page up
envelopeלהשארת פרטים

גרפיקה ממוחשבת למעשה מאפשרת עיצוב דו מימדי של מגוון מוצרי עיצוב באמצעות תוכנות. בין התוכנות הנלמדות ניתן למצוא את תוכנת הפוטושופ, ואליה הצטרפו לא מכבר שלל תוכנות עיצוב שביחד מפיקות תוצאות מרהיבות.


כיום מעצבים נדרשים לשלוט במגוון תוכנות עיצוב במקביל כדי למקסם ביצועים או להתאים את העיצוב למדיום המבוקש. בין התוכנות העכשוויות שנכנסו לשימוש אינטנסיבי בעקבות עיצוב לאינטרנט ולמובייל, כמו למשל, אינדיזיין, אילוסטרייטור, דרימוויבר ועוד.
איך שלא מסתכלים על זה, לא ניתן להתעלם מכך שיש התפתחויות וחידושים רבים בתחום הגרפיקה הממוחשבת, מעת לעת משתחררות גרסאות עדכניות עם פיצ'רים חדשים ומכאן החיוניות להביא את הבשורות החדשות לשולחן העבודה.
כמו כן, הטכניקה קריטית להצלחה בעיצוב ושכלול הטכניקה אפשרית כשיד מקצועית מנחה ושיש שליטה גבוהה בין הכלים שמייעלים את העבודה עם התוכנות הגרפיות.

 

למי מתאימים הלימודים בתחום זה?

הייחוד הוא שאין צורך בידע קודם בגרפיקה או במחשבים וכל מה שנדרש זו שליטה בסיסית בלבד בשפה האנגלית וכמובן, חשיבה ייחודית ונטייה לתחום העיצוב גרפי.
קורס זה מסייע למי שרוצים להשתלב בתעשייה ללמוד בצורה יסודית ומעמיקה את התוכנות הגרפיות, ואפילו מעצבים ותיקים יוכלו למצוא בקורס חומרים חדשים ולהתעדכן במה חדש, לשכלל את המיומנויות ולפתח סגנון טכני מדויק ומרשים.
במסגרת לימודי גרפיקה ניתן ללמוד תוכנות של אדובי ועוד תוכנות המובילות כיום בעיצוב גרפי או להתמקד בעיצוב ממוחשב למשל לבניית אתרי אינטרנט, לעולם הפרסום, לדפוס או לעולם המובייל שצובר תאוצה בשנים האחרונות ומחייב את המעצבים להבין את שפת המדיום הסלולארי.
הקורס מאפשר למשתתפים לעבוד כבר בסיום לימודיהם ולהשתלב בתפקידי עיצוב בסטודיו לעיצוב, בתי דפוס, משרדי פרסום ושיווק, חברות אינטרנט, חברות סלולר ועוד.

 

קורס גרפיקה ממוחשבת הוא השער שלכם לעולם העיצוב הן מבחינת עיצוב טכני, טיפוגרפיה, קומפוזיציה, עבודה בשכבות, צבע, חיתוכים, ריטושים ועד פיתוח החשיבה היצירתית, שפה עיצובית, מיתוג.

  • חשוב מאוד לבחור קורס  שמציע הכשרה מעשית ומלמד את התוכנה ברמה גבוהה ובצורה מקיפה, כולל לימוד של התוכנות החשובות בשוק וגם שם דגש על הסגנון האישי של הלומד תוך שכלול הטכניקה והשליטה בתוכנות.
  • יש קורסים שמציעים גם עיצוב אנימציה, סרטוני פלאש ועיצוב מותאם למובייל שמרחיבים את עולם הידע העיצובי ומהווים בונוס משמעותי ללומדים.
  • בחרו ללמוד במוסד לימודים מוכר שהתעודה שלו מוכרת בשוק העיצוב, אצל מורים מנוסים ומקצועיים המגיעים מתחום הגרפיקה, כולם בוגרי לימודים אקדמאים בעיצוב.
  • כיום יש אפשרות ללמוד גרפיקה ממוחשבת במסגרת קבוצתית או במסגרת אישית במערכות שעות גמישה המאפשרת ללומדים לבחור את מסלול הלימוד, פרישת השעות לפי ההיקף הנתון כך שיוכלו לעמוד בדרישות הקורס בלוח זמנים שנוח להם.

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
עיצוב גרפי יישומי בשילוב Web design וחווית משתמש

545 שעות אקדמאיות

ג'ון ברייס הדרכה מציגה קורס חדשני ללימודי לעיצוב גרפי, גרפיקה ממוחשבת ותקשורת חזותית, בתוספת עיצוב לאינטרנט ולמובייל. בנוסף, הקורס שם דגש על לימודי עי...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.