אפשרויות תעסוקה להייטיקסט המתחיל

תוכן עניינים

מתלבטים מה ללמוד כדי להתחיל קריירה בהייטק? לפניכם המלצה על שלושה קורסים קצרים, ממוקדים ומעשיים המספקים הכשרה טכנולוגית עדכנית, שיכולים לפתוח הרבה דלתות לתעשייה ובסיומם כבר ניתן לעבוד בתחום.

קורס QA

כל מוצר טכני שיוצא היום לשוק עובר תהליכי בדיקה קפדניים המבוצעים על ידי אנשי QA(Quality Assurance). בודקי תוכנה שנחשבים לאנשי מפתח בפרויקטים בעלי ידע במדידת איכות התוכנה, כתיבת תסריטי בדיקה המפיקים גם המלצות לשיפור המוצר על פי תוצאות הבדיקה.
בעת האחרונה גובר הביקוש לבודקי תוכנה QA שעברו קורס QA בדגש על קורס אוטומציה ומיומנים בביצוע של בדיקות אוטומטיות המבוססות על כלי בדיקה אוטומטיים כמו Selenium, Jenkinsואחרים. אלה כלי בדיקה המשכללים את תהליכי הבדיקות מבחינת הרצת בדיקות בו זמנית על מספר פלטפורמות. קורס QA  מקיף משלב בין בדיקות ידניות לבדיקות אוטומטיות, מכשיר את הסטודנטים לעבודה פרקטית בתחום מיד בסיום הקורס וכן מקנה את הידע המבוקש לבחינות לקראת הסמכת ISTQB הבינלאומית היחידה בבדיקות תוכנה.

פיתוח אפליקציות לאנדרואיד

נקודת זינוק לשוק המובייל היא באמצעות קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, מערכת ההפעלה הנפוצה ביותר. היתרון של פיתוח אפליקציות לאנדרואיד הוא שהפיתוח מבוסס על קוד פתוח ומתאים למגוון מכשירים, טלפונים חכמים, שעונים חכמים, טלוויזיות חכמות ורכבים חכמים. היום יש מיליוני אפליקציות לאנדרואיד ממשחקים דרך אפליקציות שימושיות לשדרוג איכות החיים ועד אפליקציות לניהול עסקי. קורס פיתוח מעשי מעניק את הידע הדרוש לתכנות מונחה עצמים ולפיתוח ב-JAVA, ייצור רכיבי UI, פיתוח צד שרת ועוד. היתרון הגדול הוא שלא דרוש ידע טכני קודם ולאחר הקורס אפשר לעסוק בפיתוח מגוון לאפליקציות תואמות למערכת הפעלה אנדרואיד.

עיצוב יסודות בעיצוב אתרי אינטרנט בשילוב עיצוב לעולם הפרסום והמובייל

מעצב גרפי היום צריך להכיר מגוון רחב של תוכנות גרפיקה ממוחשבת ולספק פתרונות גרפיים למבחר פלטפורמות דיגיטאליות, לבצע עיצובים לעולם המובייל ומצד שני, להתמקצע גם בפרינט במיוחד אם הוא מחפש עבודה בחברות שמעניקות פתרונות דפוס ופתרונות אינטרנטיים.
כדאי לחפש עבודה בתחום לאחר קורס עיצוב גרפי מקיף, שיקנה לכם את כל היסודות הנדרשים לעבודה בעיצוב גרפי. למשל, הכרות מעמיקה עם התוכנות המבוקשות היום בזירת הגרפיקה כמו Illustrator CC, InDesign  CC, Photoshop, Illustratorואת הפונקציות השונות בתוכנות בהתאמה לפלטפורמות שונות כמו מובייל, דפוס, עיצוב אתרי אינטרנט. כמו כן, מעצבים גרפיים במובייל ובעיצוב אתרים נדרשים לשים דגש על חוויית המשתמש, המרת אתרי אינטרנט לרספונסיביים מותאמים למובייל ואפילו תכנות באמצעות ActionScript 3.0. בחרו לימודי גרפיקה שיכשירו אתכם לעבודה בעיצוב גרפי לכל פלטפורמה ולכל צורך, כך שיהיו לכם יותר אופציות לבחור מתוכן את הג’וב המבוקש.

היום קל יותר מתמיד להיכנס לעולם ההייטק אם משקיעים בלימוד קורסי הייטק פרקטיים המכשירים למקצועות מבוקשים. בחרו את התחום עבורכם וצאו לדרך.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...