ניהול בעולם המודרני

אם בעבר ארגונים פעלו בתוך מסגרת קבועה ומוגדרת מראש, הרי שכיום הדינאמיות היא שקובעת. הארגונים המסורתיים שאפו לבסס יציבות בעוד הארגונים המודרניים מגלים גמישות תמידית ומנסים להמציא את עצמם כל פעם מחדש או לפחות לפתח מוצרים חדשניים. הגמישות טבועה ב-DNA שלהם מגמישות רעיונית ועד גמישות תעסוקתית (עובדים מרחוק, עבודה מקוונת).

הארגון המודרני שואף לקחת ויודע לנהל סיכונים בעוד הארגון המסורתי חשש להתמודד עם אתגרים ומתייחס לשינויים כאל "איומים". גם המדיניות העסקית של הארגונים המודרניים לעומת המסורתיים שונה, כיוון שהארגון המודרני חובב גיוון והוא שומר על זרימה אסטרטגית, שיווקית, אימוץ של טרנדים בעוד המסורתי מנסה להתמקד במה שכבר עובד.

 

טכנולוגיה וניהול מידע

לטכנולוגיה יש תפקיד משמעותי בהפיכת הארגון המודרני למה שהוא כיום והיא זו שמאפשרת לו להיות ארגון פורץ דרך, גמיש ודינאמי – גישה חיונית בהתמודדות עם צבירת המידע האינסופי שזורם לארגון המודרני בלי הפסקה. התפישה החדשה שמה דגש על ניהול מערכות מידע מתקדמות אשר מטרתו לעבד את המידע בצורה אופטימאלית ולהפיק ממנו ערך חיוני. מנמ"רים מתמודדים עם פתרונות טכנולוגיים המותאמים לסוגיות ניהוליות ועסקיות, זאת על פי האסטרטגיה ותוך שימוש עם מערכות שונות ומורכבות.

על אף הממד הטכנולוגי דומיננטי במערכות מידע, הרי שלמשאב האנושי חשיבות רבה בהצלחתם של מנהלי מערכות מידע. הם מאפיינים מראש את הממשקים בהתאם לצרכים הסובייקטיביים של המשתמשים וצרכי הארגון המשתנים. בשל כניסתן של מערכות דיגיטליות מגוונות לארגון, מנהלי מערכות מידע נדרשים גם לתכנן ולנהל מערכות רבות במקביל ולכן הדינאמיות הגבוהה שמאפיינת את הארגון המודרני כה חשובה להצלחתם. הפתיחות התפישתית של הארגון המודרני היא זו שמאפשרת להם להכניס לביצוע פלטפורמות טכנולוגיות חדשות וכך להוביל את הארגון להצלחה עסקית.

 

ניהול מערכות מידע לקידום הארגון המודרני

קורס ניהול מערכות מידע מעניק ידע רב למי שמעוניין להתמקצע בתחום המבוקש שצובר תאוצה. ככל שיותר מנהלים מבינים את חשיבותו כך נפתחות יותר מחלקות ניהול מערכות מידע הארגונים ומכאן גם הדרישה הגוברת למנהלי מערכות מידע. בקורס לומדים, בין היתר, הטמעה וניהול יישומים של מערכות מידע, פיתוח והתאמה של תשתיות טכנולוגיות ומערכות יישומיות, ניתוח דרישות המידע של הארגון והתהליכים העסקיים, טיפול מתקדם במאגרי מידע רחבי היקף, ידע במערכות ארגוניות משולבות וגם אבחת מידע ותשתיות כדי להגן על המידע של הארגון מפני מתקפות סייבר.  במהלך הקורס לומדים את האיזון המעניין בין ניהול ועיבוד המידע לתהליכים עסקיים בארגון וכיצד לרתום את המערכות לטובת לקידום הארגון בזירה התחרותית בו הוא פועל בתעשייה עתירת הידע העכשווית.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...