קריירה בעולם ה-IT עם קורס MCSA

מהו (MCSA (Microsoft Certified Solutions Associate ?

MCSA היא תעודת ההכשרה הבסיסית ש- Microsoft מעניקה למקצוענים בתחום ה- IT והיא מהווה את הצעד הראשון והחשוב לאנשי ה- IT המעוניינים לתמוך במוצרי Microsoft הנפוצים במגוון רחב של ארגונים מתחומים שונים.
התעודה אינה פשוטה להשגה וניתנת רק אחרי מעבר של 4 בחינות הסמכה של Microsoft, ומעניקה אישור שהמועמד מכיר היטב את סביבת מערכות ההפעלה Windows Server 2008 הוותיקה והנפוצה ו- Windows Server 2012 החדישה, שכוללת גם תמיכה מתקדמת בטכנולוגיות ענן (Cloud Computing).
תעודה זו מחליפה תעודות ישנות יותר, כמו Microsoft Certified Administrator ומהווה תנאי מקדים להכשרות מתקדמות יותר, כגון (MSCE (Microsoft Certified Solutions Expert.
היות ומדובר במשימה מורכבת להתמחות ולהתמקצע בתחום, חשוב ללמוד מהטובים ביותר לקראת בחינות ההסכמה או לפחות לקבל את הידע והכלים הנדרשים לעבודה בתחום.

למי מתאים קורס MCSA ?

קורסי MCSA מתאימים לכל מי שרוצה תעודת כניסה לעולם ה- IT, שתאפשר לו מידית בסוף ההכשרה, להשתלב בתעשייה רחבה זו, תוך ניצול הידע והכלים שרכש בניהול מתקדם של שרתי
Windows Server 2008 / 2012.
אנשי IT מנוסים מעולם ה- UNIX/LINUX גם יפיקו רבות מקורס זה, שיעניק להם את הידע הנדרש לעבודה ותפעול בטכנולוגיות השרתים של Microsoft.

במה תוכלו לעבוד לאחר הקורס ?

הקורס פותח צוהר רחב לעולם ה- IT ומאפשר ללומדים להשתלב בהמשך במגוון חברות, בתחום ההייטק או מחוצה לו, במתן שירותי IT על מוצרי Microsoft.
עולם ה- IT כולל מגוון רחב מאוד של אפשרויות תעסוקה – היות שכל ארגון בינוני בימנו, משקיע רבות בטכנולוגיות מידע, על מנת לתמוך בצרכיו, ומוצרי ה- Windows Server נפוצים ביותר בהרבה מהארגונים הללו.
חשוב לציין שמהיבט של פיתוח הקריירה, קיום קורסים מתקדמים יותר, כמו MCSE (Microsoft Certified Solutions Expert) ,(Microsoft Certified Solutions Developer) MCSD
ו- (MCSM (Microsoft Certified Solutions Master מעניקים מגוון רחב של אפשרויות קידום והתמקצעות בתחום זה, ככל שאיש המקצוע מתקדם ורוכש ניסיון מעשי, ומעניקים אופק תעסוקתי רחב.

כיצד לבחור קורס MCSA ?

על מנת שתהיו מוכנים בצורה מיטבית למבחני ההכשרה של Microsoft, חשוב שתבחרו בבית ספר עם ניסיון עשיר בקורסים כאלה, ובקורסים מתקדמים יותר – כגון MSCE. בנוסף, היות שקורס זה מעניק את ההכשרה הפרקטית לפני העבודה עצמה, חשוב להתרשם מרמת המקצועיות והניסיון של המדריך בו ולוודא שיש לו ניסיון עשיר מעבודה בתחום כך שיוכל לתת לכם כלים מיטביים לפתרון בעיות שתתקלו בהן במהלך עבודתכם.
ג'ון ברייס הדרכה מציעה קורס MCSA שיעניק לכם את הידע המבוקש וההכשרה הנדרשת.

 

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...