כל מה שרציתם לדעת על קורסים על חשבון הפיקדון

תוכן עניינים

מהבסיס לספסל הלימודים

הכשרה מקצועית היא אחת האופציות המועדפות על חיילים ממשוחררים ובצדק. הזדמנות לצבור כמה שיותר מהר ידע עדכני שנחשב לנכס בתעשיית ההייטק. ככל שתקדימו ללמוד, כך תוכלו להרוויח ניסיון, ותק, תנאים מפרגנים ולהתקדם בתחום. קיימים מבחר קורסים אטרקטיביים על חשבון הפיקדון, מהגנה על מערכות מפני מתקפות סייבר, דרך פיתוח אפליקציות ועד בדיקות תוכנה.
לפניכם חמישה קורסים מומלצים למשוחררים:

 

עיצוב אתרים – התחברו לצד היצירתי שבכם

בעידן הדיגיטלי בו אנו חיים יש חשיבות רבה למראה של אתרי אינטרנט, בין אם אלה אתרים תדמיתיים או אתרי מסחר אלקטרוני. עיצוב אתרים הוא תחום מתפתח עם שלל אופציות תעסוקתיות. קורס עיצוב אתרים מכשיר מעצבי אתרים ובמהלכו לומדים לעבוד עם תוכנות העיצוב המובילות כיום: פוטושופ, אינדיזיין, אילוסטרייטור ועוד. לומדים לעצב מוצרים אינטרנטיים דוגמת בלוגים, ניוזלטרים, באנרים ודפי נחיתה, לתכנן חוויית משתמש נעימה המניעה לפעולה וכן, לשכלל את מיומנויות העיצוב מתוך חשיבה אסטרטגית שיווקית. במסגרת הקורס תוכלו לבנות תיק עבודות מרשים.

מגן סייבר – צבא ההגנה הווירטואלי

בשנים האחרונות שדה הקרב עובר לרשת וארגונים זקוקים למגני סייבר שידעו כיצד ליירט מתקפות, לזהות פריצות, למגן מערכות ולהילחם באויבי הסייבר באמצעים טכנולוגיים מתקדמים. קורס מגן סייבר יעניק לכם את הידע הדרוש לסריקת רשתות, להגדרת וניהול חומת מגן, שליטה בהרשאות, הכרות עם טכנולוגיות הצפנה, הטמעה של מוצרי הגנה, הקשחת שרתים מגוון עם אמצעי הגנה יעילים. גדודי הסייבר מחכים ללוחמים כמוכם.

פיתוח אפליקציות – היישום הבא יכול להיות שלכם

זירת האפליקציות מתפתחת בקצב מסחרר ולכם יש הזדמנות להיכנס לתחום הנחשק וללמוד לפתח אפליקציות, שאולי יהפכו בעתיד ליישומים פורצי דרך. סטארט אפים ישראליים רבים כבר עשו אקזיט בזכות אפליקציה (ראו WAZE) והשוק צמא למפתחים שידעו לפתח ולתכנת בשפת JAVA אפליקציות לאנדרואיד ולפתח ב-HTML יישומים לאייפון. בקורס פיתוח אפליקציות תלמדו לפתח לצד לקוח ולצד שרת, לעצב דפי אינטרנט ועוד.

 

בדיקת תוכנה – עובדים על QA

תהליך פיתוח של תוכנה מלווה באינספור בדיקות איכות אשר מטרתן לשפר את ביצועי התוכנה. אנשי QA הם בודקי תוכנה שמנהלים את תהליכי הבדיקות תחת פיקוח ובקרה בסטנדרטים הגבוהים ביותר. כיום קיימות בדיקות ידניות ובדיקות אוטומטיות המתאפשרות הודות למגוון כלי בדיקה אוטומטיים להרצת בדיקות במערכות הפעלה שונות בו זמנית. בודקי תוכנה מאתרים באגים וממליצים כיצד לשפר את התוכנה כך שבסוף התהליך יתקבל המוצר הטוב ביותר.

 

ניהול רשתות – רישות לאחר השירות

כל עסק מודרני הוא עסק מרושת ומי שאחראי על הטמעת מערכות תקשורת שונות, פתרון תקלות והרצת עדכונים הוא מנהל רשת, אחד המקצועות הבולטים בתחום ה-IT. בקורס ניהול רשתות נלמדים מגוון תחומים בתוכנה ובחומרה לרבות עמדות לקוח ושרתים, יצירת חשבונות משתמש, מבנה המחשב, נהלי אבטחה, מערכת הפעלה, מסדי נתונים וכן פתרונות תקשורת בענן.

אל תצאו לאזרחות בידיים ריקות. קיימים עוד הרבה מאוד קורסים מרתקים לחיילים משוחררים. נצלו את הפיקדון הכספי לקורס מקצועי שיפתח לכם דלתות לתעשיית ההייטק. בהצלחה!

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...