page up
envelopeלהשארת פרטים

קורסים על חשבון הפיקדון בואו לצבור ניסיון בעולם ההייטק

אוטוטו משתחררים וכבר יש לכם הרבה תוכניות? עבודה מועדפת, דירה בעיר הגדולה, טיול הרפתקני ביעד אקזוטי מעבר לים, בילויים מסביב לשעון.
לפני שאתם פושטים את המדים ועוברים לנוח, חשבו רגע על הפיקדון שתקבלו. סכום יפה שנועד לשדרג את העתיד שלכם בדרך בה תבחרו – קורסים לחיילים משוחררים, הכשרה מקצועית, הקמת עסק, דיור ועוד... 

קיימים יתרונות רבים ללימודים על חשבון הפיקדון, במיוחד כשמדובר בקורסים מקצועיים וממוקדים. הנה כמה סיבות טובות:

נצלו את כספי הפיקדון ללימודי קורסים לחיילים משוחררים

כספי הפיקדון לא נשמרים לנצח, הם מוגבלים בזמן לתקופה של עד חמש שנים ממועד השחרור. אם לא תממשו את הכסף למטרות שהוגדרו על פי חוק בחמש השנים האחרונות, יעמדו לרשותכם שנתיים נוספות למשוך את הכסף לכל מטרה וללא כל תנאי. אבל חבל לבזבז את הכסף שלא למטרת לימודים או הכשרה מקצועית, כיוון שלאחר מכן כשתזכרו שאתם צריכים תעודה כדי להתחיל לעבוד, אולי לא יהיה לכם הסכום המבוקש ותצטרכו שוב לעבוד ולחסוך כסף. סכום שהיה בידיכם ואבד. בשורה התחתונה: התייחסו לפיקדון כאל תוכנית חיסכון לעתיד המקצועי ולא ככסף לבזבוזים.

קורס על חשבון הפיקדון: מתחילים מוקדם – מצליחים מהר יותר

סיבה מצוינת נוספת להתחיל ללמוד קורס אחרי הצבא היא שככל שתתחילו מוקדם יותר, כך יש יותר סיכוי להגיע בגיל צעיר להישגים מרשימים יותר.
חמש השנים הראשונות אחרי השחרור חשובות במיוחד לתכנון העתיד שלכם. זה בדיוק מסגרת הזמן בה קל יותר לחפש כיוון מקצועי, לשקול אופציות, להתרכז בלימודים (כי החומר עוד טרי מהתיכון ומקורסים שעברתם בצבא) פשוט יותר להסתגל למסגרת ויש בכם עוד מהמשמעת הצבאית. ככל שהזמן עובר, קשה יותר לחזור ללימודים ולכן קורסים אחרי צבא הפכו לפופלאריים כל כך.
חשבו על זה כך: בתקופה בה החברים שלכם עוד מחפשים את עצמם, אתם כבר לומדים קורס שיקדם אתכם בחיים המקצועיים, שיעזור לכם במציאת עבודה, תתחילו בתפקיד בחברה ותוכלו להתקדם לתפקיד הבא, תחסכו כסף בעוד הם עדיין לא התחילו ללמוד. זו לא תחרות, אבל אם אתם אוהבים להצליח בחיים, להתחיל מוקדם זו אסטרטגיה מנצחת להצלחה בחיים.

אל תוותרו על עבודה מועדפת – אפשר לעבוד וללמוד במקביל

קורסים מקצועיים לחיילים משוחררים המוכרים למימוש הפיקדון הצבאי הם קורסים קצרים יחסית המוצעים בשעות גמישות. ניתן בקלות לשלב בין עבודה מועדפת ללימודי הייטק אחרי השחרור. בדרך זו, לא תפספסו את המענק של עבודה מועדפת ותוכלו למקסם את הזמן בצורה היעילה ביותר.
יתרון בולט נוסף הוא שקורסים מקצועיים רבים המכשירים אנשים לעבודה בהייטק, אינם מחייבים רקע מקצועי מיוחד. ניתן ללמוד קורסים כמו פיתוח אפליקציותFULL STACK ועוד קורסים מקצועיים מבוקשים רבים, לצאת עם תעודה נחשקת והכל תוך חודשים ספורים, כך שברגע שתסיימו את העבודה המועדפת, תוכלו כבר להתחיל לעבוד בתחום.

כספי הפיקדון נועדו לבניית עתיד מקצועי. אל תפספסו את הכסף שמגיע לכם, נצלו את הכסף לבחירת קורסים על חשבון הפיקדון ותוכלו להתחיל קריירה בהייטק בהקדם האפשרי.
 

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
המסלול המקיף להכשרת מתכנתי .NET Full Stack

550 שעות אקדמאיות

סביבות מחשוב מבוססות מיקרוסופט הן השכיחות ביותר בעולם הארגוני, וסביבת הפיתוח .NET היא המובילה כיום בארגונים. מתכנתים בעלי שליטה גבוהה בפיתוח בסביבות א...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.