5 תוכנות לעיצוב גרפי לשנת 2023 שאתם חייבים להכיר

תוכן עניינים

עיצוב לוגו, גיבוש זהות מותג, קונספט לאתרי אינטרנט, באנרים ייחודיים, פוסטים מושכים, חוויית משתמש יוצאת דופן.
המעצבים נהנים היום מפתרונות מתקדמים, כולל כלים המבוססים על AI ופיצ’רים יצירתיים המאפשרים ליצור ממשקי משתמש וחוויית משתמשת ייחודית ותוצרים גרפיים מרשימים.
במהלך קורס עיצוב גרפי תוכלו להיחשף למגוון פלטפורמות, תוכנות וכלים לעיצוב גרפי מהדור החדש.
לפניכם הכרות עם 5 תוכנות מובילות שחלקן נלמדות גם בקורס וחשובות לבניית תיק עבודות ולקריירה בתחום:

Figma – לעצב מהענן

כלי מבוסס ענן המתפקד כעורך גרפיקה וקטורית ועיצוב ממשק משתמש אשר ניתן להריץ על דפדפני אינטרנט.
באמצעות פיגמה אפשר לעצב אפליקציות לנייד, פוסטים למדיה החברתית, אתרי אינטרנט.
היתרון הבולט של פיגמה טמון בכך שפיגמה עובדת על דפדפן ולכן אין תלות בהורדת תוכנה או בפלטפורמה ספציפית. ניתן לגשת לפרויקטים מכל מחשב או מהמובייל וגם לשתף את הפרויקטים והתוצרים בקלות וכן לעבוד על הכלי מספר משתמשים בו זמנית, כולל אפשרויות של שמירת שינויים, הורדת קבצים, תצוגה מקדימה של העיצוב.
העורך של Figma הוא פשוט וידידותי וניתן ליצור עיצובי אב טיפוס מאפס או להתבסס על תבניות שונות מעוררות השראה.
מדובר בכלי קל לשימוש ומאז שהושק בשנת 2016 צמחה סביבו קהילה תומכת שמעבירה מידע שימושי רב אודות מקסום השימוש בה ועיצוב ממשקים, כולל פריסות, הוספת אנימציות, אייקונים.

Midjourney – עיצוב תוצרת בינה מלאכותית

בעת האחרונה כולם דיברו על Midjourney וההשפעות של הכלי על הדרך בה יוצרים – מחולל האמנות המבוסס על בינה מלאכותית הוא הדבר החם ביותר בתחום המשתמש בלמידת מכונה ליצירת תמונות מורכבות המבוססות על טקסט או כפי שמגדירים אותו באתר של הפלטפורמה: “מעבדת מחקר עצמאית החוקרת מדיומים חדשים של מחשבה המרחיבה את כוחות הדמיון של המין האנושי”.
כל שצריך זה לתאר באמצעות ביטויים או מונחים טקסטואליים את מה שתרצו ליצור והבוט של הכלי ימצא תמונות שדומות למה שתיארתם וישלב ביניהן באופן ארטיסטי.
התוצאה היא יצירה חדשה פרי דמיונכם או תיאורכם. הבוט של MJ פועל דרך שרת הדיסקורד. שיתוף פעולה יוצא דופן בין אדם למכונה.

Affinity Designer – עיצוב בסביבת עבודה לפי העדפתכם

עורך גרפיקה ועיצוב חוויית משתמש (UX) המסייע ביצירת אייקונים, לוגואים, עיצוב ממשקים, כוללת פיצ’רים של יצירת אפקטים, צבע, התאמות, יצירת צורות מופשטות, טקסטים אמנותיים מסגרות דקורטיביות.
העורך מציג ממשק אינטואיטיבי עם כלים פונקציונאליים מתקדמים למעצבים לטיפוגרפיה, מוקאפים, עיצוב ממשק משתמש. , סמלים דינאמיים, פריטים רספונסיביים ועוד.
ניתן לעבור מסביבת עבודה וקטורית לסביבת עבודה של פיקסלים בלחיצה אחת. בין היתרונות הרבים: זמינות של היסטוריית העיצוב, תשלום חד פעמי ולא מנוי, תכונת ייצוא המאפשרת ייצוא למספר עצום של סוגי קבצים.

Adobe XD –  לממשק משתמש וחווית משתמש

כלי לעיצוב דיגיטלי ויצירת אב טיפוס לממשק משתמש וחוויית משתמש ליישומי רשת ואפליקציות מובייל המצויד במגוון רחב של תכונות ויישומם. באמצעותו ניתן ליצור wireframes, איורים, אנימציות זורמות, תפעול אובייקטים בתלת ממד, לבצע שינוי גודל רספונסיבי.
בין היתרונות הבולטים: משתמשים יכולים לעצב אפליקציות או אתרי אינטרנט שלמים בקובץ בודד מכיוון שמשטחי היצירה יכולים להיות מחוברים זה לזה. כמו כן, ישנה אפשרות לבצע שכפול אלמנטים עיצוביים מדויקים בכמויות בלתי מוגבלות. XD אינו מוגבל ל-wireframes והמשתמשים נהנים מעדכונים שוטפים אשר משפרים ומייעלים את תהליכי העבודה.

CorelDRAW – עיצוב גרפי בסגנון ידידותי

זוהי תוכנה לעריכה גרפית וקטורית חוצת פלטפורמות בעלת ממשק ידידותי המאפשרת למשתמשים להוסיף אפקטים מיוחדים, לפתח ולערוך עיצובים וקטוריים שונים תוך שימוש במגוון כלי ציור ועיצוב  אומנותיים ופרקטיים לשדרוג התמונות ושיפור הפרספקטיבה. ניתן גם לעצב אובייקטים או לוגו בתלת ממדף יצירת קודי QE, פריסות עמודים, עיצוב לוגו ועוד. הכלי כולל סוגים שונים של מברשות ליצירת תמונות ריאליסטיות ועוד.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...