page up
envelopeלהשארת פרטים

עבודה מאתגרת, תנאים מצוינים, שכר מפנק, אפשרויות מרתקות לקידום בזירה המקומית או הבינלאומית. עולם ההייטק קורץ לרבים ובצדק. יחד עם כל ההטבות שהוזכרו, הרי שתעשיית ההייטק מתחדשת בלי הפסקה ומחפשת נון סטופ עובדים חרוצים עם ידע עדכני.
כלומר, אם תלמדו מה שרלוונטי ומבוקש בשוק תיפתחו לעצמכם הזדמנות להשתלב בתעשייה מיד עם סיום הלימודים. כמובן שעל מנת לבחור נכון, חשוב להכיר את תחומי הלימוד הפופולריים ואת האופציות לקידום.

מתלבטים מה ללמוד כדי לדעת במה לעבוד? רשימת התפקידים לצעד ראשון בתעשיית ההייטק.  


הכיוון המקצועי: תחום הפיתוח
אם אתם אוהבים ליצור ולחדש, פיתוח תוכנה הוא בדיוק מה שחיפשתם. תפקידי פיתוח מתמקדים בהפיכת רעיון למציאות מפיתוח מוצרים טכנולוגיים ועד פיתוח מוצרים כמו מוצרי אלקטרוניקה, מובייל, ציוד קצה ועוד.
על מנת להשתלב בתחום, חשוב ללמוד שפות פיתוח שונות כמו JAVA  או NET.  כמו כן, קיימים קורסים ייעודיים לפיתוח למובייל ופיתוח פתרונות BI.
מתכנתים ומפתחי תוכנה יכולים להתקדם לתפקידים כמו פיתוח Full Stack המלווים את תהליך הפיתוח מקצה לקצה מצד לקוח ומצד השרת ופיתוח בארכיטקטורת MICROSERVICES - שיטה ייחודית לפיתוח מערכות תוכנה הניתנת להרחבה, בדיקה וכדומה.


הכיוון המקצועי: בדיקת תוכנה
כל מוצר בתהליך פיתוח עובר בדיקות לאורך מחזור חייו והבדיקות קריטיות לשחרורו של מוצר תקין, איכותי, שעומד בסטנדרטים שהציבו אנשי הפיתוח. בודקי תוכנה הם אלה שמבצעים את הבדיקות המקיפות. קורס QAמעניק את הכלים הטכניים לביצוע בדיקות ולהשתלבות בתחום הבדיקות בחברות תוכנה. נדרש ידע בבסיסי נתונים, שפות תוכנה, הכרות מעמיקה עם מערכות הפעלה ושימוש אופטימאלי בכלי בדיקה ידניים. המעבר הטבעי בהמשך הוא מבודקים ידניים לעולם של אוטומציה באמצעות קורס אוטומציה המכשיר אותם לשימוש יעיל בכלי בדיקה אוטומטיים המקצרים את התהליך ומשפרים את הביצועים ואת התוצאות של הבדיקות השונות.


הכיוון המקצועי: בניית וקידום אתרים
אי אפשר לחשוב על נוכחות ברשת מבלי אתר. כיום קיימים כלים מתקדמים לבניית אתרים דינאמיים, מותאמים למובייל, אתרי תדמית ועד אתרי אי קומרס וברגע שיש את הידע הנכון לבנות אתר איכותי – ניתן להשתלב בתחום ולעבוד הן כעצמאים והן כשכירים במגוון חברות מסוגים שונים. קורס קידום אתרים הוא אפיק נוסף ששווה לשקול המתאים לכל מי שרוצה לשלב בין טכנולוגיה לאסטרטגיה ולדעת כיצד לקדם את האתרים שהוא בונה או כל אתר אחר במנועי החיפוש.
ניתן להתקדם מתחומים אלה לעבודה עם אתרי WORDPRESSו-WIX ולאמץ כלים אנליטיים מתקדמים ולעבור גם לתחומים כמו אפיון חוויית משתמש, שמשפיעה על תהליך הגלישה ועל מכירות און ליין.


הכיוון המקצועי: תשתיות ומערכות הפעלה
תחום טכנולוגי המתמקד בשרתים, שירותים, מערכות תקשורת. מדובר באזור פעילות מרתק המצריך ידע בטכנולוגיות ענן, ניהול תחנות קצה ושרתים, ניהול מערכות הפעלה. קיים קורס ניהול תשתיות, שיוכל לסייע לכם להיכנס לתחום של ניהול תשתיות מחשוב לתפעול המידע בארגון, אבטחה, תמיכה טכנית וכדומה.
העוסקים בתשתיות יכולים להתקדם לכיוון של תשתיות אוטומטיות – DEVOPS. ביצוע אוטומציה של תהליכי תשתיות הכולל תכנון, הקמה ושדרוג מערכות, בקרת תשתיות, תוך שימוש בכלי תצורה וכלי אוטומציה. תפקיד כמו DEVOPS חוסך משאבים רבים בכלי פיתוח ונחשב לתפקיד מבוקש בתעשייה. 

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
DevOps Engineer

120 שעות אקדמאיות

קצב ההתפתחות והעדכון האינטנסיבי של טכנולוגיות ותוכנות, במקביל לאופי הלקוחות האינטרנטיים ותחרות בשוק, מביאים לשינויים משמעותיים במוצרים בטווחי זמן קצרי...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.