page up
envelopeלהשארת פרטים

בעידן הנוכחי עבודתם של הגרפיקאים במצב אחר – תוכנות וכלים גרפיים מגשימים חלומות מופשטים ומאפשרים למעצבים לעוף רחוק בביצועים ובקריירה. 

נוכחותן של מדיות חברתיות, המעבר של לקוחות לפרסום ברשת והפיכת המסרים לחזותיים יותר השפיעו אף הם על הפעילות של המעצב וכתוצאה מכך גובר הביקוש למעצבים גרפיים לדיגיטל מאשר לדפוס. עם זאת, עדיין נדרש ממעצב לשלוט בכל המדיומים האפשריים, להבין את תהליכי העבודה מול בתי דפוס ומצד שני, לשחות בכל הפיצ'רים העכשוויים - מעיצוב אתר ועד עיצוב אפליקציות.

מעצב גרפי הוא הרבה יותר ממי שמוציא לפועל את החזון השיווקי, הוא זה שמנתח את קהל היעד ואת המסר המבוקש וממיר את הבריף ליצירה מעוצבת ומנצח על התהליך לכל אורך שלביו.
חיתוך תמונות הוא כבר מזמן לא מרכז העבודה הגרפית והיות והחיתוך היום פשוט לביצוע, המעצב יכול להתמקד בהיבטים מסקרנים אחרים בעבודתו.

מי שרוצה להתאים את הידע שלו לדרישות העכשוויות ולהתחיל בנקודת זינוק מצוינת בשוק העבודה יבחר קורס עיצוב גרפי במתכונת המעניקה את כל הכלים החשובים להצלחה. אילו תכנים קריטיים ללמידה על מנת להצליח בתחום?

בסיס החשיבה העיצובית

עיצוב מתחיל ברעיון, השראה, חזון וכדי לדעת כיצד לעצב באופן גרפי מדויק למסר יש להכיר מראש את כל מושגי היסוד בתחום. כמו כן, את קשרי הגומלין בין אובייקטים ומסגרת יצירה, קומפוזיציה ושילובים בין גוונים, טיפוגרפיה, סידור אותיות, אפקט של כל צבע והחיבור הרגשי שיש בין צבעים וכן תכונות של צורות. הבסיס הזה יסייע לכם לגבש קו עיצובי בפרויקטים עתידיים.

שליטה מקסימלית בתוכנות

הדרישות הבולטות במודעות הדרושים בתעשיית העיצוב הגרפי הן ידע בתוכנות הממוחשבות הפופולאריות ביותר. שליטה בתוכנה צריכה להיות מעמיקה עם כל הפיצ'רים האפשריים וכיצד ניתן לרתום אותם בחיבורים נכון ליצירה העיצובית. בין התוכנות שחובה להכיר לעומק: Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, adobe indesignלרבות קיצורי דרך, שילובי אובייקטים ועוד.

עיצוב אפליקציות ואתי אינטרנט

במידה ותשתלבו בחברות אינטרנט או טכנולוגיה כמעצבים גרפיים תדרשו להכיר פלטפורמות שונות של אתרים כמו WordPressוכן להכיר את שפת התוכנה HTML5. כולל כתיבת סקריפטים, רזולוציות שונות, חווית משתמש, התאמת העיצוב למובייל ולאתרי אינטרנט דינאמיים. חשוב להכיר ולהתנסות בעיצוב לרשת, שיפתח בפניכם מגוון הזדמנויות תעסוקתיות.

קורס עיצוב גרפי בג'ון ברייס מועבר על ידי מומחים בתחום העיצוב הגרפי, מתבצע במרכזי הדרכה מוסמכים ומקיף את כל התכנים החשובים ביותר לעבודה בעיצוב גרפי תוך פיתוח החשיבה היצירתית. הלימודים מתבצעים בעמדות מחשב וכוללים גם הגשת פרויקטים לבניית תיק עבודות מנצח.

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
עימוד ועיצוב אתרים בתוכנת CC Dreamweaver

40 שעות אקדמאיות

למה לשבת ולכתוב עשרות שורות קוד על מנת לבנות עמוד אינטרנט בודד - כשאפשר אחרת. תוכנת Dreamweaver בגרסא הנוכחית שלה cc נוספו מספר תכונות חדשות כדי להפו...
ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.