page up
envelopeלהשארת פרטים

המקצועות הנדרשים בשוק העבודה עברו שינוי משמעותי במהלך השנים האחרונות. יותר ויותר מקצועות "קלאסיים" שהיוו בעבר ערובה לקריירה משגשגת נדחקים לשוליים ומפנים מקום למקצועות העתיד האחרים, שלא בהכרח היינו מעלים על דעתנו ללמוד בעבר אך כיום הם המילה החמה ביותר.


אז מה הם אותם מקצועות שכדאי לנו לקחת בחשבון כשאנחנו בוחרים מסלול לימודי?


פיתוח אפליקציות - הסמארט פון הוא הפרטנר הצמוד של רובינו. מלבד לקבל ולייצר שיחות, שליחת הודעות וכיוון השעון המעורר אנחנו משתמשים בו למגוון רחב של צרכים בחיינו. כיום לכל צורך ישנה אפליקציה מסורק מסמכים בילד אין בנייד, דרך אפליקציה לניהול לוח הזמנים ועד מעקב אחרי ריצה. סטארטאפים רבים מבוססים על פיתוח אפליקציות וגם חברות הטכנולוגיה והאינטרנט והמובייל המובילות ממקדות משאבים בפיתוח אפליקציות. דרושה יכולת טכנית בסיסית בשילוב חשיבה יצירתית כדי להתמחות בתחום או להוציא לפועל אפיון לפורמט שניתן מראש. בכל מקרה, הזדמנויות התעסוקה מגוונות להפליא ומדובר בעבודה מעניינת ומאתגרת.


קידום אתרים ושיווק באינטרנט - לרוב החברות, בעלי העסק או נותני השירות כיום יש נוכחות אינטרנטית מאתר תדמיתי ועד ייצוג במדיה החברתית. אתרי האינטרנט כיום מתקדמים מאוד והיות ויש תחרות מתמדת במנוע החיפוש של גוגל על מיקומים חשוב לכל עסק שהאתר שלו יקבל בולטות וייהנה מכניסות רבות של משתמשים שהינם לקוחות פוטנציאליים.
על מנת לבלוט בתוך האוקיינוס העצום של המידע, יש צורך לבצע אופטימיזציה מתמדת לאתר ולפעול בדרכים שונות כדי לקדמו. מקצוע קידום האתרים והשיווק באינטרנט משלב גם ידע טכנולוגי וגם יצירתיות באופנים שונים, החל מכתיבת תוכן או ניהול קמפיינים ועד חשיבה שיווקית. מומחי שיווק באינטרנט כיום יודעים לפעול בכמה זירות במקביל - שיווק במובייל, שיווק באינטרנט וכן שיווק ממוקד במדיה החברתית, בפלטפורמות מכירתיות כמו eBay ועוד.

 
קורס תחזוקה ותיקון סמארטפונים וטאבלטים - בישראל בלבד קיימים מעל שני מיליון מכשירי סמארט פון וטאבלטים. נתון זה משקף את הצורך בשירותי תמיכה ותחזוקה למכשירים ולמערכות המפעילות אותם. תחום תיקון ותחזוקת סמארטפונים וטאבלטים נמצא בהתפתחות מתמדת ולאן שלא תסתכלו, תבחינו בחנויות ובמעבדות רבות המתמחות במתן שירותי תיקון ייעודיים וטכנאי מובייל מומחים יכולים להרוויח יפה בתחום בין אם כשכירים ובין אם כעצמאים.


אבטחת מידע - הצפת המידע האינסופית מחייבת התמודדות אינטליגנטית ויצירתית עם המידע שהוא הכוח של כל ארגון וחברה מסיווגו המתוחכם ועד אבטחתו. בנבחרת מקצועות העתיד מככבים תחומי לימוד רבים שקשורים למידע מסייבר סקיורטי שמתייחס למומחי אבטחה לאבטחת המוצרים והשירותים באמצעים טכנולוגיים ועד ניהול מערכות מידע מתקדם תוך שימוש בתוכנות מובילות בשוק.

 

קורס מחשבים מהווה את עמוד התווך להיפתחות בעולם ההי-טק והוא הבסיס להצלחה במקצוע.

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
ניהול מערכות מידע CIO

132 שעות אקדמאיות

קורס המנמ"רים הייחודי של ג'ון ברייס הדרכה בשיתוף המי"ל, המרכז הישראלי לניהול, מזמינים אותך להצטרף למחזור נוסף היוצא לדרך. מסלול זה בנוי בצורה שתספק ...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.