ניהול רשתות בכל הסגנונות – רב תחומיות להצלחה בהייטק

תוכן עניינים

ידע מקיף זה יאפשר לכם לבחור במה להתמחות או לעסוק בהמשך ולספק מענה ממוקד לכל דרישה ולהתאים ליותר משרות שמוצעות בתעשייה. אז מה כדאי ללמוד ואיזה רשתות חשוב להכיר כדי להתמקצע ככל שניתן בניהול רשתות?

 

מערכת ההפעלה Windows 8

מערכת ההפעלה הדומיננטית בארגונים כיום היא מערכת Windows 8. בכל הנוגע למערכת ההפעלה הזו שמספקת ביצועים גבוהים, חשוב לדעת כיצד להתקין ולהטמיע אותה בארגונים, לשדרג בהתאם לעדכונים ולחידושים וכמובן, לאבטח את המידע. חפשו קורס שיכין אתכם להתמקצעות בניהול Windows 8 על שלל יישומיה.

 

ניהול רשת בתשתיות ענן

מאגרי הידע הבלתי נדלים מצאו את מקומם הודות לתשתיות הענק ולפתרונות הווירטואליזציה הרבים. טכנולוגיית הענן שינתה את עולם ה-IT מבחינות רבות מצמצום עלויות של רכישת ציוד חומרה ותוכנה, משאבי אנוש, גמישות בתשתיות, יכולת גידול ועד בהתייחסות ובגישה לניהול מרכזי המידע והתפעול של הארגון.
מנהלי רשת מחויבים כיום להכיר מקרוב מרמת האסטרטגיה ועד התפעול את פתרונות הענן השונים שקיימים כיום בשוק, כולל ניהול תשתיות ענן ואבטחת המידע והשימוש בפלטפורמות הענן.
תשתיות הענן שמובילות כיום הן: VMware ,Microsoft Hyper-v & SCVMM וכן פלטפורמת הענן של הענקית אמזון ופלטפורמת ענן AWS המסוגלות להריץ מכונות וירטואליות גדולות במיוחד.
הניהול של תשתיות ענן דורש ממנהלי רשת יכולת לערוך אינטגרציה בין שירותי הענן ומרכזי המחשבים של הארגון, לשמור על אבטחת מידע הסטנדרטים הגבוהים ביותר ולנהל את התשתיות בצורה אפקטיבית.

 

שרותי מחשוב ציבוריים

כאמור, ארגונים רבים עוברים כיום לשירותי מחשוב שמקורם באינטרנט ולכן, חשוב למנהלי רשת מקצוענים להכיר את פתרונות SaaS, תוכנות המספקות למשתמשים שירותים הניתנים באמצעות אירוח באתרים של ספקי מחשוב ענן, זאת כאלטרנטיבה לרכישת התקנת התוכנה במחשבי הארגון. בין הפלטפורמות הבולטות ניתן למצוא את Microsoft Office365 ו- Amazon Web Service.

 

ידע רחב ומקיף – היתרון שלכם !

קורס ניהול רשתות מחשוב החדש מבית ג’ון ברייס הדרכה – MCSA מאפשר לכם להכיר את מגוון רשתות התקשורת הנפוצות כיום והכל במסלול אחד וכך לפתוח בפניכם הזדמנויות מגוונות לתעסוקה בתחום החם ביותר בזירת ההייטק. אם תבדקו את מודעות הדרושים, תגלו שיש הרבה מאוד עבודה בענף הרשתות ולכן, שווה ללמוד את התחום ולהתמקצע בו בדרך המעמיקה והמקיפה ביותר.

 

בג’ון ברייס מציעים לכם הדרכות בלעדיות בהדרכת Amazon ו-EMC וכן גמישות במסלול הלימוד, אפשרות ללימודי בוקר או לימודי ערב ואפשרות לגשת לשלוש בחינות הסמכה שיזכו אתכם בתואר הבינלאומי (MCSA (Windows Server 2012.

הקורס כולל מיקוד בסביבת הענן, שילוב תשתיות הענן במסלול יבטיחו לבוגרי המסלול יתרון גדול בשוק העבודה וניסיון עם תשתיות הענן המתקדמות ביותר Microsoft ו-VMware.
הענן הציבורי הינו חלק מתשתיות הענן ויאפשרו לבוגרי הקורס הטמעת תשתיות (SaaS (AWS/Microsoft Office 365 בארגונים קטנים, בינוניים וגדולים. במודול זה יחשפו התלמידים לטכנולוגיות השונות בעולם ב-storage ניהול המידע, שרידות, המשכיות ו-cloud computing תוך מתן דגש של המוצרים השונים של חברת EMC ותרגול על סימולטרים.

 

זכרו שתמיד טוב שיש לכם נכס ויתרון בשטח כדי להבליט את עצמכם על פני מועמדים אחרים וקורס מנהל רשת מוסמך הכולל 7 התמחויות שונות יאפשר לכם לבלוט יותר מכולם!

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...