ה-90 לימדו איך לתפעל דיסקט וכיצד לשמור קובץ בכתבן או איך להתחבר לאינטרנט (ולגרום לממתינה בכל זמן הגלישה בטלפון הביתי).

במרוצת הזמן, המחשב עבר שינויים משמעותיים לא רק טכניים אלא גם ויזואליים והיום הבוקסות והמסכים המסיביים פינו את המקום למסכי לד דקים וניידים חדשים בטכנולוגיות מתקדמות – המחשב הפך ממותרות לפריט חובה ואין דבר כמעט שנעשה ללא מחשב. זו הסיבה שקורס מחשבים הפך למצרך מבוקש הרבה מעבר ללימוד תוכנות בסיסיות.

למעשה כל תוכנה, פיתוח, מידע, אפליקציה, הכל נעשה דרך המחשב – אין דבר שלא מלמדים היום על מחשב, או שקשור למחשב, ובפרט במקצועות ההי-טק. זה הזמן להתקדם לדור הבא של לימודי מחשבים כדי לשלוט ביישומים השונים ולהפוך את הידע המעשי העדכני לקריירה מצליחה.

אז איזה קורסי מחשבים מככבים כיום בזירת המחשוב וכיצד קורס מחשבים יסייע לכם בקידום המקצועי?

מתכנתים מקצוע ללא רק קודם

קורס מחשבים פופולארי הוא הכשרת מתכנתי NET. בסביבות WEB המובילות כיום בארגונים. קורס זה לא דורש רקע מוקדם במחשבים וכולל נושאים כמו תכנות ופיתוח מערכת אינטרנט, שפות פיתוח ועוד. הקורס מתמקד בחידושים הקיימים בשוק ומתבסס, בין היתר, על מתבסס על כלי הפיתוח Visual Studio- המתקדם ביותר בעולם לפיתוח יישומים מורכבים.
הקלק לפרטים אודות קורס דוטנט >

לא רק פיתוח – גם בדיקה

אפילו מי שאין לו ידע מקצועי במחשב יוכל להשתלב באחד מהמקצועות החמים בתעשיית ההי-טק – בדיקות תוכנה QA. כל תוכנה כיום טרם היא משוחררת לשוק עוברת תהליך ארוך של בדיקות מורכבות כדי לוודא איכות ולאתר באגים או תקלות לפני שהיא מגיעה למשתמשים או ללקוחות. בודקי תוכנה משתמשים למעשה בכלים טכנולוגיים אוטומטיים שונים ובמסגרת קורס מחשבים זה לומדים על ניתוח מערכות, כתיבה טכנית, מערכות הפעלה, ניהול בדיקות גם במובייל ובאינטרנט וכן מתנסים בפרויקט מסכם.
הקלק לפרטים אודות קורס בדיקות QA >

מהמחשב למובייל

לא על המחשבים לבדם, עולם המובייל צבר תאוצה והוא מבוסס כמובן על טכנולוגיות מעולם המחשוב, רבים שמזהים את הפוטנציאל הגדול מעדיפים ללמוד תכנות למובייל ולאו דווקא פיתוח של תוכנות מחשב ומתמקצעים בפיתוח אפליקציות לאייפון ולאנדרואיד, כשניתן ללמוד קורס זה רק על בסיס של יכולות בסיסיות בעבודה מול מחשב ללא רקע טכני מעמיק. כנ”ל לגבי קורס תחזוקה ותיקון סמארטפונים, טאבלטים וניהול מעבדה בו מספיקה זיקה טכנית כדי להתקבל לקורס זה ולפתוח עסק עצמאי או לעבוד כטכנאים במעבדות סלולאר שונות.
הקלק לפרטים אודות קורס פיתוח אפליקציות מובייל לאנדרואיד >
הקלק לפרטים אודות קורס תחזוקה ותיקון סמארטפונים >

מנהל רשתות

הכרות עם מערכת ההפעלה הבסיסית של המחשב מספיקה כדי להתחיל קורס מבוקש של ניהול רשתות תקשורת במסגרתו מתמחים במערכות הפעלה שונות כגון מערכת ההפעלה החדשה Windows 8.1, שילוב תשתיות ענן, פתרונות אבטחה של צ’ק פוינט ועוד כלי פיתוח, תוכנות ומערכות הפעלה לניהול רשתות עכשווי.
הקלק לפרטים אודות קורס רשתות >

מעוניין להנכס לעולם ההי-טק? השאר את פרטיך בטופס ואנו ניצור איתך קשר.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...