למה כל מעצב גרפי חייב
ללמוד גם UI?

תוכן עניינים

העיצוב הגרפי של פעם הוא לא העיצוב הגרפי של היום. אם בעבר הפרינט היה המלך, שלטי חוצות, מגזינים, חוברות ופליירים, הרי שהיום הדיגיטל שולט – באנרים, עיצוב לרשתות החברתיות, אתרי אינטרנט, אפליקציות.
כך שאפילו אם למדתם בעבר עיצוב גרפי בדרך מסודרת ופצחתם בקריירה בתחום, יתכן שתצטרכו לרענן את הידע, לרכוש כלים בתוכנות הפופולאריות ולעדכן את סט הכישורים הטכניים והקריאטיביים לעולם העיצוב הגרפי במתכונתו העכשווית. הזדמנות להיחשף ליותר אפשרויות קריירה ולשדרג את הפוזיציה המקצועית מכל הבחינות, כולל שכר.
חלק בלתי נפרד מהפעילות הגרפית של מעצבי התקופה קשור לעיצוב ממשק המשתמש – UI (User Experience)  אשר נועד לספק חוויית משתמש ידידותית, מניעה לפעולה, ממותגת.

מדוע ללמוד עיצוב גרפי עם התמחות בעיצוב לדיגיטל?

עיצוב ה-UI מתמקד בחוויה החזותית של מה שרואה וחווה המשתמש בממשק מולו, בין אם מדובר באתר אינטרנט, אפליקציה, מערכת פנים ארגונית, משחק וידאו.
מעצבים גרפיים, שאחראים על ההיבט של UI מתייחסים לעיצוב אינטואיטיבי של המסכים דרכם עובר המשתמש, נקודות המגע של המשתמש עם המסך, עיצוב הלחצנים ואלמנטים וויזואליים שונים, רכיבי ניווט, פסי גלילה.
מדובר בשילוב מנצח בין פונקציונאליות לאסתטיקה וכדי ליצור UI אפקטיבי ואיכותי נדרש ידע משמעותי בעיצוב רספונסיבי, הכרות עם טרנדים, זיהוי הזהות תדמיתית, העברת מסרים בדרך הנכונה תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים ביותר, טיפוגרפיה.
ברגע שמעצב גרפי יכול לעבוד גם על UI הוא למעשה מביא ערך מוסף לפרויקט ויכול לייצר את העיצוב מנקודת המבט של המשתמש להשגת גם חוויית משתמש טובה יותר.
העבודה כוללת לרוב עבודה עם מפתחים, מתכנתים, הלקוח, סנכרון עם UX. מדובר בג’וב שכולל משימות מרתקות, המבוססות גם על פסיכולוגיה ועל עקרונות העיצוב החשובים ביותר להצלחה ואין ספק שמעצב גרפי שמגיע עם ידע ב-UI הינו בעל יתרון תחרותי בשוק הן כמעצב גרפי רב תחומי עצמאי והן כמעצב גרפי רב תחומי שכיר.
היות והיום כולם מייצרים ורוכשים ומשקיעים בנכסים דיגיטליים – הביקוש למעצבים גרפיים שיודעים UI בעלייה ניכרת וכדאי בהחלט לקחת את הקריירה בעיצוב גרפי לצעד הבא ולשלוט בעיצוב גרפי דיגיטלי ובמיוחד ב-UI.
כדי לייצר מסלול לקריירה בתחום, יש ללמוד במקום בעל מוניטין, שמחובר לתעשייה ומציע לימודים הכוללים הכרות מקיפה עם התוכנות הגרפיות הנפוצות בעיצוב ובדיגיטל.

מה כולל קורס עיצוב גרפי בג’ון ברייס?

קורס עיצוב גרפי בג’ון ברייס הוא בדיוק הקורס שחיפשתם במכללה המובילה בתחומה עם סניפים בתל אביב, ירושלים וחיפה. הקורס מעודכן לצרכי התעשייה העכשוויים ובנוסף לתוכנות והכלים הפופולאריים הנרכשים במסגרת הקורס, ישנו דגש מעשי על עיצוב גרפי דיגיטלי.
למשל, לימוד ושליטה בתוכנה XD מבית אדובי – כלי עיצוב וקטור ליישומי אינטרנט וניידים שזמין עבור macOS ו-Windows, לו ישנן גם גרסאות עבור iOS ו-Android כדי לסייע בתצוגה מקדימה תוצאה של עבודה ישירות על מכשירים ניידים.
כמו כן, הקורס כולל לימוד של Figma – כלי עיצוב מבוסס ענן שיתופי למטרות עיצוב ממשק משתמש וחוויית משתמש עבור יישומי רשת ואפליקציות מובייל ועוד כלים שהם בגדר חובה היום למעצב גרפי דיגיטלי. הקורס כולל גם יסודות UX ומשלב גם לימודי עיצוב אתרים בוורדפרס, איור ממוחשב, עיבוד תמונה ועוד.
בג’ון ברייס מציעים לכם את הקורס עיצוב גרפי בפורמט המועדף עליכם – לימודים פרונטאליים או בלמידה מרחוק ב-live class אצל מרצים מעולים מהתעשייה. תוכנית הלימודים משלבת בין ידע תיאורטי ל-hands on.
ניתן לממש את הפיקדון לחיילים משוחררים וכן ליהנות גם משירותיה של מחלקת השמת בוגרים המסייעת במציאת עבודה ללא עלות.
היופי הוא שגם אם לא למדתם בעבר עיצוב גרפי, הקורס יתאים לכם כי הוא מתחיל מהבסיס ומקנה את הידע הנדרש לעבודה מיד עם סיומו. אך גם אם למדתם בעבר עיצוב גרפי וחלף זמן מאז ואתם רוצים לשפר עמדות ולרכוש ידע יישומי שמתאים לתקופה הנוכחית ולפרוץ לעולם הדיגיטל – קורס עיצוב גרפי בג’ון ברייס יעניק לכם בדיוק את מה שאתם מחפשים כדי לעשות זאת.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...